Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Това за клуб на любителите на Газ-69 все по-натрапчиво ми се върти в главата Май е дошло времето.
    добра идея...никак няма да е лошо

    Коментар


    • #17
      До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

      Почна се!
      Хайде записвайте се в другата тема и да се събираме.....
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #18
        До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

        Честито за джипката, станала е мн добра!
        Искам само да попитам за шумоизолацията какъв вид е точно!
        Благодря предварително!

        Коментар


        • #19
          До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

          В случая е използвана топлоизолация на която предназначението и да стои между радиатора и стената в жилищен апартамент. Продава се навсякаде и е залепена с Хелметекс. Има ефект от нея но не очаквай .....да спреш да си чуваш двигатела....
          LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
          E23,E36,E46,E39,E61.

          Коментар


          • #20
            До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

            Сервото на този ГАЗ от какъв автомобил е?

            Коментар


            • #21
              До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

              Многодобра газка колега аз отдавна съм копирал някои неща
              0885 297985,мтел-Радо
              0876 556870,виваком като домашен

              Коментар


              • #22
                До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                Сервото е от Fiat Uno, а спирачната помпа е от Волга. Направен е преходник м-у сервото и помпата. Много важно е помпата да е с голям диаметър за да има ефект....
                Газката си има вече лебедка и степенки... и малко в действие на брега на язовир Сопот.
                Прикачени файлове
                LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
                E23,E36,E46,E39,E61.

                Коментар


                • #23
                  До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                  Страшна е колега,със здраве да я караш.Жалко че никога не мога да имам такава.

                  Коментар


                  • #24
                    До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                    А може ли да кажеш от каде взе самоброкиращите касети на диференцялите защото за Лада Нива знам че има но за ГАЗ 69 сам питал тук там и все ми казват че няма

                    Коментар


                    • #25
                      До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                      Самоблокиращите касети за диференциала са купени миналата година от магазина в началото на "Ботевграско шосе"-София. Телефона на магазина 02/945-40-01.
                      LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
                      E23,E36,E46,E39,E61.

                      Коментар


                      • #26
                        До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                        Страшна е колега,със здраве да я караш.Жалко че никога не мога да имам такава.
                        Щом човек има желание всичко се постига.Нищо чудно един ден да си събереш и ти една такава красавица)(евала на колегата който я е нагласил така)
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #27
                          До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                          Супер,нямам думи!
                          Страхотна е станала, да я карате много, много безаварийни километри!
                          Поздрави!
                          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                          Коментар


                          • #28
                            До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                            Първоначално публикуван от Stefan Преглед на мнение
                            Самоблокиращите касети за диференциала са купени миналата година от магазина в началото на "Ботевграско шосе"-София. Телефона на магазина 02/945-40-01.
                            Мерси утре ще звънна да питам има ли останали

                            Коментар


                            • #29
                              До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                              Сервото е от FIAT UNO, а помпата е от Волга. Само се прави фланец между помпата и сервото. Проблемът тук е, че помпата трябва да бъде от джип или някаква руска техника, за да има достатъчно дебит, защото аз пробвах с помпа от лек автомобил и не стана, защото не можеше да разтваря цилиндрите достатъчно и следователно не можеше да спира.

                              P.S. Извинявам се за късния отговор. Ако имаш още въпроси, аз съм насреща!

                              Коментар


                              • #30
                                До: "Реновиран" ГАЗ 69, с.Голяма Желязна

                                Първоначално публикуван от Stefan Преглед на мнение
                                Сервото е от Fiat Uno, а спирачната помпа е от Волга. Направен е преходник м-у сервото и помпата. Много важно е помпата да е с голям диаметър за да има ефект....
                                Газката си има вече лебедка и степенки... и малко в действие на брега на язовир Сопот.
                                До Stefan: Колега, много лоши снимки си показал. Сигурно никога не си си помислял, че ГАЗ 69 ще те дърпа от дълбоката кал, където само тя или хеликоптер можеха да те извадят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X