Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Най-най-тъпа....

    На прима виста се сещам за някои върховно тъпи реклами:

    1. Ядки:
    "- И ся ко праим?" "- Ядем бадеми" - Тая пък сякаш ядки не е виждала...

    2. Чипс:
    "Съберете изречението "баща ми е картоф от самоков" - ама аз сега чипс ли си купувам, или пъзел някакъв...

    3. Луканка:
    „К*******а луканка от щастливи прасета" - остава въпроса, как ще ми докажат че прасетата са щастливи. Сигурно ги бухат с антидепресанти...

    4. Памперси:
    "Бебета пеят ("Posou Mu lipi" на Сотис Воланис) с гласа на Азис" - покъртително...


    5. Парфюм:
    “Котеее, какво да облека” - още по-покъртително...

    6. Ракия:
    "Така като гледам, на сватята май още не й е пресъхнал кладенецът" - най-покъртително

    7. Имуностимулатор:
    "Някога кукери гонеха болестите, сега ги гони И******р" - традициите не са това което бяха...

    8. Мляко:
    "Докато яздили, млякото се заквасвало" - дреме му на хана за млякото, ама айде...


    9. Дезинфекциращ препарат:
    "Милиони микроби ще умрат" - Е да, ама ако останалите решат да отмъстят за тоя геноцид...


    10. Мастика:
    "Мъртво пияни риби пеят "Мастика, мастика" - аз се чудя що напоследък не кълве тая риба...


    11. Водка:
    "Ето това чукане чаках" - бая има да чакаш. Аз до северния/южния полюс за едно чукане няма да ида...


    P.S. Понятието "тъпа реклама" е субективно и отразява личното ми мнение.
    Ако дължиш 100 лв. на една банка, проблемът си е твой. Но ако дължиш 100 милиона, проблемът е на банката.
    B (Rh +)

    Коментар


    • #47
      До: Най-най-тъпа....

      Ами онази на гела за зъбни протези " Корега" :
      "Ядки сочни и твърди плодове ....."
      Няма такава простотия , къде видяхте "сочни" ядки бе ....???
      Що не си ги пусне в сокоизтисквачката и да си изпие ядките направо ...
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • #48
        До: Най-най-тъпа....

        А тази за надениците:

        "Каде ходиш, бе, 'Танасе?"
        "Па я, за наденица бех!"

        Също и тези, в които лирическата героиня е отишла на опера, но вади бързо от дамската си чанта шише омекотител, за да демонстрира, че роклята й не е нова, а е прана 1800 пъти с него
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #49
          До: Най-най-тъпа....

          Ааааааа, ама вие за на-де-ни-ца-та ли пи-та-теееее...Изчетох цялата тема. Спуках се от смях. Браво на Цвети. Започваш да намираш веселото в живота, а. Трябва сега да намериш рекламна агенция и да се развихриш...както си ги съчетала тея реклами, ще стане божествено. Някога в едно чуждестранно списание имаше реклама на Мерцедес. Бял празен лист, с една микроскопична емблема на мерцедес в средата. Трябва да се загледаш, че да я видиш. Обаче белият лист шокира. А най-отдолу, с много ситен шрифт пише на немски "Мерцедес няма нужда от реклама". Явно ми е направила страхотно впечатление, щом съм я запомнил и досега. Никога не си купих Мерцедес, не, че не ги харесвам, просто никога нямах достатъчно средства. А сегашните реклами са ми смешни. "Хем по-чисто, хем по-лесно, с помощта му е чудесно. Фотошопа...."

          Коментар


          • #50
            До: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
            П.С.: Гледах преди време една страхотна комедия, но забравих как се казваше. Беше изцяло посветена на рекламната индустрия - едни луди, от една лудница, захванаха рекламен бизнес и почнаха да измислят уникални реклами на каквото се сетиш. Ех, къв беше тоя филм ?... Беше много забавен. "Купете си Волво - скучно, но сигурно" ))
            Филма се казва "Crazy people". Издирвах го преди време да го гледа жена ми, но не го намерих никъде. Ако ти попадне прати линк. Ето малък откъс.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #51
              До: Най-най-тъпа....

