Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

    Дайте маршрута, за да знаем каде в Сапарева баня можеме да застанем феновете на тоя спорт
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-09-08, 20:30.
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

    Коментар


    • #32
      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

      Ако Долфи и Иво Върбанов не участват, пишете ме и мен
      Господа състезатели и организатори, повечето вие сте имали морална и материална помощ от Тодор Христов за състезанията в България и чужбина. Не е ли малко грозно да се поставят ултиматуми към организаторите от състезатели, били то и "елитни" ?
      В Националния Шампионат не можеш да имаш такива претенции, а имаш право да си избираш състезание според автомобила, който притежаваш ! Клуб "Черно Море" ще участва с 5 екипажа точно защото Тодор Христов е в организацията и знаем, че силно ще бъде отразено както всички състезания досега !
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-09-08, 20:31.

      Коментар


      • #33
        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

        Такова нещо само в България може да се случи... Състезател да поставя условия на Организатора...човека, който ще си скъса г.за да прави трасета и организация, ще харчи пари и някой ще му казва какво да прави...
        Голям наплив за това състезание...къде бяхте за "Троян Трофи", "Варна Трофи", "Адвенчър България"...?!?
        Защото ви се кара скоростно ( за каквото са пригодени джипките) и за да има интрига и да оправдаете бойкота си на другите състезания, Христов Ви е крив...
        Няма да загуби от Вашето отсъствие Оффроуда в България, нито ще се отмени състезанието, като сте "мъжкари" и бойкотирате цяла година, правете го до края
        [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

        Коментар


        • #34
          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

          Приятели!!!
          Обръщам се към всички така защото отказвам категорично да се заплитам във всякакви интрижки.
          Аз съм коменданта на състезанието и главния виновник то да се случи точно в Дупница.
          Искам да ви кажа, че това състезание не е на Тодор Христов, не е на Иван Маринов, не е и мое - то е ваше - последния кръг за тази година от вашия републикански шампионат. В организацията участват толкова много хора, че просто не мога да ги изброя. Това състезание се прави с пълния капацитет на две общини - Дупница и Сепарева баня. Само концерта на БТР преди старта струва толкова колкото бюджета на някои състезания от родното ни първенство. Всички хора които участват в организацията на това мащабно мероприятие /включително и горепосочените имена/ мисля, че заслужават поне едно благодаря... Защото те го правят за вас!
          Всички сте добре дошли и ще бъде жалко ако дори един от вас не намери мъжество да преглътне дребните дразги през годината и не присъства на този завършак на шампионата, та какъвто и да е бил той.
          Ние организаторите ще се постараем това да се превърне в незабравим празник за вас.
          Желая успех на всички участници и ви очаквам с нетърпение !
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 02-09-08, 08:32.

          Коментар


          • #35
            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            Маринов, уважаваме опита ти като състезател и знаем, че ще се опиташ в съдействие с останалите организатори, да направиш интересно, атрактивно и зрелищно състезание с което да бъде закрит подобаващо сезон 2008.
            Русев, ти в любов ли се обясняваш на Маринов или си извадил голямата шпакла...?!?
            До преди 5 месеца го пращаше на курсове за навигатори и щеше да го дисквалицираш за арогатно поведение на Варна, поне такива спомени имам...
            Тази тема да не е от "Лична Драма" или "Искренно и лично"...
            Пусни си заявката и като ти откажат, тогава пискай, но такава наглост и дебелоочие няма на света, успя и мен да изненадаш...

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            Иване, ако Тодор Христов не е включен в организацията, независимо под каква форма, можеш да запишеш екипажа ни за участие.
            Алекс/Алексовица ( не знам кой от двамата пише) специално така поставен въпроса от Вас ме кара да навляза още по-дълбоко в организацията !

            Благодаря на Пламен и Русев и Алекандър Иванов за изказаните мнения и виждания, все пак поне за последното състезание имат "някаква" позиция за разлика от предишните
            И не смятам да коментирам повече изказванията Ви в тази тема, че ще Ви се отдели внимание, което не заслужавате...

