Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на Suzuki Samurai и Vitara

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Приветствия към новия клуб! Да ви върви по кал и бира!
    Включвам се към вашата тема, за да ви посъветвам непременно да се обадите на "Човека-Витара" Иван Попов и на Иво Таксито, които са болни на тема Сузуки, а и Иван е безспорният им цар и като тунинг, и като управление. Сигурна съм, че с радост ще се изпият с вас по 2-3 бири в таз хубава кръчмица, дето утре се събирате, пък и те двамата помежду си отдавна са създали един неписан "Клуб Сузуки"
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Sofia
      Приветствия към новия клуб! Да ви върви по кал и бира!
      Включвам се към вашата тема, за да ви посъветвам непременно да се обадите на "Човека-Витара" Иван Попов и на Иво Таксито, които са болни на тема Сузуки, а и Иван е безспорният им цар и като тунинг, и като управление. Сигурна съм, че с радост ще се изпият с вас по 2-3 бири в таз хубава кръчмица, дето утре се събирате, пък и те двамата помежду си отдавна са създали един неписан "Клуб Сузуки"
      Ами ако някой им има кординатите нека им предаде, ще се радваме да си побъбрим на по бира или 2
      Кн+ (Лн) ЧП Р
      http://ftp.domainbg.com/icofresh/ava...m/new-logo.jpg

      Коментар


      • #48
        ОК, ще им кажа утре за 19 ч на Черешата!
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #49
          Re: i men me broite

          Първоначално публикуван от skymad
          i men me broiite
          i az ot v4era sym s vitara
          p.p. tyrsq si tvyrd tavan
          0898619797-Божидар.Намира се в бившто СБА-Горубляне,преди мотел Галант в дясно.Там си ги прави,като за света са.950лв беше за Витара май...На мен ми е обещал са КИА-та от 1 година и ме мота,щото е различно,а аз му правя реклама,леле...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Sofia
            Приветствия към новия клуб! Да ви върви по кал и бира!
            Включвам се към вашата тема, за да ви посъветвам непременно да се обадите на "Човека-Витара" Иван Попов и на Иво Таксито, които са болни на тема Сузуки, а и Иван е безспорният им цар и като тунинг, и като управление. Сигурна съм, че с радост ще се изпият с вас по 2-3 бири в таз хубава кръчмица, дето утре се събирате, пък и те двамата помежду си отдавна са създали един неписан "Клуб Сузуки"
            Този клуб съществува от много отдавна А иначе относно клуба е много хубаво нещо и ще бъде О.К Колкото повече клубове,толкова повече членове в "OFF ROAD Асоциация"

            Коментар


            • #51
              Имам въпрос към членовете на клуба.Имате ли нещо против,името да включва и КИА?Например:''КЛУБ НА СУЗУКИ САМУРАЙ,ВИТАРА И КИА''.
              Като се замисля,така и така няма други във форума с КИА(еле пък със Спортидж),а между нея и Витара няма много голяма разлика,близки са като техническо изпълнение,а и са от един клас.А и да не съм самотен,дет се вика...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #52
                Ей хора дайте идея от де да си найда пласмасов таван за витара
                светнаха ме че имало некви дето ги правили в БГ,някои знае ли къде мога да питам и как въервят ,а за настао оригиналдй?

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от skymad
                  Ей хора дайте идея от де да си найда пласмасов таван за витара
                  светнаха ме че имало некви дето ги правили в БГ,някои знае ли къде мога да питам и как въервят ,а за настао оригиналдй?
                  Ама чети де,пет реда по-нагоре съм ти дал телефон...0898619797-Божидар.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #54
                    Re: среща

                    Първоначално публикуван от xenia
                    Утре 16.11.2006 г. от 19ч. ще има сбирка на клуба в "Механа на черешата" на бул. Дж. Баучър (до автомивката)
                    http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9f...Name=&oType=57
                    казвайте какво стана ?
                    имаше ли сбирка... да знам дали да ме е яд, че изпуснах купона или....
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • #55
                      Имаше,бре,в кръчмата се решават и най-важните,и най-големите събития...То и аз за малко щях да пропусна ,добре,че беше Sineto,да ме подсети. Та,да те въведа в обстановката...значи,там единодушно ме избраха за председател на клуба,имам си и секретарка и администраторка.
                      Та,требе да се видим с тебе да уточним плащането на членския внос на ръка,или по банка...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #56
                        Първоначално публикуван от ninja_1
                        Имаше,бре,в кръчмата се решават и най-важните,и най-големите събития...То и аз за малко щях да пропусна ,добре,че беше Sineto,да ме подсети. Та,да те въведа в обстановката...значи,там единодушно ме избраха за председател на клуба,имам си и секретарка и администраторка.
                        Та,требе да се видим с тебе да уточним плащането на членския внос на ръка,или по банка...
                        аха.... бравус има напредък :-)
                        това ме радва, следващият път няма да пропусна
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • #57
                          new

                          ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ ОТ ДНЕС И АЗ СЪМ СЪС САМУРАЙ ТОВА Е ПЪРВАТА МИ ДЖИПКА МАЛКО МИ Е ДИСКОНФОРТ АМА НАЛИ ДРУГАТА МИ КОЛА Е ОКТАВИЯ ТА СИ ИМА РАЗЛИКА .ИНА ЧЕ Е СУПЕР ПАРКИРАШ ПО ТРОТОАРИ И МНОГО МНОГО НЕ МУ МИСЛИШ ЗА ДУПКИТЕ ПО ПЪТЯ.ПИШЕТЕ МЕ И МЕН В КЛУБА.КОГА ПЛАНУВАТЕ СЛЕДВАЩАТА СБИРКА. А МЕЖДУ ДРУГОТО КАК СЕ КАЧАТ СНИМКИ В ФОРУМА?

                          Коментар


                          • #58
                            Лелеее как съм пропуснал сбирката! Иван ми каза, ама на следващия ден Пишете ме и мен в клуба. А кога ще е следващата сбирка? И къде?
                            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                            Коментар


                            • #59
                              За съжаление пропуснах, обаче се обаждайте и по телефоните бе хора, мен от работа миналата седмица не ми остана време да отворя нета
                              VITARA, SAMURAI
                              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                              RENAULT ESPACE QUADRA
                              ...и едно сивикче за града...

                              Коментар


                              • #60
                                Колеги, нека Вашия официален Управителен съвет или председател да се свърже с мен, че има супер важни и интересни вести, касаещи организираните клубове.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X