              Мен лично адски ме дразни прекъсването на филм за рекламен блок и после пак и пак!!!
              Тая креативна идея който я е измислил ## ## ### ####### ######

              Коментар


              • #52
                До: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от karviola Преглед на мнение
                ... Тая креативна идея който я е измислил ...
                ей така ги мислят http://www.youtube.com/watch?v=Go_Vt...eature=related
                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                Коментар


                • #53
                  До: Най-най-тъпа....

                  Не мога да повярвам, че пропуснахта идиотското кисело мляко на данон дето за 14 дни ти оправя стомаха и фигурата с помща на някаква странна бактерия.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #54
                    До: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                    Филма се казва "Crazy people". Издирвах го преди време да го гледа жена ми, но не го намерих никъде. Ако ти попадне прати линк. Ето малък откъс.

                    Намерих го и го дръпнах, утре ще видя къде мога да го кача временно за сваляне и ще ти пратя линк
                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Най-най-тъпа....

                      Преди около 2-3 години, ни се прецака нещо телевизора в къщи. Мислих, че е изгърмял тунера. В крайна сметка проблема се оказа съвсем елементарен.
                      Та първото нещо, което видях (не помня кой канал беше) бе реклама на Уринал. Некаква невеста е на летището а инфантилният проверяващ с иражение като на душевно болен вади от чантата и лекарствата. Булката с гордост започва да обяснява за къй ч.е.п са и. МНОГО трогателно беше. Веднага изключих телевизора.
                      Познайте сега дали ледам телевизия.
                      Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

                      Коментар


                      • #56
                        До: Най-най-тъпа....

                        Рекламите за тампони, дамски превръзки, памперси, тоалетна хартия, лекарства срещу разтройство, запек и прочее, са много приятна гледка... особено, докато вечеряш.....
                        Daddy's girl! Always & Forever!
                        Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Най-най-тъпа....

                          Това с рекламите на превръзки и тампони си е да взимат една чанта пари. Хората са измислили една чашка, дето жените си я пъхат вътре, хем им е комфортно, хем носят прашки, хем се купува еднократно.... Ама няма реклами по тв-то щото ще умрат превръзките
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • #58
                            До: Най-най-тъпа....

                            Това, че ни заливат отвсякъде с много тъпи реклами е безспорен факт. Обаче, хайде да си "признаем" какво всъщност сме купили само от това, че сме видели реклама за него /без никакви други доводи, разговори с приятели, сравнения на продукти и т.н./. Аз мислих, мислих и не можах да се сетя. Няма такова. Особено пък що се отнася до по-едрите покупки /например - кола/ по никой начин рекламите не ми влияят на избора. Чудя се защо ли се трошат толкова пари в този бизнес?
                            За мен една от най-идиотските реклами е тази на доброволния здравен фонд с покъртителното име "дал бог живот и здраве". Ами ако Бог го дал, за какво ми е този фонд?!
                            Също така голяма радост ми е, вечер преди новините като се появи едно докторче и каже, че хиляди българи умирали от инфаркт по пътя за болницата - това е пък някаква тъпотия на Чайка фарма.
                            Но хитът го видях вчера сутринта - реклама на Рено Клио, която твърдеше, че колата е идеална за гонки на Божурище?! Сещам се, че следващата би трябвало да е на кола с голям багажник, побиращ повече от един труп. Чакам продължението!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Най-най-тъпа....

                              Като гледам колко са тъпи рекламите,и колко пъти се повтарят на ден,ми мирише на пране на левчета.
                              (0+)
                              Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Най-най-тъпа....

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                А тази за надениците:

                                "Каде ходиш, бе, 'Танасе?"
                                "Па я, за наденица бех!"
                                Танас мляно не яде, виж за некоя пържолка и на гаубица излизам.
                                Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
                                Особено пък що се отнася до по-едрите покупки /например - кола/ по никой начин рекламите не ми влияят на избора. Чудя се защо ли се трошат толкова пари в този бизнес?
                                Много успокояваща реклама на Гранд Витара има с хубава песен, със семейство, достъп до всякакви условия, абе приказка... само накраят набръжки казват от миркат, това защо ли?
                                Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X