Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    ...А има и по добър вариант - заставаш на старта, и караш. Така със сигурност ще видиш всичко.
    Освен че имаше какво(и колко) да се кара, имаше и МНОГО гледане.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #77
      До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

      Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
      Мен това ме обижда и от това съм недоволна - не мога да разбера защо, да не мога да вляза във форума например и да видя след 4 часа къде ще минават състезателите в състезателния ден

      А, като ми се избие идеята от главата, че не ставам да карам оффроуд машинка на баира , ще ми мине грижата за публиката - вече ще съм в играта
      Ако искаше да си в играта и да гледаш това невероятно състезание,трябваше да дойдеш.Може би всички фенове трябва да вземат пример от Върбанелка.Организаторите помагаха на всички фенове да стигнат на време на местата за гледане.но не забравяй,че това е off road ,a не писта.Който има желание намира начина.

      С риск Тодор да ме скомърца,ще ти кажа как можеш да гледаш цялото състезание.Намираш си приятел с хиликоптер и си по цялото трасе.Валя

      .
      --------------------------------------------------------------
      Ал. Иванов
      +359888561561

      Коментар


      • #78
        До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

        Има едно село Яворово до Чирпан,350 жители разделени на млади и стари пенсионери.
        Четвъртия ден трасето минаваше два пъти през него след хубава кал по нивите.Минавах след състезателите когато в селото ми направиха знак да спра ,един мъж облякан със зелени дрехи на хирург и още двама авторитетни земеделци,оказа се ,че хирурга е селския кмет Райчо а земеделците нещо като селски първенци. Много бяха възмутени,никой не им спрял да си приказват, само аз.Щели да имат празник на едното читалище/като всяко българско село от над двама жители се оказа ,че имат две читалища които не се обичат хич/ и това ,че сме омешали кравешките лайна по улиците с прясна кал не се харесва на бабите.Искат си лайната чисти без кал.Още повече се притесниха като разбраха името на клуба организатор и прочетоха надписа "Лудница" на моята джипка,трудно му обясних , че съм отговорен мъж и мога да пиша и чета.Обещах им цистерна от чистотата която да измие и калта и лайната от улицата.Днес първенците , кмета и селските безделници стояха чинно на мегдана и чакаха водоноската , тя дойде бодро с 20км/ч и двама цигани в кабината.Настана кратка суетня, каде наклона на мегдана е по голям и точно каква стратегия ще приложат за отговорната манипулация.Тук кмета влезе в стихията си,сега му се падна да командва освен леля Пена чистачката с големите цици и двамата миячи.Засяка им час на започване,премери площада с крачки и след като видя ,че всичко е организирано ме почерпи кафе и безалкохолно.На кафето ми разказа за двете читалища, едното на младите пенсионери другото на старите,загрижено ми обясни ,че имали огромни противоречия в това селце.Едното читалище издават вестник 100 бр.през два месеца.Жалкото било ,че преди 5дни излязал новият брой и трябва да чакаме до следващия тираж на вестник"АХИНОРА"с. Яворово да ни изкажат благодарност и отразят паметното събитие с измиването на площада.
        Изпращайки ме кмета остана с доста големи шансове за втори мандат а ние с покана когати и да минем през Яворово да се отбием за кафе.

        Коментар


        • #79
          До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
          ...С риск Тодор да ме скомърца,ще ти кажа как можеш да гледаш цялото състезание.Намираш си приятел с хиликоптер и си по цялото трасе.Валя .
          Аааа...няма да "скомърцвам", защото разбрах откъде трябва да вземам разрешения за хвърчикоптера...
          А за самото състезание искам да кажа, че на мен ми хареса страшно много организацията на бивака и самото състезание
          Терзиев е хвърлил много средства и усилия, за да го направи лъскаво ! Поздравления и от мен !

          Коментар


          • #80
            Янчо-о Янчо,

            изтрепа и децата с тоя пост
            Възхити и онова изсъхнало дърво до у нас.

            п.с.
            Трябва да се знае кой пуска въртолета!
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #81
              До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

              По никакъв начин не променям мнението си - приемам мнението на критикуващите - различни хора , различни гледни точки по дадени въпроси

              Различни ситуации различни реакции

              само отварям скоба да кажа ,че 2 коли, което прави 8 човека на път за друго място минахме от мясотото на събитието за кратко, но минахме

              и пак повтарям моето мнение е, че като цяло на организаторите им куца отношението към "простата" публика - или спонтаната публика - ЩОМ НЕ Я ИСКАТЕ за мен е жалко

              Мнението ми не носи никакъв личен заряд към организатора НЕ МИ Е хрумвало да го коментирам в тази светлина - ТО ЩЕ Е СМЕШНО

              П.С. малко съм обърката от реакциите след този пост - мисля, че доза обективна критика не е толкова фатална, за да предизвиква зараждане на спор

              и не на последно място - не си позволявам да поучавам никого как да организира личното си време и ангажименти и подобни намеци към моето ги считам за неуместни

              Коментар


              • #82
                До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                [




                Съжелявам,моето мнение не е миродавно.И през ум не ми е минавало да те поучавам.Отдавна знам,че жена не приема съвет от друга жена.А колкото до "простата"публика,тя е последната грижа на организаторите и това е нормално.В този случай критиката ти не е градивна само е лек вятър в ушите на знаещите.
                --------------------------------------------------------------
                Ал. Иванов
                +359888561561

                Коментар


                • #83
                  До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                  само отварям скоба да кажа ,че 2 коли, което прави 8 човека на път за друго място минахме от мясотото на събитието за кратко, но минахме

                  минаваш за кратко колкото да имаш повод за лаене ли?
                  [COLOR=Red]Колкото повече,толкова повече :twisted::twisted::twisted:
                  [/COLOR]

                  Коментар


                  • #84
                    До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                    Софианитка - разбирам раздразнението ти но мисля, че условията на състезанието бяха точни и ясни. на брифингите вечерта се дава информация къде ще се кара на другия ден. няма как да изнесат целото трасе преди състезанието за да можем да си избираме къде да гледаме

                    след като прочетох че янчо терзиев предлага акридетации за публиката бях се навил да бъда един от акредитираните но за съжаление програмата ми беше пълна и 4 дни ми бяха много.

                    избрах си съботата като ден за офроуд и отидох в средногорово на сервиза и след това покарахме с приятели по трасето

                    огромно "БЛАГОДАРЯ" на Върбанелка за това, че се стараеше да ни държи в час с прясна информация от състезанието!

                    истината е, че ако имаше още 1-2 такива души щеше да има много повече информация и публиката щеше да бъде доволна - демек - ние сме си виновни че не поехме инициативата след като ни беше предложен вариант
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #85
                      До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                      Ето и първите два дни от Стара Эагора в предаването Виктори Екстрийм.
                      За тези, които не са разбрали предаването е отново в ефир.
                      Можете да го гледате всяка събота от 13.30 часа по ВВТ. Повторението е в понеделник срещу вторник от един часа вечерта.
                      Приятно гледане!


                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...tara%20Zagora/

                      Коментар


                      • #86
                        До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                        Това да се чува... OFF ROAD !!!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X