Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за автоматици?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сервиз за автоматици?

    Здравейте можете ли да ми кажете къде да сменя маслото на автоматика на БМВ х5 3000i

    Коментар


    • #17
      От: Сервиз за автоматици?

      Първоначално публикуван от hesus Преглед на мнение
      Здравейте можете ли да ми кажете къде да сменя маслото на автоматика на БМВ х5 3000i
      Можем и сме казали вече малко по-нагоре.
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #18
        От: Сервиз за автоматици?

        Момчета моля ви помагайте!
        Наскоро си купих Kia Sorento 2.5 CRDI 2004г. Automatic. Проблема ми е следния: Когато колата е студена скоростите се превключват много добре, но след като загрее започва да ми прави проблем, когато спра примерно на светофар при тръгването не иска да премине на следваща.предавка, стои си на 1 и не иска да качи. Смених маслото на скоростите но проблема си стои. За да се оправи трябва да я загася и да запаля наново. Тогава се оправя но след известно време пак започва да ми прави този проблем, също не може и да премина на 5, ако се движа по бързо,качва до 4 и до там. Също така отказва и типтроника, когато направи проблема спира да функционира, до като когато е студена си работи и мога да упрамвлявам и от там. Моля ви ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да сподели!
        Благодаря ви предварително!!!

        Коментар


        • #19
          От: Сервиз за автоматици?

          Предполагам соленоид 1ва - 2ра скорост. Имал съм подобен проблем и Стоян от Пловдив го откри, сменихме соленоида и проблема изчезна.
          LZ1RED

          Коментар


          • #20
            От: Сервиз за автоматици?

            Аизин ли е кутията?

            Коментар


            • #21
              От: Сервиз за автоматици?

              Не знам, как мога да разбера? Ако трябва да снимам нещо за да видите?

              Коментар


              • #22
                От: Сервиз за автоматици?

                Първоначално публикуван от RadoslavU Преглед на мнение
                Момчета моля ви помагайте!Наскоро си купих Kia Sorento 2.5 CRDI 2004г. Automatic................................ За да се оправи трябва да я загася и да запаля наново.!
                Диагностика правена ли е ? Ако е правена какви грешки показва? Всички признаци са за ниско управляващо налягане.

                Коментар


                • #23
                  От: Сервиз за автоматици?

                  Вчера се обадих на Коко, разбрахме се за другата седмица да я откарам. Ще му кажа за. тези предположения, които казвате. Ще пиша щом има резултати. Ако имате други предположения, моля споделете.
                  Благодаря ви!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сервиз за автоматици?

                    Мненията и за Коко са противоречиви той отдавна не ги ремонтира лично той,а и е скъпчия Мимо е много в час и е механик от дълги години, а и навремето работиха заедно с Коко. Аз лично съм правил няколко кутии при тоя пич на хладилника последната беше на една Вектра и съм доволен. Клиента още си я кара.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сервиз за автоматици?

                      Здравейте колеги! Весела Коледа и Честито Рождество Христово!
                      Миналата седмица карах джипа да го закачат на компютър и откриха някакви грешки, които успяха да ги изчистят без 1. Майстора каза, че тая грешка е на някакъв датчик на оборотите, който трябва да се смени и според него от там може да идва проблема. Каза ми, че тоя датчик струва 200 лв. чисто нов! Не знам дали маже да е от това проблема, но дано да е от това! Разбрахме се за 8-9 януари да я откарам и да го смени. Ще пиша да ви кажа какъв е резултата!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сервиз за автоматици?

                        колеги не карам автоматици но мои познати при проблем карат в пазарджик. от много маистори само тои им решава проблема.каратги на платформа .минали през други маистори ...има и в дупница. но нещо не се фалят вече. мога да питам за телефон.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сервиз за автоматици?

                          Може ли малко инфо за този Мимо? Има сериз за автоматици ли смисъл само ги ремонтира или мога да отида да ми смени маслото?
                          От известно време се каня да го сменя и искам да отида някъде къде да ми свършат работа и мисля, че изчетох всички теми във форума, но така и не открих решение на въпроса ми

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сервиз за автоматици?

                            Със сигурност предлага и обслужване, т.е. смяна на масло и филтър на кутията.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сервиз за автоматици?

                              Добре де, Елин Пелин толкова ли е далече от София?

                              bocho64 със сигурност ще ви свърши работа, софиянци.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сервиз за автоматици?

                                Що Елин Пелин?Сервиза му е в София.
                                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X