Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

    Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
    Тук комплект с тераса ли е
    Готино изглежда, в крайна сметка каква е цената ?
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #17
      До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

      Това е пързалка според малкият, искаше да се пусне от горе на долу когато я бях изпънал на страни. Палатката я има в електронният магазин на форума, а "терасата" струваше още 200-300 евро - не помня, защото поръчах всичко комплект.

      В албума ми има още снимки с палатките, моята и на Иван.
      http://forum.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=29
      Последно редактирано от sabin; 12-05-08, 07:54.

      Коментар


      • #18
        До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

        палатката е много готина но все пак..въпроса който е поставил колегата
        На мен обаче ми се върти още един въпрос и той е за цената.
        6500 лева струва палатката медиум. Тоест 3200 Евро ? Колко нощувки би трябвало да проведем в нея, за да се изплати ?
        ..ми се струва доста актуален
        -видях в сайта -най евтината е 3300лв.. аз си купих страхотно запазена каравана за 2000лв ..вярно тази е много по удобна слагаш я отгоре на джипа и си ултра мобилен

        ..все пак няма ли някакви още по достъпни варианти за такова нещо и другият ми въпрос е може ли да се сложи на покрива на тигуан със стъкления таван

        Коментар


        • #19
          До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

          Може да се сложи на покрива на всичко което има възможност за закрепване на някакви дъги...

          Колкото до цената то в този портал сме предимно хора които изразходваме огромни средства за да ходим там където нямаме работа по най-трудният път... Та ако ще се правят сметки то ходенето пеша си е много ама много по-евтино... И както винаги хубавите и евтини продукти са на различни рафтове...

          От моят опит много дневна експедиция без такава палатка след третия ден вече става мъчение когато идва време за разпъване на палатка... Ако пък маршрута се прави така че да има много време и да не се уморяват много хората то не може да се измине достатъчно сериозен маршрут...

          Понеже аз специално основно се интересувам от пътешествия извън България и то доста дълги то до момента алтернатива на този род палатки още не съм намерил... Има разбира се и други фирми производители на такива палатки но разликата в цените не оправдава разликата в качеството... В това отношение AUTOHOME са абсолютният лидер и No1 в света.

          Освен това при пътешествия извън страната тази палатка се изплаща много бързо... Евтини хотели които да са точно на маршрута и достатъчно добри е много трудно да се намерят... освен това дори и най-евтините са си много пари... Въобще парите за хотел за може би най-сериозното перо... Каравана пък въобще не става като алтернатива... Ходенето на места където може да иде каравана не влиза в плановете ми и не ме поинтересува... Но за всеки влак си има пътници казват хората... нали за това сме различни... За пътуванията които съм планирал тази палатка се изплаща само за месец... Впечатления ще пишем...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #20
            До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

            Ако е за далавера - няма такава. Палатка за 35лв в метро и спане на земята върши почети същата работа. Въпросът е в удобството и кефа, а както казва един приятел "Кеф цена няма"

            Коментар


            • #21
              До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

              Ето и две снимки от Хънтъра - вече с новия креват!

              Размера на дюшека е като за тепих - 228х139!
              Готов за борби от всякакъв характер



              И отгоре

              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #22
                До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                Super е паснала на хънтъра XL палатката!
                Последно редактирано от sabin; 16-05-08, 08:29.

                Коментар


                • #23
                  До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                  ..да наистина за чужбина ще се избие за нула време палатката..а и ..не е чак прекалено скъпа идеята ми бе дали няма по евтин вариант който пак да става за нещо ..но май май няма като гледам ..
                  хубавите неща не са евтини това е
                  ..иначе е много яка тая палатка и едно такова приключение с джип и палатката отгоре..ще се помни цял живот и ще е по яко и от най скъпия тур в най луксозните хотели ..е поне според мен де..и верно няма цена реално погледнато тая цялата работа.. а и когато си ..някъде дето и ти не знаеш къде и разчиташ за спане единственно на тая палатка...май ще е най добре да е възможно най качественната