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            Каквото почукало такова...... А и лицето Христов заявява,че нашия екипаж няма да бъде допуснат в това състезание.
            Никога не съм ти "чукал" и не съм искал нещо от теб...и на ТЕБ лично не съм отказвал регистрация, просто защото никога не си ме питал...
            Ти беше човека, който ми съобщи на Стара Загора ( когато Янчо вдига джипа ), че определени екипажи ще бойкотирате състезанията...

            P.S.
            " Човек е голям толкова, колкото са мечтите му" ( Не си спомням, кой го беше казал, но е много прав...)
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 02-09-08, 09:37. Причина: Добавяне

            Коментар


            • #36
              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

              Алекс/Алексовица ( не знам кой от двамата пише) !


              Тодоре,Гордея се с имената на сина ми и мъжа ми ,а един велик Българин ме е кръстил Валентина и аз винаги си пиша името .
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • #37
                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                Ей един ден човек да е в гората и става страшно.
                Да състезанието тази година се прави подобно на миналата година от няколко клуба, но тази година основно дейно участие имат хората от двата софийски клуба и двете общини Дупница и Сепарева баня.
                Директор на състезанието съм аз и мога да Ви заявя, че никой желаещ и допуснат от техническата комисия на БФАС, няма да бъде върнат или да му бъде отказано участие в това състезание.
                Не знам защо е толкова важно участието или неучастието в организацията на състезанието на Тодор Христов, но най-малкото не е редно това да е условие към организатора. Но ако много държи Варненския клуб може да го поканим заедно например като връзки със състезателите.
                Аз лично смятам, че ако може Тодор като шампион на България по Офф-роуд за 2002 година, да участва в състезанието дори и с АТВ ще допринесе за по високото му ниво.
                Иначе съм сигурен, че при нужда целия Троянски клуб, начело с неговия председател, ще откликне при нужда от помощ в организацията на състезанието.
                Надявам се с това да приключим цялата тази тема и да поканя официално всички състезатели да вземат участие в организираното от нас състезание. Нека това бъде един хубав завършек на този шампионат.

                Коментар


                • #38
                  До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                  Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                  Дайте маршрута, за да знаем каде в Сапарева баня можеме да застанем феновете на тоя спорт
                  Състезанието е така организирано, че най-интересните места ще бъдат около бивака на състезанието, който се намира в бившето военно поделение на летището на Сепарева Баня на главния път Дупница-Самоков в близост до Сепарева Баня и на около 8км от Дупница.

                  Коментар


                  • #39
                    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Тодоре, не мисля,че хората от форума са заслужили с нещо да бъдат обременявани с твоите интриги . Моля да бъда извинен ,че пренесох личното си отношение към Т.Христов на Вашето внимание.
                    --------------------------------------------------------------
                    Ал. Иванов
                    +359888561561

                    Коментар


                    • #40
                      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                      Алекс/Алексовица ( не знам кой от двамата пише) !


                      Тодоре,Гордея се с имената на сина ми и мъжа ми ,а един велик Българин ме е кръстил Валентина и аз винаги си пиша името .
                      Може ли да Ви помоля личните нападки и в двете посоки да са извън тази тема, за да могат състезателите и феновете четат по същество.
                      Благодаря Ви предварително.

                      Коментар


                      • #41
                        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                        Тодоре, не мисля,че хората от форума са заслужили с нещо да бъдат обременявани с твоите интриги ...
                        Хората от форума разбраха от къде тръгва интригата, достатъчно зрели са...

