Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Триал байк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Триал байк

    Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
    к'во излезна сега ,мога ли да си купа траялка и да и сложа мишелин ac10 ili dunlop 752 и да разцепвам пътеките и разбира се и по горските пътища ,то е ясно че ще изоставам от другите мотори ,но все пак ако може и така да се придвижва направо се виждам върху такава
    Значи след две карания Аз смених мойте със 752, разлика Е огромна дори и за начинаещ като мене, това траялските гуми трябва да е сухо и твърдо за да си покажат силата, Митков искаш ли да те обзавеждам със гумите пък като се видим ще черпиш.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #77
      До: Триал байк

      Тия открити траялски каски хич не ми вдъхват доверие на мен... При някое падане напред като нищо оставаш без зъби или със счупено чене..
      http://www.youtube.com/watch?v=AGnH4...eature=related

      Коментар


      • #78
        До: Триал байк

        Няма начин, при истинския траял първо трябва да можеш да си гледаш в краката, второ трябва да можеш да чуваш спотера. Със затворена каска не става.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #79
          До: Триал байк

          Ами я погледнете допреди 10 години с какви каски се караше,май са открити а.И недейте пак да бъркате двата спорта .Кара се с открита каска ендуро ,но само екстремно никое друго ендуро не се кара така,вижте Хелс Гате как са там ами Ерзберг пак така.И да ви кажа че за триал каските съществува предпазител които е заедно с очилата и стига до брадата на моториста
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #80
            До: Триал байк

            Ами да кажа че това е новата придобивка и все още не е тествана.Сдобих се с нея в събота след една кратка разходка от 867км.Мотора е Монтеса Кота 315 ,ето и някоя друга снимка.Като коментар за сега мога да кажа че е по лек от предния ГАС ГАС и че ми харесва като дизаин защотое Хонда като цяло.
            Прикачени файлове
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #81
              До: Триал байк

              ..запазена изглежда доста..
              как ти се струва като вървене..бях говорил с един австриец и ми сподели че била прекалено силна и рязка 315 то и по трудно се карала уж

              Коментар


              • #82
                До: Триал байк

                Митак мотора е 250 кубика а 315 е модела ,даже не съм го и карал дано мога да го пробвам тази седмица ,много се съмнявам да мога че имам много задачи за събота и неделя.Днес си взех и комплекта на Галфер за предната спирачка ,диск,от тези къдравите метален маркуч ,спирачен зилиндър с 4 буталца и шайби за диска че тои е плаващ.Ша направа и снимки да ги видиш.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #83
                  До: Триал байк

                  Пепи, направи ако може снимки на плаващия диск?

                  Коментар


                  • #84
                    До: Триал байк

                    Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                    Ами да кажа че това е новата придобивка .
                    Пепи, а за Тъпото Парче намери ли нещо, или това моторче ще е за него, като се върнеш?

                    Коментар


                    • #85
                      До: Триал байк

                      Пепи уливаш се вече да ти кажа няма ли криза при вас бре
                      и му мисли ако си дойдеш без траялка лятото.
                      Иначе моторчето е страхотно, Честито !!!
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #86
                        До: Триал байк

                        Извинявам се тъпия въпрос,ама кажете колко тежи една такава съвременна машинка? Изглеждат доста леки.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Триал байк

                          Между 69 и 72кг са в повечето случаи.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #88
                            До: Триал байк

                            Тази монтеса тежи около 72 кг. както казва Гоблин и е чувствително по лека от ГАС ГАС но не от мотела Про а от модела Едисион.В последните два модела има много разлика в самия двигател и от там има разлика в теглата.Но не забравяите че теглото не е най важния фактор а самата техника.Този мотор не го продавам и не мисла да се разделям с него защото ми коства 4 месеца търсене и не е така лесно да сенамери Монтеса запазена и за добри пари.Продължавам да мисла че новите мотори са по некачественни от по старите модели.Аз мисла че толкова технологии са за професионалистите и нищо повече.За диска се извинявам че не можах да го снимам днес ,но утре вечер ще го видите заедно с другите джаджи.Ще снимам и фамозните червени накладки на Галфер които се препоръчват винаги.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Триал байк

                              Ето и снимките на диска и цилиндъра с накладките,още не съм ги сложил че нямам време,но май в петък вечерта ша ги монтрам.А вижте и какъв допълнителен резервоар имам ,който се слага на кормилото и е един литър не е много но все пак е нещо.
                              Прикачени файлове
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X