Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от derhunter
    Първоначално публикуван от buldog
    КАКВИ ПАТРОНИ ДА ПРАВЯ И КОЛКО БАРУТ ДА СЛАГАМ
    Това е майтап за техничарите отбор №1 . А и колко нули да са съчмите
    Според мен стигат и 11-ки.
    Ако са 11/0 бива ,ама ако са 11-ски бая патрони ще трябва да изпуцаме.
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #17
      Айде стига бе Какви ти 11/0,това си е за едро.
      Аз си мисля за дребен прелет а и на теб не ти ли
      се пуца?Поне докато се открие сезона.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #18
        За сезона ще почакаме но до тогава техничарите ще изтрепаме. ПУЦАЙ ТЕХНИЧАРИ НАРЕД.
        Абе аз се заяждам но къде е VOLK(ПРЕДСЕДАТЪЛА)

        Коментар


        • #19
          Предполагам-при кавалерията.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #20
            Като е при кавалерията да сврине ще се отзовем на тръбата:
            Техничари под ножа. Какви ги пиша те си играят с нас ще ги разбием на ходене 100 метра по права линия след лов на техничари

            Коментар


            • #21
              Това са техничари ще ги обстреляме и с 0.0

              Коментар


              • #22
                Тук съм войводи!

                Имах малко проблеми с една необяздена кобила, обаче не си паднах на картера...

                Така, по всичко личи, че се оформя суперсила срещу инкубаторни пиленца...

                Молбата ми е да не ги стресирате прекалено, защото ще си намерят ангажименти за деня на битката!

                И така, започваме нашия разбор, който съдържа следните точки:

                - главен специалист по психоатака и смазване на самочувствието на противника - Тихомир...

                - избор на главен координатор по местоположение и координация на силите - предлагам Самурай..

                - избор на главен стратег и координатор на силите - предлагам Хънтъра

                - избор на главен спец по въоръжението и средствата за връзка - предлагам Булдог

                - управляващ личния състав /координатор на актуалните сили по време на боя/ - предлагам Борко..

                - внимателен анализ на качествата на всички нови каднидати и предложения от тяхна страна в каква област на двубоя могат да са най силни...

                Коментар


                • #23
                  И предлагам за девиз на нашите сили :

                  " В тази битка само патроните няма да са истински!"

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Тихомир Севов
                    Малък дружески шарж в снимки за "Big War": 1 . Нашият отбор: 2. Вражеският тим:
                    Тихомире, забележка...
                    Пилещарите са много по-сериозно въоръжени, дръж агитацията на ниво!

                    Коментар


                    • #25
                      И аз искам длъжност,иначе започвам партизанска война!!! И сам войнът е воин.Не ме познавате ,но тук всяка пушка ще е от полза.
                      Густо майна , пътят свърши !!!

                      Коментар


                      • #26
                        Не е важно дали те познаваме, а какво можеш да направиш с твоята пушка или с твоята глава...
                        Засега тук всички са силни и в пушката и в главата, кажи от какво разбираш, което да е от полза за нашите сили...
                        Каквото се сетиш че може да е полезно за битката е важно!

                        Коментар


                        • #27
                          След като разпределим и одобрим отделните отговорности, всеки от избраните, ще поеме представляването на нашите сили в договарянето на окончателните условия в битката - примерно: количество пушкала, муниции и т.н..

                          Абе какво да ви подсещам - " Ти заставаш на тая пусия и пукаш от тук дотук, после е другия..."

                          Не е като "сега ще направим тест на предишната ни лекция по технически сюрреализъм!"

                          Коментар


                          • #28
                            Нещо за сбирка и обхождане на терена?
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #29
                              "Класифицирана информация" .......
                              Първо трябва да видим дали се приема моето разпределение на кадрите, ако до утре вечерта никой не е написал примерно " Хънтъра ни обърка преди време на един лов и си гърмяхме в задниците", значи ставаш автоматично главен стратег и ще ядеш жабетата, ако шепа компютърджийчета ни направят за смях!

                              Коментар


                              • #30
                                Апропо, Самурая / като действащ войн/ трябва да поеме и класифицираната информация и само той да е в час с необходимата информация...

                                Аз имам грижата за материално техническото снабдяване, така че не се ограничавайте в бройката на каквото и да било освен джиповете.....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X