Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение кьм списание OFF ROAD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение кьм списание OFF ROAD

    Няма ли някакав начин кьм списанието да слагате по някое филмче на dvd примерно. Като повечето весници. Например Ком-Емине 2005 и т.н. Или нещо подобно свьрзано с темата. Има много хора които искат да гледат такива филми но нямат достьп до интернет.
    Всички са луди ама на някои повече им личи.

  • #2
    Бат ицо предлага това за което и аз си мислех миналата седмица- Ком-Емине го теглих 5 дни, а много по-лесно щеше да е да си бутна диска и готово
    Може да се пуснат и филми с архивни(вече забравени)състезания, които ще навеят много спомени
    Аз съм забелязал, че другите медии пускат няква поредица от филми, претурки и др. неща преди да увеличат цената , но пък вие като че ли подобрихте качеството(не че беше лошо) и овеличихте страниците
    Ма мен ще ми бъде много интересно да видя и филмите за които споменавате направени от близнаците (ако не се лъжа) по време на рали дакар, ако прекалявам и съм нахален моля да ми кажете
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Има начин, разбира се. Ама трябват пари
      Обмисляме идеята, все пак.

      Коментар


      • #4
        наистина няма да е лошо да има по някои диск в списание и може също да има повече статии за tuning
        [img]http://www.danasoft.com/sig/thedog444.jpg[/img]
        [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]
        [COLOR=Yellow] един отбор е на света[/COLOR]
        [COLOR=Black]завинаги в нашите сърца [/COLOR]
        [COLOR=Yellow]за нас е той религия[/COLOR]
        [COLOR=Black] о БОТЕВ пловдив[/COLOR]
        [COLOR=Yellow] наи-великия[/FONT][/SIZE][/COLOR]

        Коментар


        • #5
          Диск със състезанието, което е представено и в статия в съответния брой, се обмисля от много дълго време - особено след като вече можем да разчитаме за филма на Зори и Емо от РИНГ ТВ. За съжаление все нещо не успяваме да се организираме... най-мвече с финансите, защото идеята ни е все пак да не ви го продаваме, а да го подаряваме, тъй че трябват постоянни спонсори.
          Най-вероятно (ако не ни мине котка път) в края на годината ще пуснем един общ диск с обзор на целия изминал сезон (4х4 и ендуро).
          Относно тунинга - в следващия брой къв тунинг сме ви подготвили... а след това ще има и "близнашки работи", така че няма да ви липсва тази част.
          Поздрави,
          София
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #6
            София много ти благодаря за бързия и изчерпателен радвам се че обърнахте внемание на мнението ми.
            [img]http://www.danasoft.com/sig/thedog444.jpg[/img]
            [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]
            [COLOR=Yellow] един отбор е на света[/COLOR]
            [COLOR=Black]завинаги в нашите сърца [/COLOR]
            [COLOR=Yellow]за нас е той религия[/COLOR]
            [COLOR=Black] о БОТЕВ пловдив[/COLOR]
            [COLOR=Yellow] наи-великия[/FONT][/SIZE][/COLOR]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X