Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в Националните Паркове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Разходки в Националните Паркове

    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
    А тази пътека разрешена ли е тогава?????





    И не намесвайте г-н Жоро Хаджиев! В случая едва ли някой от форума е заинтересован от подобно начинание! Говорим за моя избор на маршрут !

    Та по тези пътеки ходят и туристи отиващи за х. Рай! Ако не сте ходили, това не е оправдание, че незнаете пътеките!
    Аз съм ходил пеша и съм спал по колибите и каманаците! До някъде са ми известни тези места!
    Всички във Форума са заинтересовани от подобно начинание, защото другия път като трябва да се организира състезание, точно на Жоро ще му откажат заради Вас. Ама Вас май това не Ви интересува. Важно е да заситите собственото си его и да си направите кеф.
    Вашия избор на маршрут е неприемлив за каквото и да е МПС. Оттук нататък Вие си решавате дали ще станете нарушител на закона.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      До: Разходки в Националните Паркове

      Благодаря за отговорите! Всеки грамотен би разбрал за какво говорите Вие и за какво ние с колегата!
      При първа поява на нарушение на охранителите ще бъде засечено!
      Сега те да се страхуват!

      И отново към г-н Златев! Ще се постарая за в бъдеще да посещавам такива места пеша, че наистина кефа от гледките които се разкриват там са невероятни! И това, че вие се придържате към подобни правила не ви е дало възможност да и се насладите напълно!
      Поздрави на всички охранители от партизанската чета "Джендем" !
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #33
        До: Разходки в Националните Паркове

        Спора започна да се изражда в някаква караница.
        Аз съм на мнение, че в биосфернитя резервати не трябва да се кара.
        Явно колегата е на мнение, че това е някакъв гевезелък от наша страна. Следващата стъпка в неговата логика е " Дай да спретнем едно хотелче тук ". Хората които застроиха морето и Банско разъждават точно по този начин. Говорил съм с собственици на парцели около защитена територия " Камчийски Пясъци". Те казват същото.
        Доколкото до убитите животни, нека да не отваряме темата, защото за разлика от нас, горските хванаха " уважавани " членове на офроуд обществото с убитите животни.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #34
          До: Разходки в Националните Паркове

          Така.То се е видяло че нито една от страните няма да отстъпи и никогА няма да се разбере кой прав кой крив .Малко става като въпроса с яйцето и кокошката.Нямам точна статистика на броя на мотористите нарушаващи границите на резервати но съгласете се господин Златев че те не са единствени,а има и доста джипове.Ако отречете това обаче само искам да ми обясните коловозите от каква машина са оставени че още не съм виждал atv с такъв клиренс.С това предлагам най очтиво да приключим спора и да си подадем ръка.Доста обиди се изсипаха и по ваш и по наш адрес.Аз съм бил отворко ; колегата Минков-пикльо (за която обида незнам да е наказан някой) вие г-н Златев софиянец притежаващ Витоша и ред други.Границите на паркове са били прекосявани и ще продължават да бъдат и нито аз нито вие г-н Златев може да променим това .Единствено може само да се апелира престоя ни там да бъде колкото се може по незабележим и без последствия и вреди.Приемате ли извинения и ако ги приемете мисля че доста хора трябва да ме последват.
          С уважение.

          Коментар


          • #35
            До: Разходки в Националните Паркове

            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
            Така.То се е видяло че нито една от страните няма да отстъпи и никогА няма да се разбере кой прав кой крив .....................................С уважение.


            То няма какво да се разбира.
            Искаме да ни приемат за равноправни европейци.
            Простичко е, Законите - добри или лоши трябва да се спазват.
            Но на много от нас явно ни отърва да живеем в условия на беззаконие и безнаказаност.
            Пак ще ви пратя да покарате, защото явно не изкате да разберете, какво казвам. Идете да покарате в някой резерват в Германия, Франция или където и да е в цивилизованите страни.
            За колко време смятате, че ще ви окошарят?
            Съжалявам, ако съм обидил някого - не е било нарочно.
            Поздрави.
            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

            Коментар


            • #36
              До: Разходки в Националните Паркове

              Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
              То няма какво да се разбира.
              Искаме да ни приемат за равноправни европейци.
              Простичко е, Законите - добри или лоши трябва да се спазват.
              Но на много от нас явно ни отърва да живеем в условия на беззаконие и безнаказаност.
              Пак ще ви пратя да покарате, защото явно не изкате да разберете, какво казвам. Идете да покарате в някой резерват в Германия, Франция или където и да е в цивилизованите страни.
              За колко време смятате, че ще ви окошарят?
              Съжалявам, ако съм обидил някого - не е било нарочно.
              Поздрави.
              Смятам че най малкия проблем да бъдем равноправни европейци е каране в резерватите.Но се успокоявам че използва фраза на много от нас ни отърва......значи все пак не сме единствени с колегата Минков

