Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия в "Отбор 1"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ами... ще дойда.... или с маршрутка или ще намеря някой да ме закара
    но ще съм на насипчетата
    надявам се да ме поизчакате ако не дойда точно в 13:00
    пък и ако ще трябва да се местим на дуго място ще трябва да ме приюти някой в МПС-то си

    disem а защо изобщо трябва да спират някой

    Коментар


    • Защото примерно Йори няма всички документи, а Звяра му е суператрактивен за спиране. Ако го затворим между две коли няма да го спрат

      Коментар


      • ясно

        е дано минете добре
        както казах - аз ще дойда на насипчетата

        Коментар


        • Първоначално публикуван от disem
          Защото примерно Йори няма всички документи, а Звяра му е суператрактивен за спиране. Ако го затворим между две коли няма да го спрат
          Минете през Камбаните.

          Коментар


          • Къде е това разширение преди караулката? На Самоковско, малко преди околовръстното ли? Ако е там, 12:30 е рано. До мястото са 5 мин. Ако това е зорът, един от нас ще спре да пита КАТаджията дали трябва винетка, за да се ходи до СБАто ;-)

            Коментар


            • Точно там е! Часът го определихме да е малко по-рано за да може да се съберем и след това да имаме време да се оправим ако го спрат.

              Коментар


              • Добре, де. Някой ще направи отцепка. Ще спра да ги питам къде се намира СБАто и вие ще минете. Ама няма нужда още в 12:30. Ние няма да почнем веднага в 1 часа. Докато се подготвим, запознаем и т.н...

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                  Ама няма нужда още в 12:30.
                  вече е разбрахме за 12.30

                  Коментар


                  • Всички присъстващи видяха за какво става дума. Няма какво да обобщавам тук, особено на всеослушание. По списъка с Венци ще разпределим екипите по коли, хора и командири и всеки командир ще си получи инструктажа за 13ти.

                    Отправям специална благодарност към Quadra затова, че от сутринта 20 пъти отговорих на въпроса "Кой те е бушонирал така?"

                    Коментар


                    • Сори
                      Наистина ми е кофти...
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • Единственото следствие е, че сам си вдигна летвата и в събота няма да съм снизходителен ако не отнесеш поне 3-ма противници и не обърнеш в бягство 5-ма.

                        Коментар


                        • Ще се стараем! На война всичко става.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X