Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

    Първоначално публикуван от Chinela
    Поканете ме мене, аз имам ключ от апартамент в Казанлък и то с 2 гаража и най-важното не съм Габровец...
    Казанлък ми е най-любимият град и съм пил вода от чешмата на центъра...царска ли беше, лъвска ли не помня...
    Чинел (малко ми е кофти да се обръщам така към теб ама като все още не сме се запознали и не ти знам името... ) - нямаш нужда от покана. Когато и да дойдеш ще с добре дошъл. Предупреди само ден - два по - рано когато имаш възможност и заповядай. Телефона ми е 0887 477 661 - Тодор. Тук има доста места където може да се кара, и си мисля, че ще останеш доволен Пък и като гледам имате земане - даване с Джартата и - тогава ще е момента да си оправите сметките (кой колко кебапи яде и ракии пие)


    сега да се върнем на темата за магданоза

    който си е мислил че днес не сме карали - жестоко се лъже
    прибрахме се преди час

    тримата от запаса - аз, жоро и шорито, отново по баира

    днес беше отново лобен ден за жоро - по негови думи

    - "таман си помислих че мога да карам мотор, и вие ме върнате в детската градина"

    жоре - брат - така се става Чампион бе :

    естествено има и снимки

    забравих да спомена, че с жоро вчера бяхме на изпращането на един приятел, и той (жоро) "пийна" мъничко

    ето го и него - доволен от изминалата нощ, и идея нямащ какво го очаква в много близкото бъдеще


    тръгнахме от енина, по каменистата пътека към бузлуджа.
    та тук бяха думите "таман си помислих че мога да карам мотор...."


    Усещате ли тъгата в очите му? Всичкият алкохол от предната нощ излезе в първите 30 мин от карането
    то такава беше и целта ни де ама го криехме до сега




    шорито се смили над него и му изкара мотора в последните 20 метра






    след като минахме кофти-участъка се покатерихме на едно баирче, което има идеална гледка към долината.
    естествено, долината не я снимахме





    Вече сме на Българка. безмалко да пропусна, да го заведа до онова място с хубавите гледки.






    Ей това се вижда от парапета зад нас



    Нямаше начин да не минем през Дюля.


    Ох майкооооо - кеф









    По едно време видяхме герой от приказките - жабата дето трябваше да се превърне в принцеса, ако я целуне правилният принц.

    жоро веднага се лепна за нея но уви...



    Аз нямаше начин да не се пробвам. Дори вложих чувство и език -резултат нямаше



    Тръгнахме надолу към Селце и от там към Долно Изворово. Имаше една пътека, която имаше кофти участък. Времето напредна много, а и със сапунерката не можах да снимам добре изпълнението на жоро на тези каманаци но вярвайте ми - беше добро. От рода на "моториста остава - мотора продължава".
    Това беше секунда след тази снимка



    За днес толкова.

    Обаче утре ще имам много мат'рал за показване (надявам се - дано времето става за каране). Няма да казвам много - само една дума "агне"
    Последно редактирано от Тодор Пашов; 04-10-08, 20:20.
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • #32
      До: Към съфорумците от Казанлък и региона

      Направо се пукам по шевовете от яд като гледам какво съм изтървал! Обаче всеки ден не се ражда бъдещ ендурист, та трябва да се грижа за новото поколение. А ето го и наследника.
      КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

      Коментар


      • #33
        До: Към съфорумците от Казанлък и региона

        Вчера, както ви казах излизахме да караме. 15-тина мотора и два джипа. времето беше идеално - кално, мокро, дъждовно, студено, а по върховете на бузлуджа и сняг. Хапнахме агне, за което много благодарим на домакина, пийнахме винце и се понамокрихме добре в дъжда

        и сега идва най - готината част - снимките

        е тоз път снимки нЕма

        сутринта в бързината съм забравил апаратите

        а беше супер голяма веселба. пукам се от яд ама това е положението

        tapotoparche - нещо не си успял да качиш снимката на младия ендурист - ще ти предам уроци за боравене с компютър че май не се разбираш много с техниката

        който се чуди кой е tapotoparche - това е Борис от снимките в по - предните постове. онзи хубавец с КТМ-а
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • #34
          Единствената и неповторима група от Енина

          Уникални.Това е думата с която мога да опиша Енинската група,когато ме попита някой,познавам ли ги.И понеже те са повече по карането,а не по компютрите,реших да дам старт на тази тема,като аз започна,а те (членовете на групата)завършат.
          Ще започна с небезизвестният в форума S4F (Само Чичко ФЪр-Николай Кралев),който е тартора на групата.Страшен веселяк;възрастен и мъдър.Той е в основата на почти всички изяви на Енинската група.
          На тази снимка прави съпоставка между магарешкия атрибут и неговия,като коментара му след това беше,че магарето има още много зоб да яде,че да го стигне

          Повече няма какво да коментирам,а ще пусна няколко снимки,от тяхни карания.
          Ще започна с автобуса с който си прекарват моторите.Няма да си играят с ремаркета.




