Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Viking

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Мнения за Viking

    Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
    ...Ерихона е по добър вариянт...
    Никой не твърди обратното, просто евреите са взели най-доброто и... са го направили още по-добро!
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #32
      До: Мнения за Viking

      А също така Арсенал, и какво ли не друго, които "с нещо неуловимо наподобяват Браунинг М-35"))
      Днешните тежки пистолети, които са пистолети, конструктивно са все това. Разликите идват от технологичната култура на производителите. Светът се е учил да прави оръжие от чехите, при тях тая работа е и по-напреднала. Евреите вече са се изложили в смятането. Винаги може да се направи нещо още по-добре. Но трябва да се остане и в смислена цена, особено като критерий за използваната технология.
      Изключение от тая схема са само няколко руски пистолета, до които все едно нямаме достъп. А жалко.

      Коментар


      • #33
        До: Мнения за Viking

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        85, не 75? За 850? Ти си фанал бога за шлифера ... Няма такъв удар.
        Честито два пъти, и за двете ръце Моя на времето го търсих две години ...
        Да 85, за лява и дясна ръка! Това за мене не е предимство, защото с лявата и цигарата си не мога да тръсна даже, но пък не е и недостатък! А цената е такава защото е собственост на магазинера всъщност, но са изстреляни с него само патроните за прострелката (спестявам и таксата за прострелка ). Просто човека си предпочита астрата!
        Дали е по-добър или по-лош от други пистолети не мога да споря - не съм компетентен! Но за мене е достатъчно добър (според представата ми добита от служебните 75-ци). Лошото е че още не ми е в ръчичките! С КОС се сборих, лесно беше по обясними причини ! Ама от 2 седмици се боря с банките! Оказа се че е по тегаво да си върнеш заема отколкото да го изтеглиш! Ония ден приведох парите, вчера ги получиха, днеска ме разкарваха да подписвам документи некакви, утре щели да ми издадът документ че вече нищо не им дължа! Май компютрите все още са по-бавни от пощенските гълъби в България! И всичкото това щото реших да сменя банката! Нищо, още малко ще изтърпя дивотиите на ДСК.
        Иначе чехкинчето си ме чака, капарирано е!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #34
          До: Мнения за Viking

          По цял свят наемниците карат с това. Каква друга реклама ...
          Ти па. Всички банки са все тоя гейклуб, ДСК едва ли е най-лошата. Не е за тука и сигурно не е интересно, но няма нито една читава банка. Няма всъщност ни една банка. Заложни къщи и трезори - да. Банки - не. Голо словоблудство.

          Коментар


          • #35
            До: Мнения за Viking

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Никой не твърди обратното, просто евреите са взели най-доброто и... са го направили още по-добро!
            Много поздрави на Стефан
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • #36
              До: Мнения за Viking

              Айде аз ще почна с кусурите.
              ЧЗ-то има една плоска пружина на задната вътрешна страна на ръкохватката. Пълният пълнител се изхлузва без проблеми като натиснеш ключалката, а празният не успява да изпадне, даже и да го тръснеш. Дявол знае защо.
              Регулируемият мерник се чупи като го изпуснеш, ама той се чупи на всички фирми, и все едно е безсмислен. Добре че почти го няма.
              Я разкажи нещо друго лошо за тоя пищов, а?

              Коментар


              • #37
                До: Мнения за Viking

                Стефане, що ми се струва, че сме на едно мнение, а за останалите изглежда, че спорим...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #38
                  До: Мнения за Viking

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Полигоналната цев е чешко изобретение, което авторите са пропуснали да патентоват...
                  Тук ще си позволя да не се съглася. В зората на нарезните оръжия цевите на пушките са правени полигонални по обясними технологични причини. Съмнявам се чехите да са първите.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Мнения за Viking

                    To, и китайците преди около3000г.били открили барута,но забравили да го патентоват,и затова сега не се знае кой го е измислил пръв.Но колеги,темата не беше ли за Викинга,до тук не ми стана ясно добър ли е или лош.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Мнения за Viking

