Обява

Свий
Няма добавени обяви.

накрайници за кормилната уредба на Range Rover

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • накрайници за кормилната уредба на Range Rover

    от къде мога да купя

  • #2
    от мото пфое, там поне е сигурно че не са китайски. търсил съм по симеон и разни други магазини за турски части но няма, а и не си струва защото оригиналните не са много скъпи.

    има един проблем само, някои рейндж ровери имат неразглобяема управляваща щанга. накрайника е на едно с щангата. тогава се сменя цялото и е доста скъпо.
    drive alive

    Коментар


    • #3
      абе разрових се, има китове за подмяна на накрайника на управляващата щанга, но не знам дали някой ги предлага. На Мото Пфое къде е магазина, Люлин, 4 ти километър, Младост ...

      Коментар


      • #4
        амо в люлин, в младост е за форд само.

        твоя с неразглобяема щанга ли е ?
        drive alive

        Коментар


        • #5
          с разглобяема е, има една зегерка и испадат всички карантии на ябълковидния болт, вътре има две плочки от някаква пластмаса мисля които са износени.

          Коментар


          • #6
            По добре се разходи до Дару Кар,там са значително по евтини частите а имат абсолютно всичко на склад.
            Около 40-тина лв. мисля че бяха кормилните накрайници.

            Коментар


            • #7
              Дару Кар на гара Искър ли?

              Коментар


              • #8
                Да,в Дружба.
                Това за Рендж Класик.
                Наскоро мой приятел си купи накрайници и 4 аморесьора като амортесьорите ги продават по 90 лв.
                Направо се изумих.Разкарват си залежали части ли,какво правят незнам но...........

                Коментар


                • #9
                  и добре че го правят , утре ще ида до там дано да има

                  Коментар


                  • #10
                    те преди нямаха почти нищо на склад, вероятно са намерили някой .... как да кажа ... алтернативен производител някаде по анадола и продават евтино

                    иди по - добре в мото пфое, там вероятността да купиш боклуци е по - малка
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      Не са боклуци според мен.Аз имам Хонда със двигател и скорости от Ровер/Дизел/ и си пазрувам от там каквото ми затрябва.
                      Нямам оплаквания.

                      Коментар


                      • #12
                        днес си купих repair kit за управляващата щанга - 80 пари, утре ще го сменя

                        Коментар


                        • #13
                          смених го, в домашни условия, демек на поляната, стана сравнително лесно

                          Коментар


                          • #14
                            Има един пич - малко след италианеца, който ги рециклира и то с подобрения.
                            Заводските шарнири и накрайници на леката кола изкарваха 10-ина хил. км. а тези, които той направи са на около 30 000 и си живеят....
                            Цените му са значително по-ниски от тези на новите части.
                            Наистина работи добре. Това е не само мое мнение.
                            Прави главата на шарнира наново от много правилен материал и ползва оригиналния корпус, независимо дали е капсулован или разглобяем.
                            Слага някакви вложки, които наистина са много здрави.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X