Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

    В 9ч. на О-кей.Ще тръгнем повече мотори.Данчо щял да ни води по нови пътеки до Българка.От там те продължават към Трявна а ние решаваме с тях ли ще караме или продължаваме за Хаинбоаз.
    Към 10ч. ще зареждаме на Червената бензиностанция до Мъглиж.
    ........................
    Иван Маринов
    CRF 250 X
    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

    Коментар


    • #17
      До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

      Кой ще участва от Казанлъшката група в почистването на вр.Ботев тази събота 13.09.2008 г. и в колко часа от къде мисли да тръгва.
      Като гледам никой не се е записал за пропуск в темата за почистването на Ботев.
      КТМ 400 EXC

      Коментар


      • #18
        До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

        Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
        Кой ще участва от Казанлъшката група в почистването на вр.Ботев тази събота 13.09.2008 г. и в колко часа от къде мисли да тръгва.
        Като гледам никой не се е записал за пропуск в темата за почистването на Ботев.
        брей - ти се появи
        на ботев няма да ходим тази седмица

        събота или неделя(не се знае още кога) ще направим лека ендуро разходка с един приятел, който е начинаещ
        мисля да идем до лява река, но може и да пообиколим бузлуджата

        ако има и други желаещи нека да пишат тук или на ЛС да оставят координати за връзка

        пак повтарям - разходката ще е лека и ще се кара с нормално темпо без да бързаме.

        всеки трак за гпс със съответната трудност е добре дошъл
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • #19
          До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

          Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
          брей - ти се появи
          на ботев няма да ходим тази седмица

          събота или неделя(не се знае още кога) ще направим лека ендуро разходка с един приятел, който е начинаещ
          мисля да идем до лява река, но може и да пообиколим бузлуджата

          ако има и други желаещи нека да пишат тук или на ЛС да оставят координати за връзка

          пак повтарям - разходката ще е лека и ще се кара с нормално темпо без да бързаме.

          всеки трак за гпс със съответната трудност е добре дошъл
          Първо да кажа да ти е честит новия мотор,ама не беше лошо да го заведеш до ботев тоя мотор.Доста голяма група ще бъдем защо не се организирате да дойдете и вие.

          Коментар


          • #20
            До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

            Жоре - имах голямо желание да дойда но съм обещал на този приятел да го разхождам докато свикне а пък не мисля че Ботев е точно за вторият му излет. С цел да не го откажа (че без малко и това да стане) ще го разходя по много леки маршрути докато свикне

            А и в крайна сметка това едва ли ще е единствената съвместна проява, където да помогнем
            EnduroX Alba-Damascena 2019

            Коментар


            • #21
              До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

              Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
              Жоре - имах голямо желание да дойда но съм обещал на този приятел да го разхождам докато свикне а пък не мисля че Ботев е точно за вторият му излет. С цел да не го откажа (че без малко и това да стане) ще го разходя по много леки маршрути докато свикне

              А и в крайна сметка това едва ли ще е единствената съвместна проява, където да помогнем
              Достатъчно е само едно излизане в балкана за да разбере човек за какво става дума и полуженията са две .Или да почне да ходи постоянно или повече да не стъпи там.Моето бойно кръщене и първият ми излет беше на Ботев 1999 година.Та мисълта ми беше щом казваш че работата е била на отказване значи може и да не стане .

              Коментар


              • #22
                До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

                Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                Достатъчно е само едно излизане в балкана за да разбере човек за какво става дума и полуженията са две .Или да почне да ходи постоянно или повече да не стъпи там.Моето бойно кръщене и първият ми излет беше на Ботев 1999 година.Та мисълта ми беше щом казваш че работата е била на отказване значи може и да не стане .
                е - не бе Жоре - просто първото му излизане го натиках в едни джендеми и той видя бая зор. толкова се умаломощи, че по едно време искаше да зареже мотора и да се прибира

                но след два дни го разходих из розовата долина - 105 км по гпс-то - остана супер доволен

                просто не е свикнал още и като всеки нов моторджия бива да му се обръща внимание

                инъче е супер готин пич - ще те запозная с него на следващият общ проект

                Жоре - пожелавам ви успех утре. Като гледам колко много народ сте за 1 час ще приключите. Ако решите да мръднете 50 км на изток звънни един телефон - може да се засечем някъде - 0887 477 661

                Щях да забравя - видях че Нико (Торнадо) се е записъл - ето едно попълнение от нас
                EnduroX Alba-Damascena 2019

                Коментар


                • #23
                  До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

                  Тодоре,бързо пиши показвай и разказвай как премина съботния урок номер 2 имаше ли залитания и тук там плонжове около гара Кръстец?Жалко че вече двадесетина дни съм възпрепядстван да изгоря някои литър бензин защоли?Ядме е но ще го наваксам.Не могах да отида и на Ботев но Жоро заедно с кмета-рокер ще бъдат там и ще са свалили един чувал изаради мен апък аз ще почерпя по една фанта те и без това не са масрафлии-обещавам s4f(само чичко фър)
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

                    разходката беше много хубава
                    специални благодарности на pimax и синът му за това че ни предложиха да покараме малко заедно и за това че ни изтърпяха!
                    еле на малкия много му се караше но стоически изтърпя от горно изворово до българка положението.

                    Да ви представя Борис

                    Това е най новият член (съотборник имам предвид) на офроуд групата ни
                    много енергичен човек, с огромен мерак за каране. само направихме грешка с мотора, който му взехме но това е поправимо и вече работим по въпроса (ако някой търси бесен KTM да се обади)

                    понеже много бързах сутринта (а станах цели 3 часа преди срещата) съм забравил единият от двата апарата подготвени за този ден. това го разбрахме на почивката на х.българка. единствените снимки които имаме са североизточно от хижа бедек и на атово падало и то благодарение на телефона Борис

                    инъче като цяло пак казвам - разходката беше много хубава
                    тръгнахме от горно изворово, от там българка, кръстец, лява река, кръстец, българка, бузлуджа.
                    имах намерение от бузлуджа да идем до в.шипка и от там по офроуд пътя да слезем в шипка но дъжда ни застигна и бързахме да се приберем. трасето беше повече от прилично (да не кажа магистрала).

