Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия в "Отбор 1"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Отбор № 1!

    Поздравявам ви със загубата на интерес към вас, която ви гарантира оттук нататък само нови участници включили се от жалост към вас!

    Както казват американците "бий за да те уважават!", засега ви опукваме отвсякъде, дано да не сте толкова лесни и в бойното поле...

    PS половината от влизанията при вас всъщност са мои така че не чакайте от умрял писмо!

    Коментар


    • #32
      Т. нар. "интерес" във вашата тема сами си го раздувате. 3-ма души вдигате дандания за 30 и мислите, че не можем да броим.

      Явно ти си най-активният, щом твои са половина влизания при нас и всички при вас.

      Коментар


      • #33
        Отбор № 1!

        Поздравявам ви със загубата на интерес към вас, която ви гарантира оттук нататък само нови участници включили се от жалост към вас!

        Както казват американците "бий за да те уважават!", засега ви опукваме отвсякъде, дано да не сте толкова лесни и в бойното поле...

        PS половината от влизанията при вас всъщност са мои така че не чакайте от умрял писмо!
        Аз явно нещо не съм разбрал, така както гледам "Голямата война" отбора на "ловците" я разбират като "голямото писане"! Нали идеята беше да отидем там под връх "Мургаш" и да се стреляме пък каквото пушка покаже? Иначе да вземем да прекръстим играта на "Голямото писане" или "Най-великите мажоретки"?
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #34
          Добрата пропаганда е равна на половин победа , останалата половина ще си я спечелим на бойното поле

          Коментар


          • #35
            По-нагоре им обърнах внимание, че това са теми за записвания, обаче са се въодушевили като чавдарчета след прожекция на "Манастира Шао Лин" в кино Урвич и сега трябва да ги изчакаме да се надивеят и да мирясат.

            Като ги гледам каква шумна и невъздържана агитка са, не ми се мисли що за ловци са в действителност. Сигурно при всеки ловен излет оревават ортарлъка, прогонват дивеча, напиват се, сбиват се и накрая някой се прострелва в крака по грешка...

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
              По-нагоре им обърнах внимание, че това са теми за записвания, обаче са се въодушевили като чавдарчета след прожекция на "Манастира Шао Лин" в кино Урвич и сега трябва да ги изчакаме да се надивеят и да мирясат.

              Като ги гледам каква шумна и невъздържана агитка са, не ми се мисли що за ловци са в действителност. Сигурно при всеки ловен излет оревават ортарлъка, прогонват дивеча, напиват се, сбиват се и накрая някой се прострелва в крака по грешка...



              На ловците че им заложим бомби с ракия, те като я намерят ще се изпонатряскат и ще заспят

              Коментар


              • #37
                Задочно записвам още един участник - Стас. И за тренировките и за големия бой.

                Коментар


                • #38
                  кога и къде ще са тренировките?

                  Коментар


                  • #39
                    Скучни сте....

                    Коментар


                    • #40
                      може да сме скучни, ама сме по-добри

                      Коментар


                      • #41
                        на нас кой ни е капитана
                        капитана не - много футболно
                        кой ни е Командира

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                          Задочно записвам още един участник - Стас. И за тренировките и за големия бой.
                          Той Стас май го записа radair вече?

                          Така записвам се и аз, Blacksmith-Андрей, dancoo-Йордан,
                          заедно с Radair-Деян сме в Patrol-a на Андрей. Ако не стана ясно записвам общо 3-ма
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от didkata_s
                            на нас кой ни е капитана
                            капитана не - много футболно
                            кой ни е Командира
                            май Венци - изглежда е с по-голям чин от Оберщурбанфюрер-а (някъде около подполковник)

                            А ти Диди, като не си ходила в казармата какво звание да ти дадем
                            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                            Коментар


                            • #44
                              така е - н есъм ходила ама много филми съм гледала
                              аз......аз мисля в процеса на "войната" да се издигам в йерархията...
                              като за начало...редниче....
                              редник Деянова.......

                              Коментар


                              • #45
                                Както писа fanatic и аз съм с вас, макар, че аватара малко ме издава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X