Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    На мен самата идея ми се струва малоумна, ма то явно аффтора/копирайтъра палатка е виждал само на картинка.
    Именно де. Не е нужно да си палаткаджия, за да можеш да работиш на шопа. На мен като не-палаткаджия не би ми направило впечатление.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      На мен като не-палаткаджия не би ми направило впечатление.
      Добре де, ти като не-палаткаджия, чисто хипотетично би ли си опънал палатката върху въпросния камъняк?

      Айде, да кажем че разни детайли (палатката е до реката, а и е на припек, та вътре сигурно е сауна) можеш да ги забележиш ако имаш личен опит в палаткуването. Ама да се проснеш върху камъните - не се иска да си Нобелов лауреат за да се сетиш, че не е точно брилянтна идея
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Може да е с модерните матраци вътре?
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Може човека де е юга те на пирони спят та едни по-едни ли камъни ще го объркат.

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Добре де, ти като не-палаткаджия, чисто хипотетично би ли си опънал палатката върху въпросния камъняк?
            Сигурно не бих, освен ако нямам дюшече за отдолу. Просто на човек дето не е палаткаджия не му се набиват на око тия неща.

            Иначе съм спал на козяк (не от рошавите, а от твърдите дебели черги) върху неравна поляна. По него време бях и 65 кила с мокри дрехи, та и кокалите убиваха. Та практически не спах много-много. Имам беглата идея за какво говориш, но пък и знам че се свиква да спиш на твърдо, и после ти е терсене на меко. Въпросния може да е някъв ектремист.

            ...а и биричката става, еле пък в оная обстановка.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Не знам обсъждана ли е тук, но рекламата на "ОМW-МАХХХХ нещо си", мен ме вбесява. Младия гей отива на сервиз "за максимум пърформънс", а брадатия чичко монтьор с плътояден блясък в очите само е зарежда с гориво и е връща, баф'го що' е монтьор е измамник, що' е млад "голфист"-тиква, май е така ???
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                От няколко дни въртят някаква малоумна реклама за лекарство против разтройство - Разчекната жена на магаре се напъва да ражда, но вместо това се насира, направо отвратително.

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                  От няколко дни въртят някаква малоумна реклама за лекарство против разтройство - Разчекната жена на магаре се напъва да ражда, но вместо това се насира, направо отвратително.
                  Не, акушера се насра и избяга в кенефа. Същата простотия за вечеря. Кретени.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    ... Същата простотия за вечеря. Кретени.
                    E как! Това е най-подходящото време за реклама на препарати срещу запек, посиране, както и за вагинални промивки и т.п.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Трябва бойкот, ама тия дето викат, че не обръщат внимание и не им пречат рекламите, всъщност са повече зомбирани от тези, които ги гледат с интерес.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Нещо дето ми го рекламират по толкова просташки начин няма как да го купя ,напротив,а камо ли пък с прекъсване на любим филм,ъпсурт!Единствените реклами които са приятни поне за мен са на Кока-Кола,единствено,всичко друго е от тъпота надолу,а регламента на излъчване е кошмарен,сядаш на масата и някой има проблеми с разстройство ,газове,падащи ченета,сърбежи в интимната област, за това между другото не е нужен медикамент ,а си трябва качествена ,здрава работа,та така........
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          Трябва бойкот, ама тия дето викат, че не обръщат внимание и не им пречат рекламите, всъщност са повече зомбирани от тези, които ги гледат с интерес.
                          Aко конкретно имaш предвид моя пост от преднaтa стрaницa- могa дa ти обясня, кaк стaвa. При сигнaлa зa нaчaло нa реклaмите, всеки който е в периметърa нa дистaнционното сменя кaнaлa, тaкa се окaзвa че едно 90% от коментирaните реклaми aз и семейството не ги виждaме.
                          A от мaлкото които зaсичaм- вярвaй ми не ме дрaзнят.
                          Кaкви телевизии гледaте?
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            Aко конкретно имaш предвид моя пост от преднaтa стрaницa..
                            А не, никого конкретно. Коментирам явлението.
                            А за превключването, не помага. Усетиха се гадовете и синхронизират "рекламните паузи", така че и да щракаш пак попадаш на същото. Тях цифрите ги интересуват, влияят ли се от рекламите, ще ядем лайна всяка вечер. Аз не гледам телевизия, но те и от други места ми сипват.

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Достатъчно е да не гледате БТВ-тата и Нова. Другите са поносими.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Ето ви една сериозна статия по темата:

                                http://www.abc.net.au/religion/artic...14/4273200.htm

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X