Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

    Може ли някой да ми каже каде се намира пистата?Щото скоро минавах покрай Троян посока Ловеч и видях една писта или на другата в селото(забравих му името)???Благодаря предварително!

    Коментар


    • #32
      До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

      Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
      Може ли някой да ми каже каде се намира пистата?Щото скоро минавах покрай Троян посока Ловеч и видях една писта или на другата в селото(забравих му името)???Благодаря предварително!
      Трасето ще е в с. Дълбок Дол , а тази писта която се вижда на изхода на Троян посока Ловеч в ляво, е за мотокрос.
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-09-08, 20:36.
      Цветан Петров
      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
      0888865583

      Коментар


      • #33
        До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

        Kъде в Дълбок Дол се намира пистата ?!?
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-09-08, 11:32.
        :twisted:

        Коментар


        • #34
          До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

          Освен, че е анонсирано във всички гръцки Оффроуд форуми, тяхното списание "4KINISI MAG' го анонсира в последният си брой в рубриката за "Интересни състезания в чужбина" Предстои анонс и статия в най-голямото моторджийско списание в Гърция "0-300"
          Опитвам се да настигна Жоро Хаджиев, че той беше завладял австрийската преса за "SeX Days Enduro Crazy Job "

          Коментар


          • #35
            До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Освен, че е анонсирано във всички гръцки Оффроуд форуми, тяхното списание "4KINISI MAG' го анонсира в последният си брой в рубриката за "Интересни състезания в чужбина" Предстои анонс и статия в най-голямото моторджийско списание в Гърция "0-300"
            Опитвам се да настигна Жоро Хаджиев, че той беше завладял австрийската преса за "SeX Days Enduro Crazy Job "
            Хаджиев нЕма стигане "SeX"-а и ендурото е много сериозен и хич не се шегува, пък ако му възложиш да направи трасето, участниците трябва да си оборудват АТВ-тата със шнорхели, а състезателите със тапи зааа.../а бе Вие си знаете за къде да си ги слагате/, че иначе Жоро ще ни покъса...

            Христов, пак нещо ос***х хубавата тема. МОЛЯ, ИЗВИНЕТЕ МЕ!
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 02-09-08, 15:36.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #36
              До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

              Първоначално публикуван от a4kata_23 Преглед на мнение
              къде в дълбок дол се намира пистата
              Там където се провежда ГРАЦИЯ И МОЩ а на същото място беше и затворения кръг на ТРОЯН ТРОФИ-2008, това е пистата за БЪГИ.
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • #37
                До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                Аз отбивката я знам за дълбок дол ама после за пистата не знам...

                П.П. Знам ,че не е по темата ,ноо OSLAR да не си от орешака?

                Коментар


                • #38
                  До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                  Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
                  Аз отбивката я знам за дълбок дол ама после за пистата не знам...

                  П.П. Знам ,че не е по темата ,ноо OSLAR да не си от орешака?
                  На центъра на селото в дясно през моста след това направо покрай кметството нагоре и пътя води на пистата.Тодор Христов покъсно ще пусне подробна и разбираема информация за всичко. А аз съм от Троян не от Орешака, но Орешака ме кефи повече.
                  Цветан Петров
                  "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                  0888865583

                  Коментар


                  • #39
                    До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                    Благодаря Питам защото като ходих скоро до Орешака видях едно G като това на аватара ти със логото на форума

                    Коментар


                    • #40
                      До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                      Първоначално публикуван от Snowbordista Преглед на мнение
                      Аз отбивката я знам за Дълбок Дол ама после за пистата не знам...
                      Ето координатите на пистата - N 42 58.061 Е024 38.855

                      А това е пътна книга от центъра на града, от хотел "Троян Плаза" до пистата




                      От главният път Ловеч- Троян до самата писта ще има указателни табели за състезатели и публика !!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                        Поради големият интерес към състезанието и ограничените възможности за настаняване Ви предлагам още два варианта


                        Семеен хотел тера верде


                        Старинни къщи Alexcris село Скандало и Ломец


                        Предвидили сме също при записването да има и представител на "Булстрад" за да могат да си направят застраховка, тези, които не разполагат с такава.
                        Цената ще бъде 20 лева за три дена при покритие 15 000 !!!
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-09-08, 20:59.

                        Коментар


                        • #42
                          До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008"



                          От предложенията за настаняване, които сме дали преди това, на този етап все още е свободна тази вила
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-09-08, 20:56.

                          Коментар


                          • #43
                            До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                            Още един доста удобен и атрактивен вариант за настаняване
                            Това е новооткритият етнографски комплекс Дълбок Дол, в центъра на селото, на 500 метра от пистата !



                            Състои се от няколко къщи в автентичен стар български стил, дърво и камък и много зеленина...



                            Стаите са с всички удобства, със самостоятелни санитарни възли, телевизор с кабелна телевизия !





                            И всичките тези удобства са на цена 40 лева за стая, специално за състезанието, а телефона на стопанина за резервации е 0888331529 Емил ! Кажете, че сте за състезанието, защото нормалната цена е 60 лева
                            Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 05-09-08, 23:32.

                            Коментар


                            • #44
                              До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                              В пълна сила вече тече "подреждането" на пистата и благодарение на фирма "Ослар" от Троян ( Цецо, Валтер и Младен) техниката усилено дълбае и заравнява
                              С Цецо "изрязахме" доста храсталаци и дървета и "спретнахме" приятни пътечки за спускане и изкачване от дерето
                              Идеята ни е да е достатъчно широко и да има възможност повече АТВ-та да спускат и изкачват без да се получават "тапи" и задръствания






                              Ето така изглеждаше пистата, преди да започне "намесата" на машините



                              Шаро с булдозера излезе много печен, оказа се, че е участвал в направата на новата мотописта в Троян и се разбирахме с една дума...



                              Спретнахме и едно хубаво изкачване за участниците с хубаво "наклонче" при изкачване...



                              А след като се изкачат ще ги очаква това...



                              И след това влизат ето тук...



                              Разбира се, боклуците вече са изчистени и подхода е разширен
                              За по-неопитните състезатели ще има и обиколни по-дълги подходи на по-трудните места и всеки ще може да си избере път според възможностите
                              Във вторник ще публикувам пълен списък на участниците до този момент и още снимки от трасето
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-09-08, 17:13.

                              Коментар


                              • #45
                                До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                                Замислям е да се запиша (think)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X