Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    Aко стават от Исузу това значи, че са същите като на фронтера А, а това значи че си купи оригинални да не ги сменяш пак след 3000 км. По 60 лв. бройката са, неоригиналните от Исузу са по 25. Смяната е гадна доста.
    Оригинални за Исузо ли да взема по 60 лева?Те ли са по-здрави?За менте неискам да чувам въобще защото смяната наистина е трудоемка!А оригинални за Фронтера са 400 /4 бр./лева в магазина!
    Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

    Коментар


    • #62
      От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

      Първоначално публикуван от herkules Преглед на мнение
      Оригинални за Исузо ли да взема по 60 лева?Те ли са по-здрави?За менте неискам да чувам въобще защото смяната наистина е трудоемка!А оригинални за Фронтера са 400 /4 бр./лева в магазина!
      За фронтера А оригинални са 60 лв./бр. Ако за фронтера Б стават от Исузу това значи че стават и от фронтера А.
      no signature no problems

      Коментар


      • #63
        От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        За фронтера А оригинални са 60 лв./бр. Ако за фронтера Б стават от Исузу това значи че стават и от фронтера А.
        Ясно ще пиша като ги сменя или имам някакво инфо по въпроса!
        Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

        Коментар


        • #64
          От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

          Какво стана смени ли тампоните на носачите?
          Днес ми съобщиха лошата новина-за смяна са ми четирите тампона на горните носачи, двете биалетки, десен вътрешен и външен накрайник на рейката и десен горен шарнир, общо за 580лв и работа 160-на....спещно се нуждая от коледните си подаръци

          Коментар


          • #65
            От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

            Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
            Какво стана смени ли тампоните на носачите?
            Днес ми съобщиха лошата новина-за смяна са ми четирите тампона на горните носачи, двете биалетки, десен вътрешен и външен накрайник на рейката и десен горен шарнир, общо за 580лв и работа 160-на....спещно се нуждая от коледните си подаръци
            Още не съм сменял тампоните ще изчакам да мине зимата,и напролет живи и здрави!Че и моите деца си чакат подаръците! ;-)))))
            Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

            Коментар


            • #66
              От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

              Не знам защо всички казват тампони,аз ги знам селенови втулки.Както и да е,днес си купих по 15 лв. бройката.Сигурно са ментета,но такива излязоха за Исузу Трупър с външен диаметър 38 мм....Иначе си отговарят по размер старите и новите.Като почна монтажа,ще снимам.

              Коментар


              • #67
                От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                Не се вкарвай в тоя филм, освен ако не те кефи честото разглобяване на предницата. Колкото до селеновите втулки, те толкова общо имат със селена(http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...BB%D0%B5%D0%BD), колкото аз с папата ... Английското им наименование е silent bushings, което преведено означава шумоподтискащи изолатори (или тампони). Та предполагам, че неизвестен български гений е решил, че сайлънт е равно на селен.....
                Последно редактирано от kuzdov; 03-02-11, 21:30.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #68
                  От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                  Ами не знам дали са ментета - на тях пише Made in Japan,но знае ли човек...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                    Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                    Ами не знам дали са ментета - на тях пише Made in Japan,но знае ли човек...
                    Монтирай колега, времето ще покаже!
                    Как установи, че старите са за смяна?

                    Коментар


                    • #70
                      От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                      STEF BMW
                      Как установи, че старите са за смяна?
                      Ами понеже оправям предницата на късата база,та стигнах и до носачите-левия имаше видима хлабина от около 3-4 мм при натиск само на ръка,без щанга.Да десния не съм стигнал още.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                        Здравейте побратими,а бе направо се чудя какво да предприема като гледам какви са цените на тези гумички дето трепят вибрацийте на предните горни носачи та тези цифри направо граничат с глупостта.На мене ми предстои тази манипулация, и то неотложно, няма ли все пак някакво компромисно решение, аз все пак се надявам на някакво побългаряване ако трябва. Просто не мога да се примиря с тези цифри та,на Тойота Хайлукс става въпрос за сериозен пикап, 2009г. тампоните са по 50лв. бройката. Дайте малко акъл, джипката ми е ОФА.ДБ. 94г.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                          Е ти какво се изумяваш толкова, на Фронти са само десет лева по скъпи, а това не е много! Все пак Фронтерата не еЖип щото не закъсва никъде!!!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • #73
                            От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                            Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
                            Здравейте побратими,а бе направо се чудя какво да предприема като гледам какви са цените на тези гумички дето трепят вибрацийте на предните горни носачи та тези цифри направо граничат с глупостта.На мене ми предстои тази манипулация, и то неотложно, няма ли все пак някакво компромисно решение, аз все пак се надявам на някакво побългаряване ако трябва. Просто не мога да се примиря с тези цифри та,на Тойота Хайлукс става въпрос за сериозен пикап, 2009г. тампоните са по 50лв. бройката. Дайте малко акъл, джипката ми е ОФА.ДБ. 94г.
                            Има, ако можеш да си ги сменяш сам е изгодно. От Исузу са по 15-на лв.

                            п.с. ама изкарват по 3 месеца, за разлика от оригиналните.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #74
                              От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                              Колеги,в понеделник очаквам да изпратят в сервиза оригинални тампони по 20лв.бройката. А колко са оригинални времето ще покаже.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Какви тампони за горни носачи ОФА-КБ.

                                Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
                                Колеги,в понеделник очаквам да изпратят в сервиза оригинални тампони по 20лв.бройката. А колко са оригинални времето ще покаже.
                                Няма оригинални за тази цена. Търсил съм 1 година, от където и да купиш оригинални излизат минимум 40 лв. Дори от Япония търсих. Оригиналните са по 60 лв. за брой. Тия които ти предлагат за 20 лв. са тия от 15 за Исузу
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X