                    Борис(Боса) видя зор най- вече на 1-2 екстремчера
                    едното беше по пътекета за х.българка а другото по един пряк път, където ГПС-то каза че е пътя ама не е

                    днес покарах с неговият кум, и след края трябва да ви кажа, че сме го спечелили и него на наша страна, така че групата се увеличава

                    Ето и снимките:
                    Това съм аз, в гръб. Тази фланелка ми е дар за рожденният ден. Според вас какво и липсва?



                    Дааааа - правилно сте се досетили Липсва и една Хонда CRF



                    Пак аз някъде по баирите



                    Борис - доволен, че вижда край (някакъв но все пак край) на този ден



                    Много табели и два мотора. Що нямам кинти да хвана по всички





                    тук чинно се опитвам да се свържа с жената и да докладвам за движението



                    Ей това е щастлив човек! Искаше да крещи "Айм Дъ Кинг Ъф Дъ Уорлд" ама се стърпя и го раздаде по - културно



                    Тук един извънземен кацна от някъде





                    Извънземното взе да придобива човешка форма




                    И взе че заспа на моторЯ

                    толкоз за вчера



                    Фър- извиниявай, че не успях да дойда с теб до Дюля днес - много ми се идваше, ама трябваше да прибирам семейството от Средногорово.

                    Мислете за тази седмица какво ще се прави че много сте се отпуснали
                    На мен май ми се ходи до Габрово така че приемам оферти

                    Както го дават да вали 2-3-4 дена ще е пирифектну за каране
                    Последно редактирано от Тодор Пашов; 14-09-08, 20:21.
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #25
                      До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора

                      народе - ще ходим ли в севлиево тази седмица?

                      мероприятието е "Европейска купа на нациите по мотокрос - Севлиево 20-21 септември"

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=40464
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • #26
                        До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                        aми ние ще ходим за вас не знам
                        [FONT=System][/FONT]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                          schipkata221 - значи ще се засечем там

                          След представянето на Борис да ви представя и Жоро
                          Казах ви че ще го привлечем към групата
                          Не мислех обаче, че толкова бързо ще стане това - има няма два дни

                          Човека вчера се сдоби с много хубава Honda CRF 450R, както и чисто нов екип (само ризница не е взел но и това ще стане скоро)

                          Та ето го Жоро с новото си конче



                          Хич не е доволен, а?

                          А ето го и маторЯ

                          Пожелавам му безаварийно каране и само хубави моменти!

                          Тази седмица ще се разходим до Севлиево, и всеки който има мерак да дойде с нас драсне тук един ред и да следи темата
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • #28
                            До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                            Днес бе страхотен ден и към 12 реших, че няма начин да го пропилеем в работа, защото от нея май само гърбави ще станем

                            Обадих се на Жоро (вече му викат Жоро CRF-a ), а той милият чакаше на полу - съединител да му звънна

                            В 13 бях в Енина, Жоро пристигна в 13'20 от Стара Загора (забавил се малко щото говорил по телефона с гаджето ) и след 1 фрапе време се стегнахме

                            Докато се гласяхме, Динко (Шорито) ни завидя и след съвесем малко уговаряне от наша страна къндиса и той

                            По принцип до сега с Жоро сме обикаляли все леки места и днес решихме да му бъде бойното кръщение.

                            Маршрута по който карахме е много приятен, лек, и ти доставя огромно удоволствие от карането

                            По - долу съм атачнъл трака и който иска може да се разходи по него - няма да съжалявате. Общата дължина е 55км. Минава се с почивки, цигари, хапване на сандвичи, пиене на вода, спиране за снимки и т.н. за 3 часа

                            Ето трасето


                            Ето и снимки от обиколката. Не са мнгого, нито качествени ама пък на нас ни беше супер кеф и дано по някакъв начин заразим и други.

                            Тук Шорито каза че са изяли едно агне скоро, ама на мен хич не ми се вярва да е било само едно


                            Ето и двамата братя - близнаци - еднояйчни при това. Ама този ниския са го пердашили по главата като малък и толкоз голям си е и останал


                            Жоро CRF-a e супер доволен. На 2 места съумя да "полегне" но бързо се поправяше




                            А тук какви гледки има - просто не е истина. Който не го е видял - няма как да му се опише.


                            След това било, към групата се присъедини и още един човек - Васко - стара кримка в ендурото
                            Тук вече се включихме в трака на Емине-Ком и спряхме за малка почивка







                            Вече сме на Атово падало. Пак да се порадваме на гледките и газ надолу. Това е Васко:




                            Жоро много доволен беееее ):




                            Някъде преди град Шипка







                            Тук едно видео, което трябваше да са снимки, ама някой бутнал апарата да снима видео


                            За днес - т'олкоз
                            Утре, дай - боже, пак
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Тодор Пашов; 02-10-08, 21:07.
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • #29
                              До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                              Еи, днес само ми трябваше някой да ми каже, и бях тръгнал подире ви.Както имах много работа ,така щях да и тегля една майна.Направо това хубаво време си е само за каране.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                                еее - джарта - щеше да ни е очин приятно да сме заедно
                                Още повече, че си ми обещал да ми кажеш как да си направя прословутата стойка

                                Остави един телефон и ше звънкаме като излизаме
                                EnduroX Alba-Damascena 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X