Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Собственици на Газ 69

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Собственници на Газ 69

    Колеги, ако не написано друго ще считам, че идвате сами-без жени, любовници и т.н. Моля за актуален списък!
    0886 854 174

    Коментар


    • #62
      До: Собственници на Газ 69

      Здравейте! В темата за сбирката на УАЗ както и в тази тема на няколко пъти става въпрос за обединяването на двете срещи. Бих искал да ви помоля за единно становище по въпроса. Много добре разбирам желанието на някои колеги да не се бъркат двете неща. Знам, че не говорим за разкол, отцепничество и тайни сбирки а за отношение към конкретна марка и модел. Но тъй като много хора притежават или симпатизират и на двете машини, а за много от тях е трудно да участват в две мероприятия, предлагам да помислим за евентуално обединяване на сбирката. Мисля, че освен в деловата част по учредяването на клуба ГАЗ 69, за която би могло да се осигури необходимото уединение и спокойствие, за другите неща като каране и сладки приказки край скарата можем да го направим съвместно.
      LZ1GYY
      0898 436 956

      Коментар


      • #63
        До: Собственници на Газ 69

        Първоначално публикуван от gere Преглед на мнение
        Здравейте! В темата за сбирката на УАЗ както и в тази тема на няколко пъти става въпрос за обединяването на двете срещи. Бих искал да ви помоля за единно становище по въпроса. Много добре разбирам желанието на някои колеги да не се бъркат двете неща. Знам, че не говорим за разкол, отцепничество и тайни сбирки а за отношение към конкретна марка и модел. Но тъй като много хора притежават или симпатизират и на двете машини, а за много от тях е трудно да участват в две мероприятия, предлагам да помислим за евентуално обединяване на сбирката. Мисля, че освен в деловата част по учредяването на клуба ГАЗ 69, за която би могло да се осигури необходимото уединение и спокойствие, за другите неща като каране и сладки приказки край скарата можем да го направим съвместно.
        По-горе споменахме няколко пъти,че всички са поканени на мероприятието.
        И вместо да чакате официална покана давайте имената,бройките и телефоните,за да може да се задвижи резервацията.
        Густо майна , пътят свърши !!!

        Коментар


        • #64
          До: Собственници на Газ 69

          Уважаеми колеги,
          Днес отивам на място да проверя какви са точно възможностите и условията в района на Кордела. Ще огледам и съседните хижи за да съм сигурен, че ще има места за всички които пожелаят да дойдат. Като гледам най-вероятно е да прескочим брйката 22 и това означава, че трябва да се подсигурят още легла. Нищо чудно да се окаже мероприятие "от национален мащаб". Ще разговарям за пристигане на 5ти юли и на 6ти отпътуване. Моля ДРАГО от Бяла слатина да изпише изявилите желание. Който има мерак извън списъка да се обозначи. Пак казвам - с телефон и брой хора! Почвам да мисля и за медийно отразяване, ако наистина се съберм повечко народ. Предлагам да спрем с обсъждането кой не е поканен, а да пристъпим към организиране на мероприятието. Всякакви идеи са полезни в случая.
          0886 854 174

          Коментар


          • #65
            До: Собственници на Газ 69

            Здравейте приятели!! Записването трябва да стане най-късно до края на другата седмица.Защото има интерес постоянно за хижите и трябва по навреме да резервираме местата на някой даже изкат капаро и ще рискуваме двмата с Иван за резервацийте.Ще изчакам той да ви обясни за условията там.Има снимки на пътя и самата хижа.
            Car audio & Off road club TETEVEN
            Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
            GAZ 69 0ff Road '76

            Коментар


            • #66
              До: Собственници на Газ 69

              Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
              Здравейте приятели!! Записването трябва да стане най-късно до края на другата седмица.Защото има интерес постоянно за хижите и трябва по навреме да резервираме местата на някой даже изкат капаро и ще рискуваме двмата с Иван за резервацийте.Ще изчакам той да ви обясни за условията там.Има снимки на пътя и самата хижа.

