Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Нуви 200 и номера на улици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Нуви 200 и номера на улици

    Аз съм от Русе и преди около седмица си купих този GPS. И забелязвам, че не ми показва коректно номерата на улуците. Тоест при зададен адрес /ул. Борисова 99/, GPS ме праща на номер съвсем различен от реалния. С всички адреси в Русе е така. За другите градове не знам как е, защото все още не съм го пробвал.
    Според вас къде е причината?

  • #2
    До: Проблем с GARMIN Nuvi 200

    Опитай да зададеш друг номер - напр. 91. Ако те "закара" на същото място, на което и преди (с 99), най-вероятно в Русе не е оправена номерацията. Т.е. има ги улиците с имена, но не и номерата. При мен е подобна ситуацията с Шумен напр.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с Нуви 200 и номера на улици

      smarfcho
      Младши участник
      Дата на включване: May 2008
      Публикации: 0
      Точки (при гласуване): 0




      а това с броя публикации как се получава - то бива колегата да не писал хич, ама чак толкова малко?

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с Нуви 200 и номера на улици

        Номерата на улиците в Русе ги има.Пробвал съм с малка уличка(Борислав) и ме закова точно на искания номер
        Николай Папазов

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с Нуви 200 и номера на улици

          Извинявам се че писах предното си мнение от службата, без да е до мен GPS-а (не обичам да се изказвам непоготвен). Сега направих проверките, и се потвърдиха опасенията ми - в Русе не са въведени номерата на улиците. (картата ми е v.4.50) По тази причина на голяма улица като Борисова напр. името й е нанесено няколко пъти, и при търсене на адрес с точен номер предлага рутиране към някое от тези места. На малки улички като Борислав напр. името е нанесено смо веднъж, и заради това не предлага избор от няколко възможности. А самата улица Борислав е толкова малка, че няма как да не те заведе на точния адрес.
          Последно редактирано от gr_kanev; 30-05-08, 22:17. Причина: незабелязани правописни грешки

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с Нуви 200 и номера на улици

            Първоначално публикуван от smarfcho Преглед на мнение
            Аз съм от Русе и преди около седмица си купих този GPS. И забелязвам, че не ми показва коректно номерата на улуците. Тоест при зададен адрес /ул. Борисова 99/, GPS ме праща на номер съвсем различен от реалния. С всички адреси в Русе е така. За другите градове не знам как е, защото все още не съм го пробвал.
            Според вас къде е причината?
            Реално търсене до ниво номер има само за София, Пловдив, Бургас, Варна и Полски Тръмбеш...Поне засега...Ако в други градове има съвпадение, е по-скоро случайност...

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с Нуви 200 и номера на улици

              Съжалявам, но адреси в Русе няма

              В новата версия обаче (след месец) ще има. Това нюви може би не е с последен софтуер, защото новите Гармините не си измислят адреси когато търсиш несъществуващ адрес а просто те закарват до улицата.

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с Нуви 200 и номера на улици

                а коя последната версия за NUVI 200?

                Коментар


                • #9
                  До: Проблем с Нуви 200 и номера на улици

                  Включи го към компютъра и стартирай WebUpdater и той ще ти качи последната версия на софтуера (ако не си с него).

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X