Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нормално ли е да ти дигнат колата...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нормално ли е да ти дигнат колата...

    в 20.00ч от място, където по никакъв начин не пречи на движението /няма спирка, кръстовище, пешеходна пътека и т.н./, но има знак забранено паркирането и "паяк до 21.30ч"/ /

    Дори КАТаджията каза, че за такова нарушение не се отнемат точки...

    Та питам нормално ли е вместо фиш за паркиране, да получиш "сметка" за отвличане с паяк???

    ПС: Случката стана снощи на бул. Дондуков пред Младежкия театър /на отсрещния тротоар/... Бях паркирал м/у две други коли и почти цялата отсечка беше с плътно паркирали коли... Като излезнахме в 21ч от театъра -хоп! Няма нито една кола! Следващата отсечка от улицата, с абсолютно същия знак си беше "наситена" с коли, няколко от тях дори спрели по диагонал и препречили половината от платното

    Цялата работа ми намирисва на заучена тактика - знаят, че посетителите в театъра ще паркират там и няма опасност да дотичат и да объркат доходния бизнес...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Тедо, аз работя в сградата над театъра, един съвет - спирай на Бачо Киро или Будапеща (двете преки между които си спрял), там не вдигат.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      99% Тедо въпросът не е в нормалната дейност на паяците а в акция свързана с най-вероятно някаква среща, касаеща важни лица и посещение на премиера или президента някъде наблизо. При такива ситуации задължително изчистват улицата от паркирали коли без значение дали е синя зона или не.
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Може и да има нещо вярно в казаното от Тедо...
        Пример:В продължение на една годна/после изведнъж спряха/паяците вдигат колите на малка незначителна уличка,там ми е ателието,близо до театър София.Колите не пречат на никого освен на майките с колички,признавам.Паяка вдигаше коли нонстоп/бях се научил да разпознавам бръмченето му от боклуджииския камион /
        хубаво де ама,както знем един от наказателните паркинги е точно на театъра.Товари-обратен-светофар-разтоварва-минимум 30 кинта....
        20 курса днеска по 30......с нафта за 50 кинта......

        Коментар


        • #5
          Правилника така са го извъртяли,че всичко е по осмотрение на вдигащите.Решават колата" пречи" на движението и я вдигат.Иди после се разправяй,че не е така.Трябва да ги съдиш,и да се разправяш със сумати простотии.Другия вариант отиваш ,вдигаш патардия ,и по снимковия материал ще решават пречила ли е, или не.Ама пак сумати главоболия.При всички положения първо трябва да си платиш.
          Густо майна , пътят свърши !!!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от quadra
            Тедо, аз работя в сградата над театъра, един съвет - спирай на Бачо Киро или Будапеща (двете преки между които си спрял), там не вдигат.
            аз знам къде да спирам - но бързах, че закъсняхме... пък и уж вечер нямаше да работят вече... сигурно са изостанали с плана за приходите...

            а мероприятие с президента не е имало - по това време /осем вечерта/

            с риск да се повторя - не бях на тротоара, на пеш. пътека, спирка или нещо подобно... напротив - беше "напаркирано" плътно с коли, както е по протежение на почти целия булевард... само срещу театъра бяха вдигнали колите /пред театъра пак си беше пълно с паркирани/...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Ти си се наврял точно в трънска сватба! Те всички паяци няколко пъти на ден се събират на Бачо Киро да пият кафе и да си правят смените. Така че ти си се набутал на лъва в устата...
              Като ги гледам от прозореца гадовете и се замислям над едно кашонче с бутилчици с коктейли "Молотов"
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                С едни арматурни ножици прас маркучите на хидравликата.
                Густо майна , пътят свърши !!!

                Коментар


                • #9
                  А,приятел ги осъди.Щото му дигнаха тойотката при уная акция с миенето на улиците.Не спечели нищо от това взе си парите само.
                  Заради принципа.

                  Коментар


                  • #10
                    Е, тогава ще е близък бой, а аз ги гледам от прозореца...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      а на кой паркинг ги държат през ноща тия паяци ?????
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от quadra
                        Ти си се наврял точно в трънска сватба! Те всички паяци няколко пъти на ден се събират на Бачо Киро да пият кафе и да си правят смените. Така че ти си се набутал на лъва в устата
                        Прав е quadra,цял ден са там на кафенето точно като завиеш по "Бачо Киро".Ти все едно си паркирал у тях,а после викаш защо .Нормално е ,кое не е нормално в нашата държава.
                        B+

                        Коментар


                        • #13
                          Чакайте сега да ви кажа какъв пъклен план имам да ги преебем и да се посмеем за тяхна сметка, който еска да участва да пише лично съобщение
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            а най-тъпото е, че аз по принцип си мислех, че 2 тона джип ще ги затрудни веднъж гледах как волга изправи паяк на задни гуми...

                            чувал съм, че ако паркираш много плътно до висок бордюр, не могат да сложат скобите за вдигане...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #15
                              Новите са до 3 тона... Във всеки случай последното Паджеро го отнасят като бръмбар сламка.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X