Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият ми Nissan.. :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новият ми Nissan.. :)

    Мда, след известно умуване и дълги разговори с приятели (благодаря Ви! ), се простих с Дифендъра и взех този Нисан :








    Колата е с 2.8 RD28T двигател, с LSD заден диференциал, испанска сглобка. Както се вижда на снимките, взех и гуми Goodyear MT/R 31/10.5/15, с джанти. Имам си и хай-лифт и засега това ми стига.

    В последствие планирам:
    - да сваля теглича отзад и да преместя резервната гума отзад, на стойка (сега е отдолу, под резервоара)
    - лебедка и предна броня
    - окачване (сегашното има още някакъв ресурс).

  • #2
    Yaro да ти е честит пожелам много безаварийни километри и то все по прекрасни места

    Коментар


    • #3
      Между другото гумите за асвалт стават ли че точно на такива съм се наточил

      Коментар


      • #4
        Re: Новият ми Nissan..

        И от мен Честито.С здраве да си го караш!Да отидеш с него кадето си решиш!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #5
          Яро,
          Честито и със здраве, да те радва дълго.
          М-у другото предполагам че пишеш неиде от латинска америка, че като научат другите членове на ЛР клубът - не знам - дано да не те намерят

          Коментар


          • #6
            Честито Яро, перфектен избор! Не обръщай внимание на критикарите, LR е въпрос на дух а не на притежание!

            Още веднъж поздрави и с много здраве да го ползваш и много щастливи моменти да ти донесе!
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Силно съм учуден от тази новина
              Щом ти си продаде дифендъра какво ли може да очакваме от останалите
              Все пак добре дошъл при японците и много безаварийни километри.
              ЧЕСТИТО!!!

              Коментар


              • #8
                честито,яро да си го караш със здраве и безпроблеми

                Коментар


                • #9
                  Честито , страхотна машина

                  Коментар


                  • #10
                    ЧЕСТИТО и от мене, да го караш дълго и безаварийно, да те закара до където пожелаеш, и да те върне
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар


                    • #11
                      Да ти е честита новата придобивка, пожелавам ти много "кални" километри.

                      Ако не е тайна, би ли споделил кое наклони везните в тази посока ...
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • #12
                        Без да вземам думата на Яро само вметвам няколко думи за този модел. Y260 е произвеждан само в Европа (Испания) и е естествено развитие на Y160. Има няколко основни разлики: двигател и предно окачване. На Y260 предните ресьори са по-дълги и на това се дължи по-добрата му возия. Двигателя е 2.8TD (същия като на Y60).

                        Малко след Яро и ние с Брат ми се сдобихме с точно такъв Нисан и впечатленията ни от него са прекрасни...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          Честито и от мен Яро !
                          Да не си се заразил нещо от Алекс Марков , много често взе да ги сменяш .

                          Коментар


                          • #14
                            Благодаря на всички Ви за пожеланията!

                            Алекс, председателя Златев знаеше straight from the very beginning. Удобри моят избор, пък и аз няма да пия Каменица и Загорка и ще му возя багажа в Родопите лятото и всичко е наред!

                            Първоначално публикуван от Onia s konia
                            Между другото гумите за асвалт стават ли че точно на такива съм се наточил
                            Стават, перфектни са! Малко са по-шумни от стандартните за асвалт, но това е нормално за чисто МТ гума. Не съм ги пробвал с над 120км/ч. За мен MT/R-а бе идеален вариант, тъй като джипа го взех с чисто нови зимни Kumho, които ще ги търкалям зимъска (чисто зимна автомобилна шарка). Комбинацията от добри зимни гуми (евентуално + вериги за другата зима) и много добри гуми за кални разходки е перфетната за мен на този етап. И всичко това на 8 джанти.

                            А на въпроса на Явор и Радо : Дифендър-а ми е любима машина и винаги ще си остане такава, но в крайна сметка предпочетох да имам камьонче с дрънкулки, отколко само любимо камьонче. Нисана е значително по-евтин, останаха едни пари за гуми и подобни, пък и е много добра машина - придържам се изцяло към мнението на Венци.

                            Коментар


                            • #15
                              Добре дошъл в Нисан-ската група, дано станем по-сериозни след като придобихме един от най-активните членове на LR клуба
                              Много безаварийни километри, машинката е страхотна.

                              И планирай по-бързото изнасяне на гумата, моята вече е в багажника (сам може да се сетиш защо).

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X