Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война - 2006 - правила и официална дискусия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От 25 метра в този кръг не е проблем да се вкара топче...ако не се движиш!

    Това ще стимулира всички да не се заседяват!

    Коментар


    • #32
      Друго мое предложение всички прозорци на джиповете да бъдат свалени.

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от buldog
        Друго мое предложение всички прозорци на джиповете да бъдат свалени.
        Вече имаше такава идея, но се отхвърли, като се видим ще ти обясня защо!

        Коментар


        • #34
          Това с мишената на "слабото място" ми харесва и я предпочитам пред висящия флаг. Единствено трябва да опитаме на практика колко да е голяма. Даже може да са с малък диаметър, но няколко.

          За скоростта - ще вземем радар за тариране на пушките в началото.

          Спуснатите стъкла са прекалени. Най-малкот не знаеш какво ще улучиш вътре и дали всички са със сложени маски. Отделно ще стане едно мазало вътре, ако ги запукат...

          Коментар


          • #35
            Първо, на мен 1 прозорец не ми се сваля, второ тия с УАЗ-овете получават огромно преимущество (той Булдог затова го предлага) защото на тях прозорзите не им се отварят.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              Кръговете трябва да бъдат залепени на предните странични стъкла, за да се види веднага попадението, никой няма да наднича навън за да види дали е ударен!

              Коментар


              • #37
                Точките задължително трябва да са на минимум 50 метра от последния възможен достъп на джип, могат да бъдат боядисан камък или кора на дърво, но не и забити флагчета!
                Не трябва да се допуска сечене на клони за укритие - единствено паднали такива!

                Някои може да са в гората, други на поляна, трети в мочурище!

                Добре е всеки ударен джип или боец да се омотае с бяла кърпа и да се изтегля внимателно към барбекюто....

                Намирисва ми на истинско шоу!

                Коментар


                • #38
                  Дидка, това е сериозната и правилна дискусия, стига майтапи. Ако не се държиш сериозно, ще ти се забрани да гледаш Сънчо цяла седмица .
                  В отговора по темата ми от 8 март Велизар, Мартин и Стас2 са отбелязани и броени в Отбор 1. Моля, четете внимателно.
                  На мястото на Иван Попов иска да се запише друг човек, ловец с дългогодишен стаж, но без джип. Казва се Янек и е на "ти" с оръжията и гората.
                  Севдалин и аз никъде не го видях, май още не се е записал.
                  Според мен идеята за кръгове на страничните стъкла е супер, само трябва да решим какъв да им е диаметъра. Може да има 4 кръга по автомобила и той да се елиминира при попадание в поне 2 от тях. Ще е по9интересно и по-сложно.
                  Щом и двата отбора са съгласни да се стреля с лично оръжие, аз съм О.К.. Клони няма да се секат, това е добре, ами окопи ще се копаят ли?
                  Накрая искам да кажа и една дума по отношение на евентуални нерегламентирани промени на оръжието по време на войната. Считам, че всички сме зрели хора с идеята за добро забавление и не мисля, че никой от участниците ще прибегне до някакви номера. Така че, според мен няма какво да дискутираме тая тема, калиброваме оръжията в началото и това е.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #39
                    Корекция, Севдалин ( Дисем) вече е записан в Отбор 1 и те стават 25 срещу 14 Ловци. Тая пропорция не ми харесва. Нещо трябва да се направи, на 16 ще мислим.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      Мисля че бях споменал че ако нещата са толкова зле, то аз и disem (Севдалин) може да се прехвърлим в другия отбор, ние играем заради купона все пак. Така че решавайте какво правим, да знаем какви ги вършим оттук нататък.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #41
                        Ако капитаните на отборите са съгласни, Куадра и Дисем минават към Ловците, 23 на 16, все още диспропорция, но по-малка. Чакам мнението на Венци и Вальо дали са О.К.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          С голяма мъка се разделяме с ценни кадри но пък нали някой трябва да има и срещу нас... СЪГЛАСЕН!
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #43
                            Ауу...страшно.Нека организациятана хората за нашия отбор
                            си я правим ние.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #44
                              Имайте в предвид, че не всички в отбора на "ловците" са ловци всъшност. Определенията ти си ловец се отнасят само до играта. Аз например не съм такъв. И надали ще стана. Реално погледнато съм си повече техничар отколкото каквото и да било друго. Това го казвам за да се спрат спекулацийте с темата - не си ли ловец не ходи с ловците. Всъшност имената дойдоха случайно. Или поне така се мисля аз.
                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • #45
                                Има известна закономерност обаче вече по отношение на американските машини, сега май всички са в отбора на ловците, или бъркам?
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X