                        Коментар


                        • #42
                          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Хората от форума разбраха от къде тръгва интригата, достатъчно зрели са...
                          Маринов,благодаря за отговорът.
                          За незапознатите държа да уточня,че въпросът бе отправен,защото лично ми бе заявено от г-н Христов на финала на "Adventure2008" в Камчия,че дори и да пристигнем в Дупница,нашият и някой други екипажи няма да бъдат допуснати до участие в НЕГОВОТО ("БАХА БЪЛГАРИЯ 2008") състезание,без да ни бъдат давани каквито и да било обеснения за причините довели до подобен отказ.Малко кофти е да пропътуваш разстоянието Варна–Дупница с платформата,за да научиш нещо подобно.
                          Христов,та откъде тръгваше интригата
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • #43
                            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                            Маринов,благодаря за отговорът.
                            За незапознатите държа да уточня,че въпросът бе отправен,защото лично ми бе заявено от г-н Христов на финала на "Adventure2008" в Камчия,че дори и да пристигнем в Дупница,нашият и някой други екипажи няма да бъдат допуснати до участие в НЕГОВОТО ("БАХА БЪЛГАРИЯ 2008") състезание,без да ни бъдат давани каквито и да било обеснения за причините довели до подобен отказ.Малко кофти е да пропътуваш разстоянието Варна–Дупница с платформата,за да научиш нещо подобно.
                            Христов,та откъде тръгваше интригата
                            Когато си заявяваш открито, това което мислиш се казва ПОЗИЦИЯ, интригата я създаде впоследствие ТИ ! Това си беше мое становище и не драматизирай нещата за пътуване до Дупница и тем подобни, това са твои интерпретации ! Хванахме се на бас, че по "Специалния правилник за Оффроуд на БФАС за 2005" ОРГАНИЗАТОРА може да откаже участие на екипаж БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ
                            Спечелих баса, ти не си изпъкни ангажимента, но аз не съм дребнав...
                            Иван Маринов има желание да участват всички екипажи и той ще определя, кой и как...
                            Аз се оттеглих преглъщайки егоизма и честолюбието си в името на състезанието, но сега разбирам, че проблема не е само в моя телевизор...
                            И не мога да разбера, какво лошо има ОРГАНИЗАТОРА да ти откаже участие... Това се случва навсякъде, но явно мислиш, че Шампионата се върти около теб и още един "екитен" екипаж ?!?
                            Защо не постави същия въпрос за "Варна Трофи", за "Троян Трофи" или "Адвенчър България"...
                            Димитър хубаво ти е написал, че заради формата на състезанието си готов на планини от "храброст"...
                            Прилагам ти извлечение от правилника и моля да не разваляме повече темата, като ти се кара, запиши се и Директорът Иван Маринов ще ти отговори... поне ще си направя снимка с елитен (без кавички) екипаж

                            "Специален правилник- Оффроуд" стр. 26 т.6.9

                            "6.9. Организаторът има право да откаже участие на даден състезател, но не по-кьсно от 1 ден преди старта е длъжен да уведоми за това заинтересованите лица, без да е необходимо да обяснява мотивите си."

                            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                            ...Христов,та откъде тръгваше интригата


                            И отново ти напомням да се замисляш преди да напишеш нещо, защото моята позиция и мнение спрямо теб и другите "елитни" екипажи е публична и на всеки един съм казвал в очите това, което мисля !!! Не съм си променял позицията от две години и това, че имам различно мнение от Вашето, по никакъв начин не е ИНТРИГА !!!
                            Това, че правя компромиси със себе си е единствено и само този спорт да се движи напред !!!
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 02-09-08, 11:06. Причина: Добавяне на цитат !

                            Коментар


                            • #44
                              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Басовете се изпълняват в последователноста в която са спечелени - нямаше да го спомена, ако не беше изтъкнал своята "не дребнавост"
                              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                              Коментар


                              • #45
                                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                                Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                                Басовете се изпълняват в последователноста в която са спечелени - нямаше да го спомена,ако не беше изтъкнал своята "не дребнавост"
                                На Дупница ще ти поръчам пуйка, а ако не дойдеш ще ти я поръчам на Шумен...да има свидетели, че пак може нещо да не е наред...
                                И тогава ще си потърся и аз обещаното...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X