Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ключодържатели с логото на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ключодържатели с логото на форума

    И за мен ако може 2-броя без ник!!!!!!!Когато са готави на ЛС да се разберем за плащането и доставката.
    Благодаря предварително!!!!

    Коментар


    • #17
      До: Ключодържатели с логото на форума

      +Още един, без ник.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #18
        До: Ключодържатели с логото на форума

        Така-а-а. Рапортувам за свършеното до момента
        След проведен разговор и разменени и-мейли, тази вечер "драснахме" по няколко реда с Наско Пантов, който изработва лазерните "кройки".
        (....време за реклама ) Това е фирма Техноарт и изработва различни рекламни изделия, сувенири и т.н.
        Първо уточнихме, че става въпрос за метални пластини (хром-никел или нещо подобно, от което са направени табелките на военните и полицаите), а не е месинг. На онази снимка (първоначалната) просто осветлението не е било подходящо. Ето всъщност какво е изработил "на прима виста" от сканирана картинка по искане на колегата, който първоначално повдигна въпроса. (вж. приложението). След като му пратих векторния файл, той обеща да го обработи и да направи една мостра, след което ще я публикувам тук. Уточнението е, че за да се получи изписването на ник-нейм, диаметърът трябва да бъде 4,5 см.
        Така, сега по финасовия въпрос (за съжаление, както навсякъде, така и в неговата фирма инфлацията е "повяла", след първоначалното обявяване на цените ) Възможни са два варианта за поръчка и цени. Цените: от 1 бр. до 50 бр. цената е 7 лв./бр., от 51 до 100 - 6,50 лв./бр., над 100 бр. - по 6 лв./бр. (това е без куриерската такса ). По отношение на вариантите: първи вариант - ако някой иска "самосиндикална" поръчка - изпращат се данни за количества, адрес и т.н. и си ги получава от фирмата (ако е от София) или с куриер (ако не чу се ходи там); втората възможност - събираме по-голяма група поръчки (примерно над 100 бр.) пращаме заявката, плащаме по-ниската цена, след което продълженията са отново две: всеки си ги получава индивидуално по куриер или за по-малко куриерски разходи, цялата заявена партида се изпраща на един колега от дадено населено място, от където има поръчки и той ги раздава на останалите си съграждани (така някои ще можем да се запознаем и лично, не само тук ).
        Ще очаквам мненията на всички по отношение на предложената организация и всички останали въпроси, свързани с тази инициатива.

        ПП. Към момента имам събрани поръчки за общо 60 бр. ключодържатели.
        ППП. За разлика от посочената "мостра" се уточнихме, че е по-добре тези, които имат надпис с никнейм, то той да бъде изрязан както е надписа на форума, а не да е гравиран.
        Прикачени файлове
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #19
          До: Ключодържатели с логото на форума

          Една забележка към конкретната мостра. Надписът "www.offroad-bulgaria.com" не е центриран спрямо двете окръжности, както е в оригиналното лого.

          Има ли възможност повърхността да е полирана? Гладах, че във фолксвагенския форум има подобна идея за ключодържатели, които изглеждат като на снимката по-долу и поне според мен полирано изглежда много добре. Предполагам, че ако има такава възможност, едва ли ще е проблем всеки да си поръча каквото му хареса, полиран или матов.



          4.5 сантимерта не е ли голямо за носене в джоб?
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #20
            До: Ключодържатели с логото на форума

            И за мен два броя без ник ако може

            Коментар


            • #21
              До: Ключодържатели с логото на форума

              Според мен,колкото по-малък,толкова по-добре,все пак е ключодържател,не медальон!
              Даже тези без ник,ако може да ги направи по-малки от 4см,ако не,не е фатално
              Относно поръчката и доставката,ще ползваме намалението разбира се,вече сме събрали за отстъпка казваш
              Доставката, ще е най удачно по градове да се праща,все пак не сме спонсори,както каза....

              Коментар


              • #22
                До: Ключодържатели с логото на форума

                За мен 5 броя без ник.няма значение полирани или не.

                Коментар


                • #23
                  До: Ключодържатели с логото на форума

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  4.5 сантимерта не е ли голямо за носене в джоб?
                  За рапарски медальон

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ключодържатели с логото на форума

                    Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                    За рапарски медальон
                    Ако в цената влиза и три килограмов ланец, може да размисля и за тоя размер.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Ключодържатели с логото на форума

                      На мен ми е все едно дали ще е 4 или 4,5 см честно казано.Ключа и дистанционното са доста по-големи и дебели така,че едва ли проблема в джоба ще идва от ключодържателя
                      Иначе според мен матов ще изглежда по-добре....
                      Абе давайте да поръчваме,че нямам търпение да се сдобия с такава гъзарийка
                      Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                      Коментар


                      • #26
                        До: Ключодържатели с логото на форума

                        И за мен 2 бр. от София съм.Благодаря предварително!
                        По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

                        Коментар


                        • #27
                          До: Ключодържатели с логото на форума

                          За мен прати 5 бр. на адрес Бургас ж/к Изгрев бл 126 офис 6 Вромос.ком

                          Благодаря.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Ключодържатели с логото на форума

                            Писах ти и на лс, но ще пиша и тук, че искам два броя, никовете съм ги написала в ЛС-то, от София съм
                            sigpic

                            Коментар


                            • #29
                              До: Ключодържатели с логото на форума

                              3 броя без ник. Колкото по-малки, толкова по-добре.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Ключодържатели с логото на форума

                                1бр. с името ми на кирилица >РУСЛАН<
                                Благодаря!
                                Поздрави!
                                VARADERO SD2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X