Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руски неволи с HUMMER

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Руски неволи с HUMMER

    http://fishki.net/comment.php?id=3023
    B+

  • #2
    Ама защо тук, пускай ги в хумора тези нещица
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Защо ,Хамъра не е ли 4х4 автомобил.Или изявените паркетници ,дето закъсват през 17 минути според написаното,трябва да са обект на хумор само. Явно само за това става,да си правиш майтап с него.
      B+

      Коментар


      • #4
        По отзивите на тествалите го журналисти и експерти не е несериозен автомобил и има сериозен офроад потенциал. Това че този е с некадърен шофьор и плешиви гуми не променя нещата... По твоята логика трябва да се присмиваш и нат G-то си дето често го теглят УАЗ-ки, ама това си го спестил. Айде да бъдем обективни и да не търсим измислени "компромати" с цел да покажем колко това което караме е по-велико. Това ми напомня един комшия който казваше "Мене с Голфа още никой не ме е бегАл!"
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Те тествалите го журналисти и експерти работят за компанията ,ти какво мислиш ,по друго ми е отношението към Н1 ама този е ,както казва един съфорумник,събота и неделя за пред кафенето.
          B+

          Коментар


          • #6
            Давай снимка друже, къде УАЗ-а тегли G-то.Иначе Уаза е сериозен автомобили дори никога не бих се засегнал ако това се случи.Дори ме кефят такива заглавия:
            B+

            Коментар


            • #7
              Виж, говора за паралелни тестове в това число и с G-класата, като коли близки по цена параметри и мошност - тестовете които съм чел са доста обективни, в едни дисциплини по-добре се представя единия, в други другия, така че сега не се измъквай... И аз съм бил свидетел как Ауди Куатро изтегли закъсала ама зверски Тойота 4Runner... Трябва ли от това да съдя че Аудито е як офроъдър а Тойотата не става за нищо? Спора е излишен не бъди наивен.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Ама ти сега се палиш ,защитавайки американската продукция.Аз за G-то нищо не съм казал.Нито ги сравнявам.Дори и сузуки самурай да го беше излякъл,нямаше да кажа "Какво Сузуки",а ,че Хамъра е куцо магаре.Това е.
                B+

                Коментар


                • #9
                  абе то и мен със самурая ме е изтегляла витара, но коректното е, че аз бях отстрани в преспата а той на изчистения асфалт с чудесни гуми... Човекът спря точно когато аз избоксувах! Извади едно въженце 4-5 метра и неми даде шанс дори да кажа, че искам да опитам сам, а напротив думите му бяха "вие луди ли сте да вкарате в този дълбок и сбит сняг-то тука камион ще затъне..."
                  Аз обаче 1 ден по късни оправих ускорителната помпа и пак атакувах, но вече със успех
                  4ао
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от vokel
                    Ама ти сега се палиш ,защитавайки американската продукция.Аз за G-то нищо не съм казал.Нито ги сравнявам.Дори и сузуки самурай да го беше излякъл,нямаше да кажа "Какво Сузуки",а ,че Хамъра е куцо магаре.Това е.
                    Просто сега говориш смешни неща, старай се просто да бъдеш обективен.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от DINI
                      абе то и мен със самурая ме е изтегляла витара, но коректното е, че аз бях отстрани в преспата а той на изчистения асфалт с чудесни гуми... Човекът спря точно когато аз избоксувах! Извади едно въженце 4-5 метра и неми даде шанс дори да кажа, че искам да опитам сам, а напротив думите му бяха "вие луди ли сте да вкарате в този дълбок и сбит сняг-то тука камион ще затъне..."
                      Аз обаче 1 ден по късни оправих ускорителната помпа и пак атакувах, но вече със успех
                      4ао
                      А тука и G-то и Toyotata са в снега.Добре вземам си думите назад ,че е куцо магаре.Дано това помогне да не затъне пак.
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        Като сменим подложката между волана и седалката ще се оправи и няма да затъва.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Н4 сигурно вече няма да затъва.Ама още не е начертан
                          B+

                          Коментар


                          • #14
                            Н4 ще е с размерите на Самурай, както са тръгнали да се смаляват с увеличаване на номерацията
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Може да е за хубаво
                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X