                  Коментар


                  • #24
                    До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                    Здравейте!
                    Палатката има още едно предимство,което не всеки(може би) е забелязал:Първоначалната идея(на жена ми естествено) бе да спим и тримата с детето в нея....да ама-не-това би означавало край на "специалният фитнес" за цялото време на почивката.Поради тази причина спретнах едно легълце в багажника на камиончето и така реално подвижната къща става мезонет-сина ми си спи на първия етаж,а ние с майка му-на втория.Резултата е ,че сутрин като се събуди преди нас не ни досажда а си гледа примерно филмчета на компютъра или си слуша музика,докато вечер пък ние спокойно можем да си играем колкото искаме на "младоженци"...Да ви кажа честно в такава ситуация се чувстваме много по-конфортно в палатката от колкото в някой хотел,където детето спи на съседното легло....
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #25
                      До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                      Моите извинения, но палатка за 2769-6279 лева не подлежи на никакъв коментар, дори и астронавтите на совалките да спят в такива. Не виждам какво толкова е вложено за тези пари...
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                        Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                        Моите извинения, но палатка за 2769-6279 лева не подлежи на никакъв коментар, дори и астронавтите на совалките да спят в такива. Не виждам какво толкова е вложено за тези пари...
                        И аз да се включа, цената е едно на ръка, но като човек който спи от много години по палатки и то доста често, мога да споделя, че тази палатка изобщо не съответства на нашите географски ширини. Сигурен съм, че е неповторима но само и единствено в Австралия или Африка. Тук няма такива насекоми от които да се пазим, още повече, че на 2,2 м. височина температурата е с 4-5 градуса по-ниска отколкото тази на земята, вятър си има винаги особено около водните басейни, да не говорим, че честичко ме е валяло дъжд и неведнъж град. Аз не виждам къде ще се намери тента или толкова високо гъсто дърво под което да се завреш с джипа и палатката върху него. За мен спането на палатка е досег с природата а тя да е на покрива на кола малко ми се губи смисъла. Още един сериозен минус е че колата през деня се напича яко и започва да мирише на всякакви загряти пластмаси и горивни пари, някак си не ми се връзва да спя спокойно при тези условя. А за дюшека аз също спя на такъв в наземната палатка. Но хората са казали колкото хора толкова и мнения, не искам на никой да натрапвам моето, надявам се хората платили спомената сума да не ми се сърдят а да си изкарат чудесно с новите придобивки.


                        П.С. Моля модератора на секцията ако прецени да отдели постовете в отделна тема за предимствата и недостатъците на палатката, миля че ще е интересна дискусия.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #27
                          До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                          И аз да се включа, цената е едно на ръка, но като човек който спи от много години по палатки и то доста често, мога да споделя, че тази палатка изобщо не съответства на нашите географски ширини. Сигурен съм, че е неповторима но само и единствено в Австралия или Африка. Тук няма такива насекоми от които да се пазим, още повече, че на 2,2 м. височина температурата е с 4-5 градуса по-ниска отколкото тази на земята, вятър си има винаги особено около водните басейни, да не говорим, че честичко ме е валяло дъжд и неведнъж град. Аз не виждам къде ще се намери тента или толкова високо гъсто дърво под което да се завреш с джипа и палатката върху него. За мен спането на палатка е досег с природата а тя да е на покрива на кола малко ми се губи смисъла. Още един сериозен минус е че колата през деня се напича яко и започва да мирише на всякакви загряти пластмаси и горивни пари, някак си не ми се връзва да спя спокойно при тези условя. А за дюшека аз също спя на такъв в наземната палатка. Но хората са казали колкото хора толкова и мнения, не искам на никой да натрапвам моето, надявам се хората платили спомената сума да не ми се сърдят а да си изкарат чудесно с новите придобивки.


                          П.С. Моля модератора на секцията ако прецени да отдели постовете в отделна тема за предимствата и недостатъците на палатката, миля че ще е интересна дискусия.
                          Искам само да видя такава палатка на морето при някоя буря.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                            Само да попитам: Какво се прави, ако си с такава карбонова и изведнъж, посреднощ, се извие буря със светкавици?

                            И за някои "специалисти": Не, гроздето не е кисело.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                              Чудесни палатки!
                              Но не за нашите условия!
                              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Няколко дена с палатка на покрива -теста продължава

                                Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                                Здравейте!
                                Палатката има още едно предимство,което не всеки(може би) е забелязал:Първоначалната идея(на жена ми естествено) бе да спим и тримата с детето в нея....да ама-не-това би означавало край на "специалният фитнес" за цялото време на почивката.Поради тази причина спретнах едно легълце в багажника на камиончето и така реално подвижната къща става мезонет-сина ми си спи на първия етаж,а ние с майка му-на втория.Резултата е ,че сутрин като се събуди преди нас не ни досажда а си гледа примерно филмчета на компютъра или си слуша музика,докато вечер пък ние спокойно можем да си играем колкото искаме на "младоженци"...Да ви кажа честно в такава ситуация се чувстваме много по-конфортно в палатката от колкото в някой хотел,където детето спи на съседното легло....
                                Има доста по ефтино решение-втора(наземна)палатка за детето.
                                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X