Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

    Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
    ... Имаше моменти на леко отекчение по трасето, но това е ...
    Участъците, в които се караше из кърските пътища между нивя и лозя, дойдоха малко в повече за нашия вкус. Но това е въпрос на лични предпочитания. За някои пък може и да са били твърде малко.

    Що се отнася до публиката, лично аз не мисля, че състезания от този тип представляват особен интерес за нея. Едва ли ще са много тези, които биха се вдигнали (особено от по-отдалечени места) само за да видят как на някое кръстовище край него профучават 15-20 джипки.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #62
      До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

      Терзиев се бе погрижил и през 4-те дена от състезанието да си изкараме весело.
      Маршрута на етапите бе подбран повече от професионално и екипа осигуряващ протичането се справи на ниво.
      Трудно беше и в допълнение прогнозите за времето се сбъдваха с нечовешка прецизност.
      Доволен съм че нямаше тежки инциденти, а и кетъринга бе супер.
      От изтеклите кръгове това ще един от еталоните за офроуд събитие.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #63
        До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

        Много добре направено състезание, още от анонса се знаеше, че ще бъде бързо и трудно и затова никой не трябва да се изненадва после от това.
        Беше много оспорвано и технично състезание, като Янчо беше успял да избегне любимите си трофи изпълнения, но направи едно трудно състезание (за което и времето му помогна доста), а не просто каране в полето.
        Всички, които участвахме се надяваме догодина Терзиев да повтори с организацията.

        Коментар


        • #64
          До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

          На Янчо и целия му екип едно сърдечно БЛАГОДАРЯ за положения труд и перфектното състезание.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • #65
            До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

            Аз искам да благодаря на Върбанелка защото само от нея имахме публиката някакво инфо.

            За мен лично няма голяма промяна в тенденцията на организаторите на кръгове от един от харесваните ми спортове да пращат публиката на задното стъкло .......................................

            НЕ КРИТИКУВАМ НИКОГО - НЕ СМЯТАМ, ЧЕ ИМАМ ПРАВО ВСЕ ПАК ОРГАНИЗАТОРИТЕ СА ПОЛОЖИЛИ НЕМАЛКО УСИЛИЯ

            споделям мнението си и казвам как е от другата страна на монетата - все пак не съм състезател

            гадното за мен е че праштата в трета глуха тези, които искат да чуят рева на моторите на състезателите не прикрит от музика на малкия екран

            но поради Ваши си причини - ОРГАНИЗАТОРИ КУЦА ВИ

            може да си заслужавате суперлативите от страна на състезателите - на мнението ми си остава, че пренебрегвате другата страна

            хайде сега е реда да ме ръзкъсат на парчета съфорумници ..........................................

            Коментар


            • #66
              До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

              Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
              Аз искам да благодаря на Върбанелка защото само от нея имахме публиката някакво инфо.

              За мен лично няма голяма промяна в тенденцията на организаторите на кръгове от един от харесваните ми спортове да пращат публиката на задното стъкло .......................................

              може да си заслужавате суперлативите от страна на състезателите - на мнението ми си остава, че пренебрегвате другата страна
              Трябва и от страна на публиката малко инициатива, все пак сме организатори на състезания а не на наблюдение.Тридесет дни по-рано предложих на такива като теб да излъчат свои представители на които да поемем разходите и да дадем акредитация за брифингите,даже и да им организираме специален брифинг за другия ден.Темата остана без коментари.Никой не ви е виновен ,че чакате всичко на готово.Какво друго да направим , плащаме ви стаи и храна и ви даваме информация от кухнята , защо не се обади , а сега недоволстваш.Виж тази тема на първа страница от кога ми е поста с поканата.

              Коментар


              • #67
                До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                Не ми се влиза в такива спорове - изказвам личното си мнение (зад написаното от мен мнение ТАКИВА КАТО МЕН няма - мое си е в единствено число съм )
                и съответно давам личното си мнение като отговор - въпреки, че истории дай си ми куклите на ти си парцалките не ми допадат или да се оправдавам за казаното си от мен

                - преди по-малко дни казах, че аз и хората с мен тръгваме в последния момент - не е ясно кога
                - никога не съм разчитала на това Организатор да ми поема разходите (НЕЩО повече няма да го допусна), за да си направя кефа като публика
                - не съм се ангажирала по никакъв начин с организиране на публика
                - поемам отговорност за собствените си действия и думи особено, ако не съм колективно ангажирана с нещо под някаква форма

                НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ НИТО ДА СЕ ЗАЯЖДАМ НИТО ДА СЕ ОПРАВДАВАМ - изказвам мнението си като един брой реална, а не ТВ публика - ясно ми е, че Ви е последна грижа предвид отговорност по трасе и състезатели, реклама, телевизии и др.

                Казвам си мнението - куца Ви отношението към публиката
                МНОГО СЪЖАЛЯВАМ НО МИ ХАРЕСВА РЕВА НА МОТОРИ И ЕКСТРИЙМА, НО НЕ МИ СТИСКА ДА КАРАМ ТАКА
                НА НЯКОЙ НЯМА ДА МУ СТИСКА ДА УПРАЖНЯВА МОЙ СПОРТ, НО ЗНАЧИ ЛИ, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ГО КЕФИ КАТО ЗРИТЕЛ

                Както на много предишни така и при това състезание - вероятно и при бъдещиге
                Последно редактирано от Софианитка; 18-06-08, 18:08.

