Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

    Нямам думи.
    Просто уникално трасе и организация!
    Конкуренцията беше много голяма и борбата жестока.
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 13:33.

    Коментар


    • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

      Хайде и от мен поздравления за организатора и участниците! Повече снимки ще пусна по-късно, когато успея да намеря време да сваля всички, за сега - ето какво публикувахме :

      http://www.deltanews.bg/irj/portal/a...aid=4082&c=516



      Станислав

      Коментар


      • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

        Тодоре, следващият път да дадеш на близнаците жилетка с надпис ЛЕБЕДКА, а не организатор
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        [url]www.4x4varna.com[/url]

        Коментар


        • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

          В подкрепа на високата оценка за работата на съдиите в дерето ето някои снимки:










          Тук момента е неповторим , а реакцията на съдиите ...човек може да им повери живота си на 100%.
          Замислих се къде и кога за последно съм виждал такова нещо!!!



          2 секунди по-късно ATV-то е изправено, кормилото също, водача е невредим и състезанието продължава







          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 14:34.
          0+,Bombardier DS650,Discovery II.

          Коментар


          • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

            Пропуснах в горния пост да спомена двамата водещи, Екатерина Дончева и Крум Крумов
            Запознаха се в Троян и за първи път бяха заедно на мероприятие, но така успешно се съчетаваха, че никой не разбра, че нямат сценарий и предварителна подготовка


            Приятелската атмосфера в цялото състезание си пролича и на коктейла на самата писта, всички бяха задружни, весели и стана голямо шоу с "нецензурираните" кадри на Румен Петков
            "Братския" отбор от Гърция спретна мини заря, но се оказа, че им е мокър барута и не стана голяма патаклама...


            Ето и резултатите от всички дни по категории



            И една интересна статистика, времената за всяка обиколка Lap By Lap в "Кралския" клас "2WD"

            Разбира се, има и за клас "Супер проходимите" "4WD"
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 15:54.

            Коментар


            • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

              За мен беше голяма чест и удоволствие да бъда част от това събитие. За което благодаря на всички от организациония екип и всички участници, и естествено на главния виновник г-н Тодор Христов.


              PS. Има и още едно нещо, което всички заедно го постигнахме с тази проява. Минали са вече над 24 часа след края на състезание, а още нямаме един да се оплаче, че нeщо да му е криво.

              PPS. Тодоре, да знаИш, че грешката не е в мен
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                ...PPS. Тодоре, да знаИш, че грешката не е в мен
                В тебе ще е грешката...толкова народ "респектира" на входа, че може някой да е със счупено ребро или глава от "респекта"-а

                Искам да съобщя, че предаването на живо в сайта на РИНГ е било наблюдавано от 7000 потребителя в събота и 15 000 потребителя в неделя
                Очакваме и данните от телеметрията за гледаемоста по телевизията на живото предаване

                Без малко да пропусна и интервютата с победителите по НОВА
                Отрязали са ни малко, но и аз попрекалих с рекламата и спонсорите...

                Коментар


                • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                  И състезанието и организацията надмина всички възможни очаквания. Още от тачалото беше ясно, че за ATV CHALLЕNGE CUP се хвърлят много сили и средства, но резултата невероятно много надмина очакванията и на зрители и на състезатели.

                  За всичко беше помислено /или почти за всичко, защото от банкета останаха купища храни неизядени и неизпити, но състезателите се пазеха за решаващия последен ден/, даже бяха взети под внимание и дребни, незначителни неща, които ако например липсваха, никой не би ги усетил, като дървените стърготини в заградените зони например, балите слама, облечени в бели и червени калъфи, както и много, много други.

                  Почти на всички организации за състезания, на които съм присъствал до сега, всичко започваше със здраво закъснение, някои неща се претупваха набързо, стандартно цари дезорганизация, публика, състезатели, и съдийски екипи се шматкат насам-натам, включително, като "избити електрони" и по трасето в опасна близост до състезатели, не се разбираше кои стартират сега, кои после, трасето се омокряше да не се вдига прах само, ако е рекъл господ, агрегата спираше когато си поиска, и даже в неделя и най-нещастните кебапчета свършваха, а бирата беше топла, кафето-от термос и студено. Имаше неразбирателства м/у състезатели, м/у състезатели и съдии /сещам се за коча/, и м/у състезатели и съдии и зрители, ама понеже сме свикнали на това не ни правеше впечатление и тук-там някой може да извика, че "Царят е гол", ама кой го чува?..
                  Примери в отрицателна насока мнооого...

                  Но "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" наистина се оказа много различно. Всичко беше прекалено точно, прекалено хубаво, за да е наистина, за да е на живо. Много пъти съм се убеждавал, че едно нещо без пари не става, но дори и с много пари се из**рат такива големи л**на, че и с булодзер не можеш ги закопа. Изкефих се, че за всичко беше помислено предварително, и че организаторите действаха много синхронизирано.
                  Тези перфектни условия дадоха възможност на състезателите да дадат всичко от себе си и да направят незабравимо шоу, а публиката да види максимално много и изключително готини моменти.
                  От гледна точка на състезателите, за тяхно улеснение предлагам 2 промени/допълнения:

                  1. Когато излизат за старт да имат 5 мин. време и поне 1 км. трасе, по което да стигнат до старта /примерно 1/2 обиколка, за да подгреят машините си и да се раздвижат малко, за да влезнат в кондиция.
                  2. Да се монтират светлини за старт червена/зелена за по добра видимост и "равен старт".

