Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

    Някакво готино аутохоумско лого...

    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #62
      До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

      Аз си мислех че късно си лягам ама ти ме изненада . Моята я купих юни или юли 2009г не помня точно от другия представител за бг и приятел на Явор "Вромос" - "ДИМБО"ЕООД Антон . На моята липсва това лого и за това питам . И мен ме валя един доста силен дъжд на Тасос и доста се оглеждах дали ще протече . Иначе се оказа че на вятър много много не държи . Мисля за този сезон да се обзаведа с едно противослънчево и вятъроустойчиво покривало . За първи път като я разпънах на Паша дере спах през деня на самия плаж следобяд в най голямата жега с малката дъщеря . Очаквах че ще умрем от жега ама даже по едно време ни стана студено защото бяхме оставили и двете врати отворени . В момента в който време позволи децата да спят на палатка ще я монтирам . Иначе е голяма тръпка да спреш и на 10мин вече да си си легнал . Няма да търсиш място ама наклонено ли е ама на сянка ли е . В един друг форум за кемпери попаднах на едни нивелатори за каравани и аз си направих да не ми е проблем мястото . Айде да идва пролетта да се урваме по поляните . Поздрави
      Прикачени файлове
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #63
        От: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

        Да вдигна малко темата.
        Хванал ме е мерака за покривна палатка.Имам Митсубиши Спейс Гиър(Делика).
        Интересно ми е друго.Как аджеба да разбера колко кила ще издържи тая странична лайсна на която се захващат "пръчките".Гледам по разни снимки слагат такива палатки на голфове и корси.Значи става.Да,ама ако се качи едно семейство от двама възрастни и две деца,заедно с палатката ще стане едно 300 килограма на тавана.Е това искам да разбера по някакъв начин дали ще ми издържи покрива.
        Някой има ли мнение?

        Коментар


        • #64
          От: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

          Качват се, но когато автомобилът е спрял. Възможността за статично натоварване е в пъти повече отколкото при динамично, т.е. когато автомобилът е в движение... Проблемите с високопроходимите машини, са когато с палатката се кара по-тежък офроуд... Тогава самото и тегло е достатъчно да "изскубе" тези хилави рейки... За път стават за офроуд не...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #65
            От: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

            Благодаря за отговора,Венци.
            Аз и без това с това бусче не мисля да карам тежък офф.
            С една дума да почвам да събирам парите:-)

            Коментар


            • #66
              От: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Качват се, но когато автомобилът е спрял. Възможността за статично натоварване е в пъти повече отколкото при динамично, т.е. когато автомобилът е в движение... Проблемите с високопроходимите машини, са когато с палатката се кара по-тежък офроуд... Тогава самото и тегло е достатъчно да "изскубе" тези хилави рейки... За път стават за офроуд не...
              Венци, още ли държите представителството на тези чудесии с брат ти..?! Стана ми много интересно!

              Поздрави

              Коментар


              • #67
                От: До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                .... В един друг форум за кемпери попаднах на едни нивелатори за каравани и аз си направих да не ми е проблем мястото .....
                И аз като ги гледах кемперите си мислех да си правя такива, обаче открих лесното С джека колата се нивелира точно за 30 секунди...
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X