              Колеги,днес ходихме с Иван и брат ми Ивайло до хижа Абаджиевската,там са хижари семейство офроудаджии с голям мерак,ТОНИ И БУБА.Хижата е в непосредствена близост до другата Кордела,нема 15минути каране.Както разбрахте на хижа Кордела има 22 места няма да стигнат с гаранция,за това ще ангажираме и хижа Абаджиевската,тя е с 36 места.В събота ще се съберем всичките и ще седнем да се почерпим на Абаджиевската защото е по широка,а за в неделя сме потготвили страшен терен с брат ми,от кордела се качваме на билото на стара планина,караме към четирите полени които са над Тетевен и слизаме на главния път за Рибарица,от там се отклоняваме към село Василъово и пак по билото се стига до ветрогенераторите които са над хижа ЕХО,и след това се излиза на главния път между село Шипково и Рибарица,обещавам ви страхотно преживяване,само се молете да не вали че надали повече от 10-тина ще се качим по този маршрут
              [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

              Коментар


              • #67
                До: Собственници на Газ 69

                Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
                Значи окончателно х.Кордела,5 и 6 юли!

                1.Жоро / Георги Василев/
                2.Драгомир /dragomir_68/
                3.Евстатий /е100/ -1
                4.Димитър / ezekiel/ -1
                5. Иван/Ivan
                6. godech
                7.Мишо Петков misho5kov
                8.Ивайло Янков

                И нека всеки да каже колко места ангажира.
                Записвайте се за да може да се запазят местата за нощувка.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #68
                  До: Собственници на Газ 69

                  Колеги гледайте в събота да дойдете рано сутринта ,за да може до към 12 часа на обят да сме готови да направим прехода,защото в неделя няма да има време за преходи дълги.
                  [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                  Коментар


                  • #69
                    До: Собственници на Газ 69

                    До днес сме 27 души. Утре ще резервирам останалите легла на Кордела. Там леглата струват по 20 лв на вечер. На хижа Абаджиев са по 10. Предполагам, че това няма да проблем. Колегите от тетевенския клуб ще са всички в хижа Абаджиев. През идните дни ще изпиша точно колко, кой и къде ще бъде настанен. Има възможност да се разпънат и палатки. Дадявам се , че с настаняването ще се справим. Следващото нещо за уточняване е времето на пристигане. На 5-ти по разклоните ще има упътващи табели след края на с. Черни вит и ако е необходимо и хора. Разклона за Черни вит пък е лесен - непосредствено преди Тетевен, ако се идва от север, а не през Шипково-Рибарица. На кртата го има. Предлагам да се уточним за разполагаемото време и според него да помислим с колегите от Тетевен за подходящ по продължителност маршрут/и. Предполагам че най-рано можем да се съберем на 5-ти по обяд и най-късно в неделя по същото време да се разотидем, ако много хора дойдат от по-далеч на собствен ход. Ако е така, може да направим един преход в събота от Тетевен който да завърши направо пред хижата, т.е. събирането на всички да на по-главен път, което ще улесни ориентирането. Събираме се, една почивка за хапване и отмора, пълним резервоарите и поемаме, пристигаме в хижата леко поизкаляни и ...каквото дойде .
                    Чакам мнения, колеги!
                    Успешна седмица!
                    0886 854 174

                    Коментар


                    • #70
                      До: Собственници на Газ 69

                      Моля ,ако някой разполага с някаква карта на местността да я пусне.
                      Густо майна , пътят свърши !!!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Собственници на Газ 69

                        Ето една карта, ако може да се сложи точката за Кордела...

                        http://psholti.data.bg/~~/Teteven.jpg
                        MMC Pajero, 2.5, 4D56

                        Коментар


                        • #72
                          До: Собственници на Газ 69

                          Програмата на Иван звучи добре. Мисля Софийската група да се съберем и да пътуваме "в пакет".
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Собственници на Газ 69

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            Програмата на Иван звучи добре. Мисля Софийската група да се съберем и да пътуваме "в пакет".
                            Аз съм за.Кажете къде да е сборния пункт, и в колко часа.Желателно е наистина да се тръгне по-ранко,за да използваме ползотворно деня.Не че подценявам бързината на автомобилите ни ,но не са от най бързите.Ако искате на Шел да се събираме,а за час аз и в 6.00 бих тръгнал.
                            Давайте предложения, който е за групово пътуване да се разберем.
                            Густо майна , пътят свърши !!!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Собственници на Газ 69

                              Шест е малко раничко... Нека да е 8.00. Мисля, че на Лукойла след Долни Богров е по-спокойно.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Собственници на Газ 69

                                Да не ме забравите момчета пратете лс
                                0885 297985,мтел-Радо
                                0876 556870,виваком като домашен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X