Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

    За 8-ми пореден път ще има "Албена".
    Отново Цани ще ни забавлява докато ние показваме прословутото Варненско майсторство в управлението на джипки по плажа.
    Това ще се състои на 8-ми юни 2008-ма пред хотел Гергана в кк АЛБЕНА.

    и сладкото плакатче

    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

  • #2
    До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

    ЕЕ жалко чак на 20 ще мога да ида в албена пак ще изпусна Успехи на всички!

    Коментар


    • #3
      До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

      Колеги, не знам по какъв начин да Ви накарам да ми пращата някаква информация, за да вкарвам състезанията в Календара. Май сте забравили, но аз съм му Модератор и ако искате да се появят там, трябва да знам.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

        Много ми е интересно кой ще отиде на Албена като има друго тридневно състезание във същия регион.Много ми е интересно защо за Варна Трофи беше избрана тази дата (кой беше този умник) като се знае че всяка година има BAJA Albena, тъпо нали, като се има в предвид че тогава ще има и Писта Варна.
        Последно редактирано от banjo; 03-06-08, 21:52.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

          ха ха миналата година като отидохме там имаше около 5-6 изумени германци и германки да не казвам стари баби и други виснали пищови който първия половин един час наблюдаваха странно прииждащите джипки развалящи им уединението почти бях забравил тази виснала немска гола плът но пак кошмарите ще се върнат абе да няма нещо странно защо това се провежда там

          Коментар


          • #6
            До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Много ми е интересно кой ще отиде на Албена като има друго тридневно състезание във същия регион.Много ми е интересно защо за Варна Трофи беше избрана тази дата (кой беше този умник) като се знае че всяка година има BAJA Albena, тъпо нали, като се има в предвид че тогава ще има и Писта Варна.
            Защо сравняваш състезанията с рекламните кампании, които се правят за кефа на участниците в медииното събиране в Албена?!
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • #7
              До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

              Тя датата си бе добре (30.05-01.06). Но незнайно защо "идеолога" на "5-тото" подред издание на "варна трофи" (Т.Х.) взе че смени нещата зад гърбът и на федерацията.
              Смятам че ще стане як купон на Албена, още повече че Цанислав е домъкнал куп награди за участниците и победителите. Все пак това си е направо юбилей 8-години офроуд състезания. Нека да си е аматьорско!
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #8
                До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                Защо сравняваш състезанията с рекламните кампании, които се правят за кефа на участниците в медииното събиране в Албена?!
                Наистина ли си такъв експерт по състезания и рекламни кампании или само се изживяваш като такъв.

                Това състезание както писах, се прави за ОСМИ път. През 2001-ва ти не си и сънувал за офроуд. Покажи уважение за да получиш и ти!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #9
                  До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                  Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                  Наистина ли си такъв експерт по състезания и рекламни кампании или само се изживяваш като такъв.

                  Това състезание както писах, се прави за ОСМИ път. През 2001-ва ти не си и сънувал за офроуд. Покажи уважение за да получиш и ти!
                  Много си назад с материала, ако си тръгнал да се мериш пък специално с мен кой от кога и с какво се занимава ...
                  Сънувай си! Иначе ако искаш да си толкова на "ти" с офроуда пусни google и намери значението на думата "баха", за да не я бъркаме с миналото време на една друга, но с още една буквичка отпред.
                  Последно редактирано от roumen5; 03-06-08, 23:51.
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • #10
                    До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                    Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                    Тя датата си бе добре (30.05-01.06). Но незнайно защо "идеолога" на "5-тото" подред издание на "варна трофи" (Т.Х.) взе че смени нещата зад гърбът и на федерацията.
                    Смятам че ще стане як купон на Албена, още повече че Цанислав е домъкнал куп награди за участниците и победителите. Все пак това си е направо юбилей 8-години офроуд състезания. Нека да си е аматьорско!
                    Зад гъзЪ на федеросията може да се бърка много на дълбоко. Вие това го знаете и владете по добре.Това дето даже името му е смешно няма начин да го коментираме.Дедо Тцани щото така желае да му казват...да знаеш даже не го е еня за състезанието и ГОЛЕМИТЕ бахаджии. Нали все ви се кара кално тежко трофи а не дълго и смешно рали... като баха Албена...Тцани си има други причини и поводи за тоя смешен фарс. Връзвайте му се вие на номерата.Некак си 520км път за едни 800 метра даже няма и толкова.. нема начин.От това трасе има и 500 метра маневри на първа задна между варелите и даже го кръстили РАЛИопа леле скоростни отсечки по плажа с бабите.........Смешковци идете НАИСТИНА да видите какво значи БАХА.. ЩОТО И В ГЕРМАНИЯ ТРАСЕТО И КИЛОМЕТРИТЕ БЯХА ЧИСТ МАЙТАП.....Срещу името БАХА.....Все едно зад Младост== -4 ОКОЛО РЕКИЧКАТА ДА ГО КРЪСТИМЕ ЛАДОГА. Акули във Варна по 5метра се дърпат с часове.. риболов та да изперкаш от адреналин.А вълните по една педя.
                    Тези мумии дето помнят оффа и преди 2000г знаят за какво иде реч.Селска кушия в дорно нанагорнище.А че купон има във Варна знаеме но може и без жип само за 500лв си изкарвате приятно на определени места в този град. В Тути-Фрути може и по евтино да играеме ама аре нема нужда.Те Варненки вече на Софията работят.Иначе на състезанието ще е ако купон. Ама ако ...Пак ли ще се минава през морската вода.


                    А идеолога има още много да го гониш..живот кво да правиш. Някой даже никога не стигат и до там.
                    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-06-08, 07:19.

                    Коментар


                    • #11
                      До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                      roumen5 и PETER BLIZNAKA пак ме изумявате.Единия карал off-road в България още от преди да знаем какво означава тая дума, а другия голям професионалист станал. Единия дава съвети след като не познава събеседника си ,а другия пък иска 500км пясъчно състезание след като един път пристигна на Албена и го видяхме какво може на 800м.("Смешковци") Големи експерти сте били вие бре.
                      Може BAJA Albena да е фарс ,но си е нашия фарс и много хора го харесваха. Купона наистина става.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #12
                        До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                        Няма проблеми нека да си е вашия фарс нека е само вашия.Баньо ще трябва да потърся скенер да видим кой от кога кара оф-роуд.Грантирам ти че тогава ти си бутал колички в пясъчника.Пожелавам ти да гледаш още дълго време през оградата .Я кажи тогава какво видя помниш лиКак пък аз не те видях.Кой си мислиш че ще подлъжеш с тая смешна пляка.500км за теб са явно голямо растояние.А това че не си знаел какво е оф-роуд по това време съм сигурен ама много.Големия смешник е Тсани вие около него не знам какви сте.
                        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-06-08, 07:25.

                        Коментар


                        • #13
                          До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                          Напомням на всички че добрият тон тук е задължителен. Правя изрично предупреждение към banjo за последното му мнение което е изтрито. Тук може да се обсъждат и пишат неща само по същество за състезанието и неговата организация... Персоналните квалификации си ги уточнявайте по телефона!
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                            Ама господин Петров аз не съм прочел личните кваалификации към мен от Баньо.Може ли да ги получа на лично..Колкото до състезанието купона сигурно ще е як.Няма лошо нека се ровят мъжете в пясъчника.

                            Коментар


                            • #15
                              До: БАХА АЛБЕНА 08. 06. 2008

                              От колко часа е състезанието в Албена?Ще има ли възможност след Куманово да се
                              види и част от шоуто там?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X