Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Влияние на GSM антена!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Влияние на GSM антена!!!

    Съмнявам се за гигахерци да е нужна земя без да съм подробно запознат.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Влияние на GSM антена!!!

      Под постоянен ток,аз разбирам изправен ,филтриран и минал през линеен стабилизатор, примерно.
      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Постоянният ток си е постоянен ток. За разглежданата цел всяка дефиниция върши работа.

      А иначе явно гледаме различни снимки.
      Виж пост 96,на двете снимки се вижда че жълтозелените кабели са два.На първата снимка се виждат и обувките,овъртяни са с тиксо и не се вижда обувки за карбовка или в клеми с лъжичка са, вероятно с хидравлична карбовка са .


      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Съмнявам се за гигахерци да е нужна земя без да съм подробно запознат.
      честотата няма отношение към типа антена
      Последно редактирано от Roninn; 15-07-18, 23:46.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Влияние на GSM антена!!!

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

        Явно никога не си се занимавал с това.
        За занимаване-занимавал съм се, но няма как да твърдя, че това, което са ме карали да правя, е технически правилно. За знания-нямам. Не са ми трябвали. Монтажът на клетките беше начин на оцеляване. Някаква работа, при това доста добре платена в години, когато повечето хора нямаха абсолютно никаква работа.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Влияние на GSM антена!!!

          Прилича на панелна антена от синфазни диполи. Предвид дължините на вълните от няколко см , всичко е под капака. Заземяват се само откритите метални елементи за безопасност. Предполагам, че излъчва импулсно, и средната мощност е малка. Самия GSM апарат излъчва до около 0.8W -1W теоретично, но клетката го кара да си свали мощността до ниво на нормална "чуваемост" от нея. Т.е. това предавателче винаги си го държим до главата.
          Антената на балкона е 2-5-10W , но е с насочена диаграма извън балкона и на разстояние поне 4-5м от главата. Предвид разсейването - от тази външна антена напрегнатостта на полето от нея при теб е незначително и много по-ниско от личния ти GSM.
          В много статии се пише че е вредно излъчването на самите GSM апарати, но няма доказателства, а само теория.

          Коментар


          • От: Влияние на GSM антена!!!

            Погледенете на нещата философски-една част от науката казва, че в радиус 400 метра от антена заболеваемостта от рак е по-висока 35 пъти. Друга част от науката казва, че това не е заради антените. Отделно има такива с компромисно становище и няколко секти, които твърдят, че мрем по-често, защото сме станали по-грешни.
            Истината сигурно е някъде по средата.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Влияние на GSM антена!!!

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              Погледенете на нещата философски-една част от науката казва, че в радиус 400 метра от антена заболеваемостта от рак е по-висока 35 пъти. Друга част от науката казва, че това не е заради антените. Отделно има такива с компромисно становище и няколко секти, които твърдят, че мрем по-често, защото сме станали по-грешни.
              Истината сигурно е някъде по средата.
              Това беше най-успокоителната теория до тук.

              Иначе, както по-горе писах - спрямо повечето мнения, няма сериозна причина да се притеснявам. Дори вече спрях да се замислям за тази антена, пък дано да сте прави. Със сигурност, не е полезна за здравето ми, но пък аз какво ли полезно правя за него...
              http://www.nakladkibg.com
              накладки, спирачни дискове, съединители

              088 8613380

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X