Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    [QUOTE=Vami;3142727]Все още има нужда и сайта отново е пуснат, но с нов адрес - http://www.speedcambg.eu
    Благодарности на slowtraveler за домейна и хоста.[/QUOTE
    Vami, ще те помоля да обясниш каква е разликата между "Fixed_Mobile_Camera", "Mobile_Camera" и "Post_police". Благодаря!

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Vami, ще те помоля да обясниш каква е разликата между "Average_Speed_Camera" "Fixed_Mobile_Camera", "Mobile_Camera" и "Post_police". Благодаря!

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Не знам какъв е реда за докладване в днешно време, но получих честитка от Петрола на Малиново - 60км/ч ограничение на N43.04760 E24.88744. Възможно е да я има, и да съм я проспал, макар че много слухтя уж

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          На Малиново стационарната камера е още от първите.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Ами виж в speedcambg.eu
            #24 - N 43.04751 - Е 24.88745 / ограничение 60км/ч...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              На Евлоги Георгиев пред 120 Училище на пешеходната са сложили камера в посока стадион В.Левски !!!!

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Добър ден.

                Как да кача "Average_Speed_Camera" "Fixed_Mobile_Camera", "Mobile_Camera" и "Post_police" на Гармин 154.

                Как да разбера дали дали иконите ми са 24/24 пиксела или 48/48 пиксела.

                От къде да ги изтегля?

                Моля някой да обясни как стъпка по стъпка, като за начинаещ, процедурата за качване на файла на Гармин.

                Благодаря Ви, предварително.

                Коментар


                • Виждам, че няма скорошна активност в тази тема, но искам да питам:
                  има ли някъде нови, актуални файлове за сваляне; разработва ли някой все още такива?
                  Ако знаете сайтове с актуална информация, дайте линкове, моля. ))

                  Коментар


                  • Актуална за Гармин не се сещам. Бях се хванал да правя камерите, ама все нямам време.
                    Иначе - SCDB имат ъпдейти за Гармин редовни (мога да спретна нещо и да го кача), но лично мен не ми харесват, защото старите стоят (примерно камерата, която беше на Джъмбо на Ботевградско още я водят налична, а я няма от поне 5 години, да не са и повече).
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • Жалко, надявах се тук да намеря помощ.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X