Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свиква се общо събрание на клуб Ланд Ровер на 23.02.2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свиква се общо събрание на клуб Ланд Ровер на 23.02.2006

    Колеги, дойде времето да направим едно много важно Общо събрание, на което основна тема ще е окончателното одобрение на плана за дейностите за 2006 година. Приканвам найстойчиво всички, които наистина са заинтересовани от развитието на нашия клуб и са негови членове не само на хартия, да дойдат на 23 февруари, четвъртък, на бензиностанцията на Екопетролиум на булевард България. В нея има голям ресторант за бързо хранене с огромни маси, където можем да се съберем заедно и без да се притесняваме нито за място, нито за време. Предлагам началния час да е 18 и 30. Моля всички да дойдат. На хартия клуба има 13 членове от София и един от Варна( на него ще му простим, ако не дойде, но ще има да черпи ). Ако спазваме устава, за да има кворум, трябва да се съберем поне 8 души. Ако някой има проблем за този ден или иска нещо да каже, нека го направи тук, във форума. Естествено, всички които искат да се присъединат към клуба или просто споделят идеите ни, са добре дошли.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    Това актуално ли е все още, ще има ли среща, че нещо голямо мълчание
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар


    • #3
      еми той злати го е казал от ясно,по-ясно.довечера.там сме.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        А тази бензиностанция къде е, че булеварда е голям и ако намеря време да дойда, да не се лутам много.

        Мерси предварително.
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Радослав Райчев
          А тази бензиностанция къде е, че булеварда е голям и ако намеря време да дойда, да не се лутам много.

          Мерси предварително.
          като се движиш от Бояна към Ц-ра преди разклона за НДК вдясно...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            външни натрапници приемате ли? щот така и така сте до нас, ще ми е приатно да изпишм по една бира заедно!
            Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
            0884837709
            0878383528

            Коментар


            • #7
              До: Свиква се общо събрание на клуб Ланд Ровер на 23.02.2006

              КОЛЕГИ, НЕ МИ Е ЯСНО КАК ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ
              КЛУБА - ИМАМ ИНТЕРЕС И 2 РОВЕРА ДИСКО 3 И РАЗБИРА СЕ
              ДЕФЕНДЪР 110 ДОСТА ДОБЪР ... ?

              Коментар


              • #8
                До: Свиква се общо събрание на клуб Ланд Ровер на 23.02.2006

                Първоначално публикуван от ZAGATTO Преглед на мнение
                КОЛЕГИ, НЕ МИ Е ЯСНО КАК ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ
                КЛУБА - ИМАМ ИНТЕРЕС И 2 РОВЕРА ДИСКО 3 И РАЗБИРА СЕ
                ДЕФЕНДЪР 110 ДОСТА ДОБЪР ... ?
                izvinavai za latinicata:

                Obarni se kam kolegata Zlati Zaltev za chlenstvo va LRE Cluba.

                Mnoogo se radvam da vidia pak Disco 3 v cluba. Az dopredi izvestno vreme dopalvax Clubnata kolekcia s takiva .. ama vrementa - veche ne sam nalichen.
                ako jelaesh moje da obmenim malko mnenia za xarakteristiki po povedenieto na tozi tip koli, gumi, i drugi takiva drebolii ... da ne spamim temata - moje i na lichni saobshtenia.
                2005-2007 karax dve takiva i imam niakade 60 000 km.
                -------------------------------------------------------------------------------------------------------

                Обърни се кам колегата Злати Залтев за членство ва ЛРЕ Клуба.

                Мноого се радвам да видя пак Диско 3 в клуба. Аз допреди известно време допълвах клубната колекця с такива .. ама времената - вече не съм наличен.
                ако желаеш може да обменим малко мнения за характеристики по поведението на този тип коли, гуми, и други такива дреболии ... да не спамим темата - може и на лични саобщения.
                2005-2007 карах две такива и имам ниакаде 60 000 км.
                Последно редактирано от Peppy; 03-07-09, 16:08. Причина: превод

                Коментар


                • #9
                  До: Свиква се общо събрание на клуб Ланд Ровер на 23.02.2006

                  Първоначално публикуван от ZAGATTO Преглед на мнение
                  КОЛЕГИ, НЕ МИ Е ЯСНО КАК ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ
                  КЛУБА - ИМАМ ИНТЕРЕС И 2 РОВЕРА ДИСКО 3 И РАЗБИРА СЕ
                  ДЕФЕНДЪР 110 ДОСТА ДОБЪР ... ?
                  Колега, вижте линка и не пишете в теми, които не са актуални от 2 години http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...109#post620109. Ако наистина искате да станете клубен член, тук подрбно е описано всичко.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X