Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Спид камери

    Да има камери до фалшивите полицаи. Един познат изгоря вече със снимка от магистралата.

    Коментар


    • #17
      До: Спид камери

      А защо радар детектора не отчита нищо като минаваш край тях?

      Коментар


      • #18
        До: Спид камери

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        А защо радар детектора не отчита нищо като минаваш край тях?
        Камерите са за охрана на плашилата.

        Коментар


        • #19
          До: Спид камери

          И аз го четох това нещо , но не ги виждам тези камери по макетите. Явно случая с колегата , който е "изгорял" няма нищо общо с тях , просто е попаднал на патрул с радар и камера.
          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
          Да има камери до фалшивите полицаи. Един познат изгоря вече със снимка от магистралата.

          Коментар


          • #20
            До: Спид камери

            колеги, макетите не са 1 или 2, а много и е напълно възможно на 1-2 от тях да има работещи камери. ако някой е изгорял е добре да се знае къде се случило.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • #21
              До: Спид камери

              Брат ми "изгоря" точно с камера на билборда над фалшивата патрулка - незма как но засича и скоростта. Не над всички патрулки има камери!

              София-Пловдив видях по една (с камери) и в двете посоки.

              Много внимавайте!

              Коментар


              • #22
                До: Спид камери

                Добре де, това легално ли е...няма знак за това че те снимат с камера. Само в долния десен ъгъл на билборда, който дори не се вижда с просто око...
                Нали нямат право да те снимат без твое знание, и затова например центъра на София е пълен с табели за денонощно видеонаблюдение, ня някои места има табела, че се засича с радар.

                Коментар


                • #23
                  До: Спид камери

                  По радиото имаше интервю с шефа на фирмата производител на макетите и той твърдеше, че камерите са само и единствено с цел охрана на същите. Въпреки това спомена, че е имало случай в който камерата е помогнала при решаването на някакъв инцидент в близост. Но, че няма радари беше категоричен.

                  А някой виждал ли е табели с предупреждние за денонощно видеонаблюдение около макетите?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Спид камери

                    Току-що изтеглих ПОИЛОАДЕР 2.42 от фтп-то и пробвам с файла ( пак оттам ) еуспийдкам. gpi - не става , казва ми , че иска разширение .gpx и .csv. Такива , като от по-горния линк от рапид-а , с него става . А тук пишете , че се качват и . gpi файлове. Аз ли бъркам ? Дали има значение къде ги качвам - аз пробвам в сд-картата .
                    Последно редактирано от ивайло; 27-05-08, 14:29.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Спид камери

                      Нов ъпдейт на спид камерите от първия пост за май месец.
                      Това е ъпдейт не трийте стария.

                      http://rapidshare.com/files/116941322/Garmin_POI.rar

                      Коментар


                      • #26
                        До: Спид камери

                        Събрах от няколко места - поиплаза, рапидшеър, фтп различни файлове със спийд камери.
                        Благодаря на инструкциите на V93 и milstan ги качих с ПОИлоадър на СД на нувито. (предварително зададох директория poi там).
                        Получих един около 4 мб файл с разширение .gpi . Съдържа намерените фиксирани и молбилни камери от австрия, бенелюкс, германия, швейцария, гърция, хърватска, румъния, сърбия, словения, словакия.
                        Тъй като файла е .gpi според мен би могло директно да се качи в устройството.

                        Ако някой го интересува мога да го изпратя или кача някъде.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Спид камери

                          Качи ги на "спелеото" за да ги прехвърлят на FTP-то. Благодаря за труда!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Спид камери

                            качих на "спелеото" в моята папка спийд камери,камери за дистанция и места с безплатен интернет-повечето съм изпробвал лично.SetupFiltsservice.exe са радари за цяла Европа,но се качват с мапсорс като обикновена карта.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Спид камери

                              Може ли малко пояснение къде е "спелеото". Предполагам е някакъв фтп сървър. Намирам един руски такъв.
                              Моля дайте ми пояснения и конкретен линк да не объркам нещо.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
                                Може ли малко пояснение къде е "спелеото". Предполагам е някакъв фтп сървър. Намирам един руски такъв.
                                Моля дайте ми пояснения и конкретен линк да не объркам нещо.

                                тук

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X