Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филми?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Филми?

    Е вече имате даже избор! Ето го и от мен:
    ТУК

    Коментар


    • #17
      До: Филми?

      Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
      Грр зацепи на 4.2% а е седяло цяла нощ няма ли го някаде в дата или някаде другаде?
      При мен си тече нормално.Ти с къв нет си
      sigpic

      Коментар


      • #18
        До: Филми?

        https://htftp.offroad-bulgaria.com/Ventzy/atv/

        Коментар


        • #19
          До: Филми?

          ....какво стана с останалите части от тая поредица филми (huevos) нека ако някой вече има набавени другите части да ги качи .....защото мисля че само 10-а част бе качена ако се не лъжа последна до момента от поредицата ....

          Коментар


          • #20
            До: Филми?

            Мн откачен филм!

            Коментар


            • #21
              До: Филми?

              Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
              ....какво стана с останалите части от тая поредица филми (huevos) нека ако някой вече има набавени другите части да ги качи .....защото мисля че само 10-а част бе качена ако се не лъжа последна до момента от поредицата ....
              Ми нещо е голям зор да ги намеря. С АТВ много трудно се намират търсих и други поредици - Carpe Diem, Akraix Fallout. Но немога да намеря. Мога с кросови мотори да предложа много на който му харесва но ако тия от Huevos ви се струват откачени тия с кросовите направо ше ви откажат от спорта.
              It's not the Ride, It's the RIDER

              Коментар


              • #22
                До: Филми?

                Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
                Ми нещо е голям зор да ги намеря. С АТВ много трудно се намират търсих и други поредици - Carpe Diem, Akraix Fallout. Но немога да намеря. Мога с кросови мотори да предложа много на който му харесва но ако тия от Huevos ви се струват откачени тия с кросовите направо ше ви откажат от спорта.
                ....ми дай по един линк да ги скиваме

                Коментар


                • #23
                  До: Филми?

                  И аз съм за ,но ако има и някое със атв пак става

                  Коментар


                  • #24
                    До: Филми?

                    Да съживим малко темата а Аз имам Хуевос 11, но за съжеление нямам достъп до фтп-то който иска мога да му го пратя по скайп филма е 700мб. и предполагам вечер ако го оставим ще се прати... ако има навитаци със достъп до фтп да заповядат скайп: marin4o1115
                    [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                    Марин Маринов - 0885114702

                    Коментар


                    • #25
                      До: Филми?

                      Имаше един филм за едни момчета които се занимават с така наречения дрифт (с коли) и печелят награда за най-добри в света . Едното момче се блъска много лошо и получава много жестоко увреждане на мозъка което се оправя с много операции . Виждайки това приятелите му се отказват от този спорт и подхващат атв спорта . Това им се отдава Започват да ходят по много мотокрос и енуро състезания . И сега да ви разочаровам - филма го има един приятел с който ни се разминават смените и немога да го видя и съответно незнам как се казва филма Гледал съм го у тях , обаче тогава не бях толкова запален и не ми беше интересен
                      Тези момчета са нещо като японския Николен
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #26
                        До: Филми?

                        Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                        Имаше един филм за едни момчета които се занимават с така наречения дрифт (с коли) и печелят награда за най-добри в света . Едното момче се блъска много лошо и получава много жестоко увреждане на мозъка което се оправя с много операции . Виждайки това приятелите му се отказват от този спорт и подхващат атв спорта . Това им се отдава Започват да ходят по много мотокрос и енуро състезания . И сега да ви разочаровам - филма го има един приятел с който ни се разминават смените и немога да го видя и съответно незнам как се казва филма Гледал съм го у тях , обаче тогава не бях толкова запален и не ми беше интересен
                        Тези момчета са нещо като японския Николен
                        Преславе тоя филм май и аз съм го гледал ама не съм сигурен... а за Николен... няма друг такъв само български е той
                        [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                        Марин Маринов - 0885114702

                        Коментар


                        • #27
                          До: Филми?

                          http://zamunda.net/details.php?id=196821&hit=1 Според коментарите е супер тъп , обаче нали е с мотори
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • #28
                            До: Филми?

                            момчета аз имам Huevos 1,7,9,10 & 11 но нз каде да ги кача търсетеме на skype: dh-fr_ ще измислим нещо

                            Коментар


                            • #29
                              До: Филми?

                              Не е тъп повече е към детско ама става.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Филми?

                                Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                                Имаше един филм за едни момчета които се занимават с така наречения дрифт (с коли) и печелят награда за най-добри в света . Едното момче се блъска много лошо и получава много жестоко увреждане на мозъка което се оправя с много операции . Виждайки това приятелите му се отказват от този спорт и подхващат атв спорта . Това им се отдава Започват да ходят по много мотокрос и енуро състезания . И сега да ви разочаровам - филма го има един приятел с който ни се разминават смените и немога да го видя и съответно незнам как се казва филма Гледал съм го у тях , обаче тогава не бях толкова запален и не ми беше интересен
                                Тези момчета са нещо като японския Николен
                                Този филм съм го гледал ! Мисля , че се казваше Зелена стрела . Накакъв цвят и след това стрела , обаче не се сещам как точно беше

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X