          След пристигането неможе без задължителната почерпка.

          А на другият ден се започва по същество.

          Ето го и S4F със старият му мотор.Много трябва да черпи че му намерих купувач.

          Тука нещо дискутира с Живко,който също трябва да почерпи,че го уредих с хубав и евтин мотор.Мотора не е този от снимката.


          А ето ги и вече постигнали целта си.






          Героите са уморени и следва заслужена почивка край реката.


          Ето това беше от мен за сега.За заключение искам да кажа че безкрайно се радвам,че познавам такива хора-УНИКАЛНИ.

          Коментар


          • #35
            До: Единствената и неповторима група от Енина

            Наистина са уникални явно... Нещо като Crazy-то

            Коментар


            • #36
              До: Единствената и неповторима група от Енина

              А това е съвместна снимка на Енинската и плевенската група.По късно ще кача и още.

              Коментар


              • #37
                До: Единствената и неповторима група от Енина

                Това е на Живко новият мотор,за който говорех по рано.Това със Счф
                не е детето му.
                Това е Живко.Живко не е много малък,Счф е много голям Счф

                Коментар


                • #38
                  До: Единствената и неповторима група от Енина

                  още малко снимки и от мен за същото събитие http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293613
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                    'аиде сега да пробваме да качим снимка на най-малкия ендурист!
                    Прикачени файлове
                    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                    Коментар


                    • #40
                      До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                      А сега семейна снимка! Започвам да сабирам пари за мотори на синовете- малките тъпи парчета!
                      Прикачени файлове
                      КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                      Коментар


                      • #41
                        До: Единствената и неповторима група от Енина

                        Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                        А това е съвместна снимка на Енинската и плевенската група.По късно ще кача и още.
                        а кога ще направим съвместна снимка и с Габровската група и тя не е за подценяване
                        [FONT=System][/FONT]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                          това което виждате не е раница,с това ти сменят бронята като си счупиш ключица.деня преди да се случи това се бях отровил от прахоляк и се зареках ако вечерта не вали никакво излизане на другия ден,тъй ама как се прескача неделя и на беля.така че някой път проблема който възпрепятства 'излета' може би ти спасява задника но вече съм почти готов!
                          Последно редактирано от kocha; 07-10-08, 00:20.
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                            Здравеите и от мен пичове . освен чичко Фър в Енинската група си имаме и чичко Фил въпросният плувец с "раницата"Много готин много ентусиазиран атевист и понеже няма в раиона друг с АТV какво да прави човека нали му пуши под краката кара с нас моторджиите, даже успя да успя да подскукуроса един от наи добите моторджии Сената да мине в неговия клас но какво стана на последък нещо него виждам по прашните чюкари-чака калта сигурно или пък да се обистри шарапът кои знае??Чичко фил, излизаи по бързо от реанимация защото на Полариса буталото му хвана паяджина хаиде чакамете че има нови звезди.s4f
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Единствената и неповторима група от Енина

                              За това ли ставаше въпрос?

                              .

                              Джетоветв са другата страст на S4f но понеже сега е сезона на ендурото ето още няколко снимки на групата.










                              По добре да спра до тук,че снимките са с много лошо качество.Все едно са снимани през тензух.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                                айде още малко снимки

                                на 07.10 с Жоро трябваше да отидем до Дюля. Тъкмо се нагласихме да тръгваме и познайте кой се появи ? S4F
                                Чичко Фър веднага спретна един мотор за балкана, че неговият е вече е в ръцете на сина му. - ще го видите на снимките

                                снимките не са много но пък ги направихме на едно супер красиво място

                                CR-а на S4F вече подкаран от синът му




                                Ей това се вижда надолу




                                Голяма скала ей - жоро и фър-а подпират да не падне






                                Само заради такива гледки си струва да се обикаля




                                Само да отбележа, че това са снимки от телефона на Жоро. За сефте се впечетлявам от снимки, правени с телефон !
                                EnduroX Alba-Damascena 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X