                Коментар


                • #68
                  До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                  Софи, няма как публиката на трасето да е доволна от едно състезание по офроуд тип рали. Аз поне не виждам начин как може да е доволна.
                  Гледаш един завой, или най-много едно скокче и толкова. Това не прави състезанието по-скучно или по-лесно. Просто ако искаш да го проследиш по-подробно, като чели е по-добре да го гледаш по телевизията.
                  А има и по добър вариант - заставаш на старта, и караш. Така със сигурност ще видиш всичко.
                  Последно редактирано от kinex; 18-06-08, 20:40.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                    Мен това ме обижда и от това съм недоволна - не мога да разбера защо, да не мога да вляза във форума например и да видя след 4 часа къде ще минават състезателите в състезателния ден

                    А, като ми се избие идеята от главата, че не ставам да карам оффроуд машинка на баира , ще ми мине грижата за публиката - вече ще съм в играта

                    Коментар


                    • #70
                      До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                      Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                      ... Аз искам да благодаря на Върбанелка защото само от нея имахме публиката някакво инфо ...
                      Добре де! А някой друг дойде ли в продължение на тези 4 (четири) дни при организаторите да попита къде може да се гледа? На база на личен опит не мисля, че Янчо щеше да откаже такава информация.

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      А има и по добър вариант - заставаш на старта, и караш. Така със сигурност ще видиш всичко.
                      И е гарантирано по-забавно! Още повече, че, както се оказва, понякога най-големият купон става на места, където публиката просто няма как да дойде ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                        В интерес на истената имаше готовност от страна на организатора да съдейства на публиката, непосредствено след вечерния брифинг. Интерес прояви само "Върбанелка" и тя направи каквото можа като спец по компютърните комуникации.
                        Самото състезание бе организирано перфектно. Трасето беше доста бързо и преместването от едно място на друго не бе лесно. Това е причината и аз да нямам много кадри, но надявам се следващите ще задоволят донякъде интереса на желаущите:

                        https://htftp.offroad-bulgaria.com./...fRoad_xvid.avi
                        Живей за всеки дъх!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                          Не знам какви са тези "фенове",които не си правят труда изобщо да дойдат до Стара Загора.Това не е Париж-Дакар, да го дават всяка вечер по телевизията 1 час.
                          Значи стоиш си в къщи и искаш информация и отразяване,което струва много пари.
                          Познавам много от нашите фенове.Те идват на всяко състезание,независимо в коя част на България се провежда.Такъв е Бисер от Свищов и много други.
                          И да тръгнеш в "последния момент",знаеш къде е хотела,знаеш кога е брифинга

                          Коментар


                          • #73
                            До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                            Поздравления и от мен за перфектната организация и прекрасното трасе.А за нашите фенове искам да им кажа първо да се информират какво е ;рали;и тогава да мърморят че няма какво да видят.Ако някой иска да гледа как на един траял се гази кал и се трошат джипове,да отиде да гледа там където пише ;трофи; и от 20 стартирали финал имат 10.Атези които наистина искаха да гледат си намериха места в трасето.публика имаше навсякъде.
                            [url]www.4x4varna.com[/url]

                            Коментар


                            • #74
                              До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                              Софианитка, винаги съм се кефил на теб и твоите остроумни коментари, но в този случай не си на правилния коловоз !
                              Ако беше дошла до Стара Загора с твоите френдове, щеше да усетиш атмосферата на състезанието и щяха да ви насочат към атрактивните места. Макар и само за един ден, аз го почувствах прекрасно, повярвай ! По завоите да видиш джип, който влиза с вратите напред си е преживяване, повярвай !
                              Нямаме нито комуникациите, нито финансовите ресурси, за да осъществим предаване ON LINE, както Дакар, че на всички да им е хубаво на дивана пред телевизора.
                              Искам отново да се извиня пред всички недоволни фенове за късните репортажи и резултати ! Аз бях отговорен за медийното отразяване на състезанието, но се наложи спешно да отпътувам за столицата, което наруши драстично процеса по отразяването на състезанието !
                              Повярвайте, нямаше как, аз бях също в матова ситуация по това време и трябваше да напусна, колкото и да не ми се искаше ! Знаете как обичам да снимам !
                              Понякога организаторът трябва да направи комромис между желанието на зрители и на състезателите. Това е голям риск и чест прави на Янчо Терзиев, че от върл превърженик на траяла (спомняте си Ясеновската пътека), го обяви и поднесе на състезателите трасета обърнати на 180 градуса, т.е. рали рейд !
                              Нямаше лебедки, нямаше изненади, въпреки променливото време. Имаше само майсторско водене на машината и бърза навигация, в която трябва да се справиш професионално.
                              Янчо е много скромен мъж относно приносът му в нещо, което е сътворил с много труд, но аз съм бил свидетел на това, че два месеца той прави трасетата, проверяв роуд-бука многократно, за да няма грешки, прекара много време в гората и поднесе на колегите си един качествен продукт, който вярвам всички оцениха !
                              Всичко това го казвам не само на Софианитка, но на всички фенове на off road-a, защото едва ли някой го знае, но състезанито си беше новаторско по дух и се радвам, че състезателите го оценяват !

                              Щом Иван Маринов не мрънка, значи всичко е било ОК !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #75
                                До: Инфо за фенове "4 Дни Луда Работа" + снимки

                                Искам да поздравя Янчо Терзиев за перфектното състезание и добрата организация. Трасето беше бързо ,но също така имаше и забавни моменти. Браво Янчо продължавай все така.
                                В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                                TLC-80 1HD-FT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X