Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предай Опита си на "младите"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Предай Опита си на "младите"

    Последно качи ли го?

    Коментар


    • #47
      До: Предай Опита си на "младите"

      Е как?! Все по- добър ставам ... надявам се

      Качих го, но вече е много изровен.
      Зима иде

      Коментар


      • #48
        До: Предай Опита си на "младите"

        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
        ... Та както се напасваше генерацията и изведнъж бух в улея над Бухово ...
        Мааалееей! Болестта напредва с много бързи темпове.

        За съжаление, вчера се разбра, че престоят на камиончето в бокса се удължава. Май ще трябва да сваляме главата да видим какъв точно ми е проблемът.

        Ама като се оправя, ще има нужда от "напасване". На каквото там трябва ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #49
          До: Предай Опита си на "младите"

          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
          ...За съжаление, вчера се разбра, че престоят на камиончето в бокса се удължава. Май ще трябва да сваляме главата да видим какъв точно ми е проблемът. ...
          При мен има известни опасения, че задния диф решително върви към окончателното си "напасване", а още не съм намерил кой да го лекува или да му направи опелото... Туку виж съм му избухал някой Air Locker
          Зима иде

          Коментар


          • #50
            До: Предай Опита си на "младите"

            Приятели викнете ме и мен като се събирате за увеселителната частпък,ако се наложи и аз бих помогнал с нещо.
            ПАВКО
            0888802068

            Коментар


            • #51
              До: Предай Опита си на "младите"

              Днес, след като редица планове пропаднаха по редица причини, с един приятел и сина му тръгнахме по газопровода над Бухово.
              Въпреки, че нямах трака, си спомних трасето, което Алекс Марков ни беше приготвил и карахме по него.
              На Витиня, след известно лутане, намерих пътя, по който ни върна Алекс преди време и след няма и десетина минути каране спряхме заради двата мотора оставени на пътя. От храстите излезе момче с добра екипировка и ни каза, че човек от тяхната група с АТВ е излезнал от пътя и в тежко състояние в дерето. Вече бяха извикали линейка, но бяха притеснени, че човека диша все по- тежко. Обсъдихме варианта да го возим ние, поне да пресрещнем линейката, но понеже човека не можеше да стане сам, решихме, че е по- добре да не го местим. В моята тойота трябваше да го сложим седнал и момчетата ни отпратиха. След 20 - 30 минути в посока Кремиковски манастир, пресрещнахме линейката, която беше най обикновен бус опел с предно и шосейни гуми (може би е нормално, но аз си мислех, че ще е УАЗ фургонче или нещо подобно).
              Надявам се момчето да е добре и, ако някой от групата му чете това - нека драсне ред - два, надявам се да се възстанови барзо.
              Зима иде

              Коментар


              • #52
                До: Предай Опита си на "младите"

                Дано момчето с ATV-то да се оправи бързо.
                Малко снимки и от мен отпреди месец.

                Два завоя след тръгването дойде и първата заигравка


                След успешното превземане на това изкачване се отправихме гъм Газопровода, като по пътя дадох възможност на Алекс да демонстрира вадене на Дайхацу от коловози с лебедка. Там нямах време да снимам.
                Скоро стигнахме тук.


                Щом сме дошли ще го минаваме.




                След това спускане имаше малка локвичка и накарах двамата си спътници с тойотите да ми позират в нея:




                Спряхме за кратка почивка и доуточнение на маршрута за по-нататък. А пейзажа наоколо беше такъв:



                След това навлязохме в облак и нямаше кой знае колко за снимане. Слизайки по-ниско излязохме от облака.


                Продължихме към Ябланица.

                И стигнахме. На една полянка над селото направихме поредната кратка почивка. И тук имаше какво да се снима.


                .

                В един момент се усетих че не съм снимал групата в пълен състав и поправих грешката.


                След това продължихме към Кремиковци, като пътя беше повече за WRC отколкото за джипове.


                На асфалта над Кремиковци се разделихме защото трябваше да пътувам. А смогът над София имаше тъмносин цвят.


                На Горни Богров успях да "хвана" един мустанг в огледалото.


                Всички снимки в оригинален размер можете да намерите тук.
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • #53
                  До: Предай Опита си на "младите"

                  За мое огромно съжаление Уикендите ми продължават да са заети, Но не пречи да се съживи темата - ако има мераклии - ОРГАНИЗИРАЙТЕ се, не чакайте и най-важното - пишете после колко сте се забавлявали

                  Коментар


                  • #54
                    До: Предай Опита си на "младите"

                    няма развитие, жалко.....
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #55
                      До: Предай Опита си на "младите"

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      няма развитие, жалко.....
                      Ми то развитието само няма да се случи, някой ще трябва да "удари едно рамо" и да организира малко нещата, за съжаление все още не се очертава свободен Уикенд за мен, но ако изникне ще пиша, а до тогава давайте идеи и някой да си предложи услугите, не е необходимо да е най-голямата работа и по-проста разходка става

                      Коментар


                      • #56
                        До: Предай Опита си на "младите"

                        исках малко да повдигна темата, с надеждата някой да поеме кръста.... верно излезе че чакам наготово, ама аз съм пълен аматьор и тепърва ще събирам опита... само да има кой да го споделя
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #57
                          До: Предай Опита си на "младите"

                          Темата е малко стара но спорет мен трябва да се съживи.
                          Много ще е хубаво да има такива разходки на който да идва някой който да дава напътствия при дадени ситуаций!
                          Обаче както каза чавдар никой не се е родил научен.Всеки има различен начин на каране.Един се плаши от стръмни спускания друг към изкачвания а трети към страничен наклон.
                          Аз лично знам че има още много хляб да ям докато се науча поне малко да карам в гората.
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #58
                            До: Предай Опита си на "младите"

                            На Пролет (ако имам още "Джипка"), ще организирам Твърдо една разходка!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Предай Опита си на "младите"

                              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                              На Пролет (ако имам още "Джипка"), ще организирам Твърдо една разходка!
                              знам че темата е стара но ще следя за тази разходка защото аз също съм новобранец и като видя малко наклон и започвам да се колебая..а от опит знам че човек колебайлисе работата не става

                              Коментар


                              • #60
                                От: Предай Опита си на "младите"

                                Вече нямам "Джипка", но с радост ще чета за нови подобни разходки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X