Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

    Търсиш в
    бгспелео.инфо\отхерс
    Оттам нататък в папката Работа по топографските карти и оттам в подпапката ICPART са файловете "Русе 1 и 2".

    Коментар


    • #62
      От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

      Здравейте, ужасно много ми трябват сканирани топографски карти 1:10000 или 1:5000 (или поне към 25000) за село Садовец и района (община Долни Дъбник, Плевенско). Много ще съм благодарна, ако някой ми окаже помощ!

      Коментар


      • #63
        От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

        Здравейте, включвам се малщко късно във форума. Интересувам се от топографски карти на българия 1:5000. Ако има някой може ли да ми прати - krasimird@abv.bg= Аз имам на цяла България в мащаб 1:25 000 и за част от района на Своге. Предварително благодаря!

        Коментар


        • #64
          От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

          Здравей, krasimirdddd

          Колко броя картни листа 1:25 000 има в този сет? Колко средно мегабайта е една карта и колко като размер е сета от карти?

          Коментар


          • #65
            От: До: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

            Първоначално публикуван от atanas05 Преглед на мнение
            Привет на ориентировачите
            Занимавам се с ориентиране вече 30 г. Имам стотици карти с мащаб 1:10000, 1:15000 и по стари 1:20000. От колеги сигурно бих събрал още толкова, но не знам дали биха послужили на някого. Обикновенно обхващат район около 4 до 5 кв. км., рядко до 10. Ако някои проявява интерес мога да направя списък с районите и на когото му потрябва нещо да му ги пратя.
            Ти хубаво се занимаваш от 30години, но когато предлагаш да разпространяваш карти направени от друг, поне го попитай има ли нещо против. Виждам, че предлагаш и моя карта, не е хубаво това

            Коментар


            • #66
              От: До: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

              Първоначално публикуван от Brown Team Преглед на мнение
              Ти хубаво се занимаваш от 30години, но когато предлагаш да разпространяваш карти направени от друг, поне го попитай има ли нещо против. Виждам, че предлагаш и моя карта, не е хубаво това
              Би ли дефинирал "моя карта", моля.
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #67
                От: До: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

                Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                Би ли дефинирал "моя карта", моля.
                Такава чиято изработка е платена от моя клуб.

                Коментар


                • #68
                  От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

                  Brown Team, коя от картите на atanas05 е изработена с пари от твоя клуб ?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

                    Казъл дере- Стражица, както и всички други карти в и около Стражица, Лясковец и Горна Оряховица

                    Коментар


                    • #70
                      От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

                      Ами, сгрешил съм. Имам 1/50 000, но вече ги има на качени.
                      Аз имам 1/5000 за община Своге и ми трябват за Мездра и Роман.
                      Не можах да намеря.
                      Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

                        Първоначално публикуван от krasimirdddd Преглед на мнение
                        Ами, сгрешил съм. Имам 1/50 000, но вече ги има на качени.
                        Аз имам 1/5000 за община Своге и ми трябват за Мездра и Роман.
                        Не можах да намеря.
                        Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен!
                        Можело значи...
                        Според мен - напиши кои номера картни листове имаш и кои номера търсиш приоритетно- на тях няма да пише Мездра или Роман :-). Ако искаш качи каквото искаш на спелеото.Направих празна папка TOPO 5К и ако някой или аз имаме някой от картите,може да ги споделим там.
                        Може пък така да проработи...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Топографски карти 1:10 000, има ли интерес?

                          Първоначално публикуван от 100yanov Преглед на мнение
                          Можело значи...
                          ............Направих празна папка TOPO 5К и ако някой или аз имаме някой от картите,може да ги споделим там.
                          Може пък така да проработи...
                          Картите за градовете Мездра и Роман са качени в папката TOPO_5K. Сега Krasimirdddd, може да качи и тези за община Своге.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X