Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Право на ЛС и достъп до ftp-то

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: право на ЛС и достъп до ФТП

    Първоначално публикуван от ivocho Преглед на мнение
    Искам да попитам защо правилата не са валидни за всички участници във форума? Ето за това говоря http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28887
    Човека е чужденец, живеещ в България, и все още не се оправя добре с Българския език. Щеше да му е трудно да се справи по друг начин, и затова помолих администраторите да направят изключение. Нито ми е приятел, нито го познавам лично. Нито имам някаква изгода да го правя, а както се вижда - точно обратното.

    От 10000 потребителя, е направен компромис на един, при това с основание. Правилата не са идеални, и понякога се налага. Но ако се прави изключение за всеки, то те се обезсмислят.

    Виновника съм лично аз. И ако има недоволни - моля. Недоволствайте от мен. Същото бих направил за всеки, стига да има основания за това.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: право на ЛС и достъп до ФТП

      Правилата не са нарушени. Всеки може да получи референция от друг активен участник който поема гаранция за неговото държане и веднага получава всички права... Само че всяка "издънка" на този който е получил референцията задължително се пише на "гърба" на гаранта...

      Аз въобще не разбирам какви са тези оплаквания. Първо вземете и прочетете правилата ама от началото до края и ще ви стане ясно... Второ ако имате желание веднага да получите право..., ами вземете нещо да помогнете, например... напишете някакъв материал... полезен за другите... поне се опитайте да систематизирате нещо от материалите които са тук в изобилие... Не може само искам...! Първо е необходимо да се даде!
      VPetrov.photography

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X