Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
    Затова Дидке, твърдо те призовавам да кажеш какво точно си видяла. Защото доколкото разбрах истината стои по друг начин .
    винаги едно нещо има две страни
    а понякога и повече

    моята гледна точка -
    идват към нас - Дисем, Куадрата и мен четири джипа
    спираме нашия жип пряко на пътя
    първите два жипа минават
    вторите два спират
    ние сме 10-20 метра зад спрелите коли и се крием зад борчета буквално
    позваме стрелба
    жиповете спират
    излизаме иззад дърветата и тичаме към колите
    първо стреляме по кръгчетата
    Дисем беше пред двата жипа, които бяха спрели един до друг
    Куадрата от ляво на единия - крайния
    а аз между двата
    отваря се врата - почвам да стрелям по човека, който е вътре.
    стрелям механично - веднъж, два пъти, три...
    бях на не повече от.... 5 метра от отворената врата.
    оцелих го не ведвъж
    човекът се обръща и ме оцелва
    след това протяга ръка с пушката пред предният прозорец към Куадрата - него не знам дали го е улучил
    аз видях, че въпреки улучването му продължи да стреля
    развиках се, защото се подразних.......
    и за нас нещата свършиха
    Стефан беше в другия жип
    според мен е видял нещата
    когато тръгнахме на долу да се пускаме попитах Стефан - какво се прави, когато вече улучен убие друг?
    Стефан със смях в гласа каза - Ми....ше го бием.....

    e100 не е въпроса дали сме победени или победители
    аз съм се научила да губя и то в доста спортове.
    въпросът опира до това - като искате честна игра да предлагате честна игра.


    Като застрелях въпросният прераждащ се, след като и той го направи това с мен
    и след като се развиках
    той ме попита - е ти що не спря да стреляш
    отговорих му - ти каза ли, че си убит, ръце вдигна ли или пък върза ли си лентата - не
    той просто се обърна и ме фрасна...
    като се събрахме долу на пистата заговорихме със Стефан за случката
    той каза - покажи ми го въпросния човек
    а въпросният човек идваше към нас със запалена цигара и ме попита - ти ли ме уби
    да аз
    виж какво ми направи (като децата в детската градина) и показва охлузване
    аз каков трябваше да направя - да си сваля панталотна и да му покажа той каков е направил ли??
    поспорихме (или повикахме) насред пистата в присъствието на Стефан и на други момчета (имената им не ги знам за голям мой срам) и това беше...........

    като се замисля за мен........ не ме е яд, че сме победени.
    погледнато реално подготовката беше на ваша страна
    дори моята работа не беше да се пуцам, но нещата се провалиха
    както казах на Дисем и ва Куадрата- тренера едон време ни учеше, че грозна победа няма, но е по-добре да е красива победата......

    били сте ни били...
    голяма работа. на мен ми беше забавно

    яд ме е за това, че пискахте за честна игра икакво стана.........

    отиват 4-5 топчета в някой
    той се обръща и - хоп....айде ойдех.......

    после леко се развиках на Куадрата и на Дисем в жипа по тая тема, за което се надявам да ми просят

    Коментар


    • Не се притеснявай, не сте загубили заради този наш човек, дори да е било така..
      Бихме ви защото сме сплотени, организирани и дисциплинирани, на това ни е научил лова, имахме добра тактика и имахме взводни, които ни направиха четириглава ламя, а вие си имахте една глава дето като падна, паднахте всичките!

      Между другото ако на Самурая и Голди джипа не се беше развалил, четвъртата точка също щеше да бъде наша...

      Коментар


      • Чудих де кой ще се изпусне и .... почна се

        Чух няколко подобни изявления от участници, но не съм видял с очите си нищо подобно. А на тези дето са видели ще кажа, че е трябвало да се обърнат към съдийте - нали затова са там!

        Коментар


        • Усещате ли как се започва подготовката за новата схватка?!

          Коментар


          • Подобно нещо се случи и с мен. Стрелях няколко пъти в един противник като межди всяко второ трето попадение спирах очаквателно дали противника ще се признае за убит, но реакцията се бавеше. Накрая се принудих да бъда по-настойчив с попаденията и го залях с добре насочени топчета. Е призна се...
            LZ1VMH

            Коментар


            • Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
              Е призна се...
              късметлия.........
              моето не се призна

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Volk


                Между другото ако на Самурая и Голди джипа не се беше развалил, четвъртата точка също щеше да бъде наша...

                Липсваше ми ниско летящата червена хала .
                LZ1VMH

                Коментар


                • Нека да е "щурмови" УАЗ с редуктори!!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Volk
                    Нека да е "щурмови" УАЗ с редуктори!!

                    Бойници му трябват и камери да засичат убитите .
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • В следващата битка, нашите по устав ще трябва да пращат три контролни изстрела в главата - да няма спорове!

                      Коментар


                      • Дидке приканвам те вече официално да пишеш разбираемо.Знам че
                        боли от загубата,но така е и в живота.Понякога печелиш друг път
                        губиш.Този път загубихте вие.И кво-рев до бога и най-вече ти.
                        Що ли не се учудвам.Спортиста/какъвто казваш че си/трябва да
                        приема поражението с достоинство.Като слезнах на пистата долу
                        първият човек на когото стиснах ръка беше Венци.Учи се от по-
                        възрастните.Ако си видяла един прераждащ се при нас бяха няколко.
                        И все от вашия тим.Някой от нас да реве?Имате и играч преродил се
                        два пъти.Няма да казвам кой е щото нее гот.Известен е и не искам
                        по никакъв начин да го дискредитирам.Отдавам го на високия адреналин в този момент,Случва се.Но за възкръсващите македонци
                        си ме е яд.И ако дойдат следващият път ще има и по един контролен.
                        Аз и Обера сме "врагове"и се случи така че застанахме един срещу
                        друг."Убих"го и вдигна оръжието на секундата,за което го поздравих.
                        "Убиха"мен-направих същото.И той ме поздрави.Разбираш ли?????
                        С риск да се повторя:Човек не се научава да бъде джентълмен.Той
                        се ражда такъв и после само се усъвършенства.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • Уважаеми участници в играта, тя завърши. Кой, каквото направил и как го е направил остава в минало време. Ръководител на съдийския екип беше Злати Златев. Той обяви за победители отбора на "Ловците". Всички последващи коментари по въпроса моля да ги оставите настрана. Нека всеки си направи изводи и нека тази първа пробна игра да бъде основа по-нататъшно сериозно развитие на идеята. Каквито и недоразумения, грешки и проблеми да са възникнали може само да се радваме защото те ни дават възможност за следващия път да направим нещата още по-добре. Заключвам темата защото не искам ценното и стойностното в играта да се загуби сред дребни спорове. Не забравяйте, че тази игра беше проба на идеята, която много хора смятаха за неосъществима. Е ние заедно я осъществихме и то до голяма степен успешно. Това е и най-важното. Каквито обструкции съм имал съм ги казал на Volk, той, каквото е имал ми го е казал. С това темата за това кой, как и защо е победил е приключена. Моля запазете спокойствие, бъдещето е пред нас... и не забравяйте че смисъла на игрите е в подготовката за реална житейска ситуация при която няма да има повторение...
                          VPetrov.photography

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X