Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    И аз стигнах до избор на телоподаващо.
    Търси се хубаво .... и евтино както винаги
    Сега сериозно на въпроса, оглеждам за нещо до 500-600лв
    Гледам на сайта на аиг има DEL 200 “Eco Control" което горе долу влиза в бюджета, друго което гледам е на сайта на тиг-таг
    За селф контрола на дел разбрах, че са много добри, но малко много надхвърлят парите които мога да дам, но за еко контрол никой нищо не казва.
    Другото са разните викита и тн китайци.
    Покупката ще е покрай коледа (надявам се на някоя и друга прИмоция) но до тогава поне да съм си изяснил какво търся.
    За какво ще се ползва.... това е хубав въпрос без ясен и точен отговор. Като начало ще се ползва за да се науча да заварявам (ако може и с ня'кви алуминиеви сплави да работи си е голям плюс) иначе в редките случаи, в които ми се е налагало да заварявам съм се справял и с евтиното китайско инверторно електроженче което имам (нещо като 180А май беше). Железа над 5мм едва ли ще работя с телоподаващото (хубаво е да може, но не е основен фактор) по скоро го търся за разни тънки железа пък за дебелите или с електрожена или с жокер помощ от приятел с голямо телоподаващо
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
      .... И аз стигнах до избор на телоподаващо. .....
      Относно избора те съветвам, където е възможно, да пробваш машината към която си се насочил след търсенето в интернет.
      Виждам, че си от София - заповядай в магазина да пробваш Еко Контрола а също и да коментираме въпросите, които те интересуват свързани с избора на машина.
      За форума 10%-ната Коледа е целогодишна. ;-)

      Поздрави,
      Георги
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
        Относно избора те съветвам, където е възможно, да пробваш машината към която си се насочил след търсенето в интернет.
        То е хубаво да я пробвам, но телоподаващо съм хващал точно веднъж през живота, та дори да пробвам няма да знам нито как се работи, нито ще знам дали машината е добре и ми харесва а ще ми е трудно да организирам и човек, който знае та да е с мен и той да пробва.
        За това питам тук и се надявам на мнения от хора - пробвали и знаещи.
        другия вариант е да взема възможно най-евтиното и да почна с него да се мъча, да натрупам някакъв опит и догодина вече да знам като пробвам какво да гледам, но ще ми излезе по-скъпо така
        Благодаря за поканата - при първа възможност ще дойда, все ще науча нещо
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Ако като индианец направиш добър шев значи работи добре
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            В този бюджет бих ти пречоръчал Mig - 180mi , предлагано от колегата Драгозов.
            Аз оня ден взех 2ро такова, че имаше черен петък. Амперите са реални, че даже малко прескачат (лично съм ги мерил). Голям плюс на машината е че е с 4 години гаранция, което повярвай ми не е малко. А също така е и комбо - има и функция електрожен - също работи безупречно. Реално за тези пари по-добро цена/качество/ гаранция на дали ще намериш.

            А относно гаранцията, макар и да прозвучи двусмислено - второто което дойде още с отварянето не искаше да работи на телоподаващо. Незнам дали шланга имаше проблем или нещо друго, но след обяждане до колегата Драгозов, още на другия ден получих нова машина, а старата замина към него.

            Аз все се каня да направя клипче как работи, но пусто все не остава време

            Коментар


            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Готова е машината, Данчо я оправи за ден, но не знам какво и беше. Не съм я взел още, не съм и питал, нещо дребно. Въпроса беше ти да имаш бързо работеща машина. Поздрави!

              Edit
              Лоша връзка на куплунга, китайски болежки. Лакирано и после сложена буксата.
              Последно редактирано от dragozow; 05-12-17, 16:17.

              Коментар


              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                Готова е машината, Данчо я оправи за ден, но не знам какво и беше. Не съм я взел още, не съм и питал, нещо дребно. Въпроса беше ти да имаш бързо работеща машина. Поздрави!

                Edit
                Лоша връзка на куплунга, китайски болежки. Лакирано и после сложена буксата.
                Е и аз бях сигурен че проблема е дребен. Важното е че всичко е наред и още повече че малко търговци в милата ни татковина биха се отнесли по този коректен начин!
                Респект и БЛАГОДАРНОСТИ

                Коментар


                • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение

                  А относно гаранцията, макар и да прозвучи двусмислено - второто което дойде още с отварянето не искаше да работи на телоподаващо. Незнам дали шланга имаше проблем или нещо друго, но след обяждане до колегата Драгозов, още на другия ден получих нова машина, а старата замина към него.
                  А ,то и при хасковските търговци се е случвало проблем с не работеща машина,и те си ги сменят без проблем.Китайска машинки ..така са!Ама за тез пари толкоз!
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                    А ,то и при хасковските търговци се е случвало проблем с не работеща машина,и те си ги сменят без проблем.Китайска машинки ..така са!Ама за тез пари толкоз!
                    Така е, не защитавам никого. Но от Хасково съм пазарувал инструменти точно 2 пъти и двата бяха все железарии, дето уж трудно се чупят и познай - и 2та случая само оправдания и накрая нищо.

                    И да за тези пари толкова, но все пак не всички си изкарваме хляба само със заварки, а без що-годе свестна техника няма как да се работи и в хоби сегмента. Е китайците дават що-годе приемлива алтернатива

                    Коментар


                    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                      Готова е машината, Данчо я оправи за ден, но не знам какво и беше. Не съм я взел още, не съм и питал, нещо дребно. Въпроса беше ти да имаш бързо работеща машина. Поздрави!

                      Edit
                      Лоша връзка на куплунга, китайски болежки. Лакирано и после сложена буксата.
                      Къде мога да погледна въпросната машина както и ценова листа?
                      Благодаря.
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                        Къде мога да погледна въпросната машина както и ценова листа?
                        Благодаря.
                        dragozow е твоя човек, пиши му

                        Коментар


                        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          Аз на такъв се уча, вече втора година си църкам с него, без особени проблеми. Сложих му втори вентилатор, да не изключва като го напъна.
                          Пише, че не е наличен, но има същия с колелца.

                          Коментар


                          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Ползвам Редко 20г. същия модел и сега го предлагал. До момента никакви проблеми.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              Най-накрая стъкмих и количка за едната от машините.

                              Коментар


                              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                Се си мИслим, че щеше да ти е по-лесно и леко да вдигаш от страната на машината а не от страната на бутилката. Иначе браво за старанието. Моята количка е с 4 колелца, като за мързеливци мразещи ТФР-то.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X