                      Вярно, че темата е за Викинг, ама... той е умрял, а за умрелите, или добро, или нищо...
                      Въпреки негативното ми мнение за Викинг, няма лошо оръжие, има лоши стрелци, визирам най-вече тези, които не се грижат за играчките си...
                      Следващия път, като се дотътря до София, предлагам да се посъберем на "Герена", да изсреляме по няколко патрона и по няколко бири, после, при Хънтъра...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Мнения за Viking

                        Бива!
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Мнения за Viking

                          Обещах да се похваля, и ето хваля се най-после : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05432.JPG
Прегледи:1
Размер:404.7 КБ
ID:5062137
                          То, май, заглавието на темата щеше да е по-правилно ако беше "Какъв пистолет да си купя", или нещо такова, ама когато я пусках си мислех че за тия пари само Викинг мога да купя! Пък после се оказа че то и Викинг няма за тия пари, пък като ще е за повече пари и марката се смени!
                          А за предложението на Джорджо - много хубаво би било да може да се събереме някой път да постреляме, че да пооткрадна малко опит от по опитните, ама е малко трудно осъществимо да си съгласуваме ходенията до София. Дано успеем някой път!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #43
                            До: Мнения за Viking

                            Какво е това на пълнителя отстрани?
                            20 патронни има от Дизърт игъл. Скъпи. Грапави гумени маншони за ръкохватката - от ТТ. Лев - два.
                            Точките на мерника не стават. Ако искаш ще ти забъркам флуоресциращи. Ама светят само за малко след като са стояли на светло(((
                            Пълния пълнител пада сам като натиснеш ключалката. Празният - не. Урежда се като се махне плоската пружина отвътре отзад в ръкохватката.
                            Простреляй го, и запомни къде идва групата. Обикновено на 7 - 8 часа.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Мнения за Viking

                              Честито и да те радва при стрелба!Тази пластмасова глупост за зареждане по добре я
                              изхвърли, аз така и не разбрах какво и е удобството(предимството пред зареждането
                              на ръка)???
                              П.С.
                              Пожелавам ти само десятки

                              Коментар


                              • #45
                                До: Мнения за Viking

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Какво е това на пълнителя отстрани?
                                20 патронни има от Дизърт игъл. Скъпи. Грапави гумени маншони за ръкохватката - от ТТ. Лев - два.
                                Точките на мерника не стават. Ако искаш ще ти забъркам флуоресциращи. Ама светят само за малко след като са стояли на светло(((
                                Пълния пълнител пада сам като натиснеш ключалката. Празният - не. Урежда се като се махне плоската пружина отвътре отзад в ръкохватката.
                                Простреляй го, и запомни къде идва групата. Обикновено на 7 - 8 часа.
                                Това на пълнителя е някаква дивотия, дето се слага уж за по-лесно пълнене на патроните в пълнителя - явно измислено за нежни пръстчета, с каквито не разполагам! Пробвах няколко пъти да зареждам с това, по-лесно ми е без него! Орела, доколкото си спомням е 50-и кал. а този е 9х19. Тия чирени си ме кефят засега, направо ми лепва в ръката (аз затова го взех де)! Има си флуресциращи точки, светят ярко но кратко. И пълния пълнител не пада, сигурно щото е нов още. Обаче това си има и добра страна - по-трудно ще го загубя из гората, че копчето нещо мекичко ми се вижда!
                                Това са резултатите от заводската прострелка: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05435.jpg
Прегледи:1
Размер:40.9 КБ
ID:5062147 не знам какво означава. В смисъл добре ли е, зле ли е? Иначе кое са попаденията, кое средната точка ми е ясно.

                                Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                                Честито и да те радва при стрелба!Тази пластмасова глупост за зареждане по добре я
                                изхвърли, аз така и не разбрах какво и е удобството(предимството пред зареждането
                                на ръка)???
                                П.С.
                                Пожелавам ти само десятки
                                Няма да я изхвърля пластмасата, ама ще си седи в куфарчето неизползваема .
                                Благодаря за пожеланията! Още не съм му чул гласа. Чакам разрешителното за носене (нали се вади след закупуването)!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X