Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shambhala Open Cup 2008, Сопот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Shambhala Open Cup 2008, Сопот

    Здравейте карачи, през изминалите празници в Сопот се проведе международното състезание Shambhala Open Cup. То ще бъде може би едно от събитията за байкърите тази година. Ние бяхме там и с радост ще споделя впечетленията си, като ще се радвам и други присъствали да се присъединят към коментарите по темата. Като организация бих казал, че нямаше забележки, имаше може би над 150 участника, като доста сериозно присъствие имаха гостите от Русия, групата им наброяваше около 80 човека, с доста добро обурудване и възможности.
    Имаше представители, разбира се и от съседните ни държави. Основно състезанието бе в три категории, Down Hill, 4X и Trial. На Downhill финалът за мъже над 19 години спечели Денис Заредский от Русия с време 6:37минути. След него плътно с време 6:42мин. финишира Росен Ковачев от отбора на DRAG, трети е Димитър Гайдов с време от 6:54мин от RAM bikes Team.
    Интересно за публиката бе квалификацията и финалът на 4X, ето малко снимки от там:

    Това е снимка на тръсето от лифта. Има технични участъци и доста приятни скокове:

    Руснаците имаха доста впечатляващо женско присъствие








    Какво да кажем за Руският отбор??


    Впечетление с изчистеното си каране ни направиха Британците, каращи машини от последната серия RAM....


    На събитието можеша да се видят едни от най-добрите машини в света, ето и това което ни впечетли:
    MONGOOSE!!!


    DEMO на SPECIALIZED, уникална спускаческа машина:


    Iron Horse Sunday, с този модел Sam Hill е шампион!



    FOES !! колелото със задно окачване взаимствано директно от кросовите мотори:



    Доста GIANT Glory - та, ORANGE, и дори YETI!!!
    Събитието ще се запомни, яко парти и добра организация. Нивото на нашите момчета е наистина вече доста високо, и се радвам че спортът се популчризира все повече. Имам и някой филмчета, които ще пусна после!
    [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
    140 hp 340Nm

  • #2
    До: Shambhala Open Cup 2008, Сопот

    Когато аз и колегата ми бяхме спонсори и карах имаше такива колелета.
    Надявам се да го познаеш на кого е ?
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Shambhala Open Cup 2008, Сопот

      Господа! а я вас ищу...
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...990#post702990
      ... и это пройдет.....
      Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

      Коментар


      • #4
        До: Shambhala Open Cup 2008, Сопот

        И аз карах downhill,но се зарибих по motocrossa.Ходил съм в Сопот на 4x само и е много яко.
        Последно редактирано от братчеда; 15-03-10, 08:25.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X