              Коментар


              • #37
                До: Разходки в Националните Паркове

                Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                Така.То се е видяло че нито една от страните няма да отстъпи и никогА няма да се разбере кой прав кой крив .Малко става като въпроса с яйцето и кокошката.Нямам точна статистика на броя на мотористите нарушаващи границите на резервати но съгласете се господин Златев че те не са единствени,а има и доста джипове.Ако отречете това обаче само искам да ми обясните коловозите от каква машина са оставени че още не съм виждал atv с такъв клиренс.С това предлагам най очтиво да приключим спора и да си подадем ръка.Доста обиди се изсипаха и по ваш и по наш адрес.Аз съм бил отворко ; колегата Минков-пикльо (за която обида незнам да е наказан някой) вие г-н Златев софиянец притежаващ Витоша и ред други.Границите на паркове са били прекосявани и ще продължават да бъдат и нито аз нито вие г-н Златев може да променим това .Единствено може само да се апелира престоя ни там да бъде колкото се може по незабележим и без последствия и вреди.Приемате ли извинения и ако ги приемете мисля че доста хора трябва да ме последват.
                С уважение.
                Няма причини да ми се извинявате за нещо, но въпреки всичко примема извинението и се извинявам, ако някой се е почуствал засегнат от мненията ми. Само ще Ви помоля да обърнете внимание, че навсякъде съм писал МПС и имам предвид мотор, АТВ или джип без значение. Превозното средство няма значение, евентуалното нарушение е проблем.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  До: Разходки в Националните Паркове

                  Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                  Смятам че най малкия проблем да бъдем равноправни европейци е каране в резерватите.Но се успокоявам че използва фраза на много от нас ни отърва......значи все пак не сме единствени с колегата Минков
                  Точно така е, Вие с Иван Минков просто споделихте мнения и идеи, които според мен и други не са правилни. А стотици си правят тихомълком каквото искат, но няма как да разберем, освен ако случайно не ги хванат с убита кошута или бдителен горски не запише номерата им. Срещу тях трябва да се борим дружно и безкомпромисно.
                  Чест Ви прави, че се съобразихте с общото мнение, преосмислихте идеите си и се отказахте от карането в Джендема.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #39
                    До: Разходки в Националните Паркове

                    Сега вече всичко е спокойно и смятам че с добрия тон е доста по добре.С риск да ме намразят ендуристите искм да помоля колегите наистина да прояват малко човещина и по висока отговорност.Става въпрос за х. Коман в троянския балкан .Преди седмица незнайна група е вършала там и са изкъртили стапалата пред хижата а да не говорим за градинките с цветята.Колеги окротете топката. малко уважение поне към хижаря възрастен човек е все пак нищо че бие в сметките
                    .

                    Коментар


                    • #40
                      До: Разходки в Националните Паркове

                      А за последно обаче в кръга на майтапа а и доста извън негос колегата Иван Минков май си спечелихме с тези изявления да ни висят снимките по входовете на резерватите и само да ни дебнат от къде ще пъкнем
                      Последно редактирано от zzlatev; 28-07-08, 19:59.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Разходки в Националните Паркове

                        Не се притеснявайте, ничии снимки никъде не висят. Охраната не прави разлика кой и какъв. Гонят всички на общо основание. Досега хванат ендурист няма. Затова и толкова зор имаше да Ви убедим сами да вземете правилното решение.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: Разходки в Националните Паркове

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Не се притеснявайте, ничии снимки никъде не висят. Охраната не прави разлика кой и какъв. Гонят всички на общо основание. Досега хванат ендурист няма. Затова и толкова зор имаше да Ви убедим сами да вземете правилното решение.
                          Ами то е така но най лошото в случая е че две птички пролет неправят.Двама се отказваме но остават 2222-ма дето ще продължат а полувината даже сигурно преминават без дори и да знаят че е резерват.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Разходки в Националните Паркове

                            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                            Ами то е така но най лошото в случая е че две птички пролет неправят.Двама се отказваме но остават 2222-ма дето ще продължат а полувината даже сигурно преминават без дори и да знаят че е резерват.
                            Много е важно, защото Вие двамата сте част от нашия Форум, дискутирате открито идеи и взимате впредвид чуждото мнение. И това е едно добро начало. Дано има повече като Вас.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #44
                              До: Разходки в Националните Паркове

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Много е важно, защото Вие двамата сте част от нашия Форум, дискутирате открито идеи и взимате впредвид чуждото мнение. И това е едно добро начало. Дано има повече като Вас.
                              С всичко съм почти съгласен, само да уточня нещо покрай темата.
                              Не е правилно да се сравнява България и която и да е друга страна, камоли Франция (където съм ходил и нещата като цяло са бая по-различни) !!!

                              И нещо пак в кръга на шегата: Много ясно, че няма да ме пуснат да карам там из техните паркове ама пък така и никога няма да ги видя
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • #45
                                До: Разходки в Националните Паркове

                                Идеята е да се опитаме да не станем като тях. Да си оставим някаква вратичка поне при организирани и контролирани походи или акции да имаме достъп в Парковете. И охраната да вижда в нас по скоро помощници и единомишленици, отколкото нарушители.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X