                  От гледна точка на публиката всичко беше перфектно, трасето идеално се виждаше, озвучаването беше много добро, съдийските екипи бяха много точни, а кетъринга беше по-добър от ресторантите на доста многозвездни хотели. До сега като отида на някакво такова състезание се радвах ако има бира /студена/ и кебапчета /каквито и да са/... За първи път на полето хапвах таратор, шкембе чорба, ризото, картофени кюфтета, няколко вида салата и всичко останало както му е реда от скарата.
                  Благодарности на "Валентино кетъринг" за това че се погрижиха са нашите стомаси.

                  И ако някой каже, че може това шоу да си го гледа и в къщи пред телевизора или през нета, не съм съгласен с него и догодина пак ще дойда на трасето на Дъблок дол на следващото издание на "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008".

                  И в заключение да благодаря на онзи отгоре, че даде много приятно време, за да се насладим на "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008"!
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 18:18.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                    Брей само мен дават бре то щото съм последен за догодина ще трябва да тренирам старт

                    Коментар


                    • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      ...От гледна точка на състезателите, за тяхно улеснение предлагам 2 промени/допълнения:

                      1. Когато излизат за старт да имат 5 мин. време и поне 1 км. трасе, по което да стигнат до старта /примерно 1/2 обиколка, за да подгреят машините си и да се раздвижат малко, за да влезнат в кондиция.
                      2. Да се монтират светлини за старт червена/зелена за по добра видимост и "равен старт"
                      Благодаря ти, извадихме си много поуки и ще променим някои неща...просто в "битката" се виждат най-добре нещата
                      Стартът през следващата година ще бъде с падане на решетка, за да се избегнат фал-стартовете, ще разширим още трасето, ще изградим поливна система за трасето, а за влизането в кондиция ще направим фитнес-център ( това в кръга на шегата )
                      Ще получим списък с препоръки и изисквания за провеждането на кръг от Европейски Шампионат и мисля, че тогава нещата ще се получат още по-добре

                      П.П.
                      Имам страшно много снимки и тази вечер започвам да ги качвам, има толкова много хубави, че съм объркан коя да сложа...
                      Мисля да направя представяне на всеки клас и всеки участник, така ще има за всички по много

                      Коментар


                      • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                        И така...започваме с "младежката школа" в АТВ спорта, клас "Junior"





                        И няма как да не започнем с кандидат-шампиона, син на Шампиона, пилота на стрелата "China Tiger, безстрашният Иво Илиев- Долфи Младши





                        Звездата на "Crazy Job" Стоян Иванов-Чочко





                        Дебютанта от "Разград Рейсинг Тим" Теодор Тодоров !!!







                        И още един оффроуд-наследник Фиков Младши !!!



                        Габровският представител Радостин Тодоров !





                        И победителят в "Mini Junior" Иван Генчев от "Екс Райдър" Търговище





                        Оказа се, че младият Кабакчиев се справя по-добре с мотора, а АТВ-то на тате му е голямо...



                        И нашата млада надежда в родното Ендуро, заплахата за Николен... Маргарит Тюркеджиев
                        Уникална езда на младежа от Русе и безапелационна победа





                        И ето какви методи за "олекотяване" на АТВ-то използва Иван Генчев
                        Бяга до него скрит от съдиите, докато не се спъне в някое колче...






                        Това е младата смяна, по-късно за нежните създания в клас "Жени"
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 21:14.

                        Коментар


                        • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                          Ето и моите снимки:
                          http://www.album.bg/misti/albums/50674/
                          ATV Shineray АТВ

                          Коментар


                          • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                            И нежните създания, които показаха твърда борба и хъс за победа













                            И летящият старт на Пенка Петрова от Троян !





                            Мая Найденова от "4х4 Адвенчър" Троян !



                            Марина Топалска от "4х4 Адвенчър" Троян !



                            Добринка Дургова !



                            Мария Петрова от Бургас !




                            Любомира Прокопиева от "4х4 Адвенчър" Троян !



                            Вили Пенчева от "Еди Моторс" !



                            И победителката от "Боляри" Зорница Тодорова !




                            Това е за днес, утре повече Ето и нашите финалистки на стълбичката...

                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-10-08, 22:49.

                            Коментар


                            • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                              В днешният брой на вестник "МОНИТОР" има посветена цяла страница за състезанието
                              По-късно ще я сканирам и публикувам

                              Ето я статията


                              Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 14-10-08, 09:26.

                              Коментар


                              • До: "ATV CHALLЕNGE CUP BULGARIA 2008" 10-12 Октомври

                                http://www.snimka.bg/http://www.snim...09&pid=8269314
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X