Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хамъри в каньона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хамъри в каньона

    http://leonid-m.stmd.ru/video/film/M...all%202005.wmv
    Много красиво видео. Ако успеете да го качите на бългърски ресурс пускайте линка да го теглят другите от там, че това не се знае колко ще е достъпно.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Re: Хамъри в каньона

    Първоначално публикуван от quadra
    http://leonid-m.stmd.ru/video/film/M...all%202005.wmv
    Много красиво видео. Ако успеете да го качите на бългърски ресурс пускайте линка да го теглят другите от там, че това не се знае колко ще е достъпно.
    При мене не тръгва. Получава се същото както при саита на уаз Патриот.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      Трябва да си изтеглиш и запаметиш в компютъра филма от линка, а после да го гледаш, иначе нета е бавен и ще ти буферизира много време и ще спира непрекъснато.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от quadra
        Трябва да си изтеглиш и запаметиш в компютъра филма от линка, а после да го гледаш, иначе нета е бавен и ще ти буферизира много време и ще спира непрекъснато.
        то изобщо няма да тръгне защото е 233 мегабайта, аз го свалям и после ще го кача в фтп-то и ще пусна линк.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          Премного благодарен, към това призовавах.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Ето го филмчето: https://htftp.offroad-bulgaria.com/y...all%202005.wmv
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Yordan Kolev
              Не те е срам вече 4 часа го точа бях стигнал цели 27%

              мерси
              no signature no problems

              Коментар


              • #8
                Мерси и от мен. Всъщност тук имаше някой който не му харесваше Н2, чудя се сега какво ще измисли още
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от fanatic
                  Не те е срам вече 4 часа го точа бях стигнал цели 27%

                  мерси
                  Сериозен процент извинявай
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #10
                    Ами то харесването на дадено возило не е свързано с месностите през кото преминава то, гледайки филмче. Месностите са дижни, но кфото и да си говорим, ЛР стои някак по естествено или балансирано или ако искаш елегантно даже, на фона. Или някоя тоято, защо не и Вранглер. Много бих се радвал на сникма да видя, на гърба на лъва 2-3 УАЗ-зи. То там си личи трасето е постоянно в употреба и е почерняло от минаване, ама те американците се кефят да циклят, и магистрлен комерс да правят.







                    На последня ровър бая му личи че е за там. Щото тези приятелчета с Н2 бяха с BFG MT-ки, сиреч за кал. Пък тя за там е праwена гумата на гудиър МТ/R, за скали забележи шарката на ровъра

                    Коментар


                    • #11
                      Червен пясъчник (бунзенщайн) който измисли пътно покритие с подобни качества на сцепление много парички ще спечели. Супер терен да си играе човек че и красиво.

                      Коментар


                      • #12
                        Няма измама Роувъра стой по на място, ама хъмвитата като гледам не са "пипнати" ами от всекидневната употреба пичовете директно са си отишли на почивка, в едната кола ако забелязахте си беше цялото семейство като на пикник! През доста внушителни камъни минаваха по едно време, но май Хъмвитата са си джипове за сухо, за такъв терен не само гуми ти трябват:
                        http://videos.streetfire.net/categor...8C12B8934D.htm

                        Коментар


                        • #13
                          За сухо са, ти как мислиш с тази маса
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от quadra
                            Мерси и от мен. Всъщност тук имаше някой който не му харесваше Н2, чудя се сега какво ще измисли още
                            Каквото и да измисля ,това няма да помогне точно на Н2.Той сам не може да си помогне ,та аз ли ?
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Най-накрая гледах филма - Много добър (е, ако беше малко по-дълъг щеше да е идеален - поне за мен) и снимащият, и "режисьорът" са на висота (поне далеч над моята) - вижте филмчето от Елешница).
                              За Разходката - Други условия - Други автомобили, аз поне на половината от показаните места не бих могъл да мина - нямам пълни блокажи, а и раздатката май ми е малко бързичка за този стил. Завиждам им благородно за преживяването и за кефа, който са си причинили надявам се ние тук на родна почва да се позабавляваме и да покажем (заснемем и филмираме) този fun, та и за нашите пътешествия да казват със завист "искам и аз..."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X