Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ладога 2008

    ) какая гипербола, оно живая жизнь свое брала ... Жили тяжко, часто голодали по утрам, недопивали в трассе, ... Бывало ваще без опохмелки, ну ...((( Порой ваще жить страшна

    Щом имаш такъв телефон, значи нямаш проблеми. Вземаш го, пускаш го в локвата, минаваш през него два пъти с пернишкия си голф, заливаш го два пъти с нафта, миеш го бързо с бензин за да не се хлъзга като зачукваш дребните шплентове с него, после го мушкаш в джоба и отиваш така да плуваш в калната река. Зачукай го за каската с прилични гвоздеи, на скорост тя прави вдлъбнатини в тавана на джипа. Веднага след това пускаш снимките от твоя купон тука. Ние ще се изкефим, гарантирам.
    Оня нещастен Олимпус можа толкова. И аз не съм фотограф, учил съм за тенекеджия.
    Апаратчето има проблеми. Идват от режима на икономисване на батерията. Обикновено снима каквото успее, а не каквото иска снимащият. Проблемът е решим. Просто следващия клас оборудване струва повече от три вагона такива телефони. Следващия път ще потърся като спонсори пак Олимпус, едва ли мобилтел. Толкова повече че телефоните им не чуват дори спътниците.

    Коментар


    • До: Ладога 2008

      кажи сега проницаем ли си за бира и водка, че да изясним хиперболата. Мани опохмелката.

      Коментар


      • До: Ладога 2008

        Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
        Можно сказать что я пивоводконепроницаемая , но меня снимки нравится очень .
        Я думаю, что тебе фотки нравятся.
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • До: Ладога 2008

          Уважение.
          [I]Пия пуша, дамаджани суша[/I]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X