Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде продават резервни части за моторни резачки McCulloch?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде продават резервни части за моторни резачки McCulloch?

    Имаме такава. На около 10-ина години, обаче се работи с нея рядко. Трябва ми "плочата", верига и 2 пружини - някакви омекотяващи, доколкото разбрах. В момента не мога да кажа точния модел. Ако някъде има магазин, или пък грамотен сервиз, бих я закарал да я погледнат. Или пък поне само частите да се купят.

    Ама къде?

    Иначе тя и така си работи, ама дето се вика козата си сака пръч.
    Не съм и работил с такова, обаче при положение че го имам, предвид че се вра редовно по горите, ще взема да се науча.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

    Преди две или три години си скъсах нервите да търся части за такава резачка и ненадейно попаднах на една фирма която имаше разни такива и внасяше също. Но сега незнам дали е актуален адреса а име не помня на фирмата. Намира се бул. Бъкстон до сградата на Интрансмаш, там сега е представителсвтото на Хонда- Бултрако. Та преди да започне оградата на Интрансмаш, има вход към един двор, влизаш и питаш. На мен помогнаха дано и на теб.

    П.П. И дано все още са там.

    Коментар


    • #3
      До: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

      Няма ги там, а и аз не останах доволен от ремонт при тях / въпреки диброто мнение на доста хора/
      Тези резачки се внасят от АргоМаркет. - държат един супермаркет зад Дженерали на Дондуков / преди моста Чавдар/ - шеф на сервиза е г-н Орешков 0896702767/ако е валиден/
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #4
        До: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

        По ирония на съдбата, точно от този супермаркет ме изпратиха на Бъкстон. Нямали резервни части за резачките. Но това беше пак повтарям преди 3 години сега може да е по-добре...надявам се.

        Коментар


        • #5
          До: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

          Сервиза още е на братя Бъкстон, аз работя в тази сграда и ги слущам всеки ден как тестват резачките. Но самия сервиз е във по-малката сграда в двора, а май имат и вход откъм малката уличка отстрани. Ако е важно, на 13 май ще съм пак на работа след отпуска и мога да взема телефон и още информация. Пишете ЛС.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

            Сервиза е там и може и да ти е оправят но човече ти живееш в България .Преди да купиш такава техника се поинтересувай за кои марки има сервизи само за Щил и за Хускварна .За България само Хускварна от Тошово време бачкат горските с тях.И сервизи има и части и всьо.Моята Хускварна от91 ва е изрезала един балкан гора и още няма проблеми железна машина .Та съвета ми е в България не купувай друго освен Щил или Хускварна да немаш ядове .Поздрави
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #7
              До: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

              Здравейте, понеже работя в Аргомаркет мога да дам информация от първа ръка. Виждам че темата е много стара, но поне на 1 човек ако помогна ще се радвам. Аргомаркет не е вносител на McCulloch от 2006-та година. Правата се поемат от Хускварна България. Едновременно с това продължаваме и днес да продаваме машини от марката. Пружините вероятно ги има, ако са същите за които мисля струват 15 лв за комплект(3 броя са). Шина и верига 100% има. За бобина трябва да се провери, трябва ми модела на машината. Много марки имат сервизи в България, проблема е когато нещо е много старо и вече не се произвежда. Иначе и аз мога да го поръчам, имам схеми и т.н. Магазина на фирмата в Бъкстон се премести в Дружба 2, бл 311А. Та имаме много части за стари модели от марката, включително и цели двигатели 38 кубика комплект на половин цена(100 лв). За съжаление производителите след определени години спират производството на части. Машинките са хубави, в сервиза идват модели на по 15 години които все още работят.

              Коментар


              • #8
                До: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                Аз си реших проблема. От Аргомаркет ги взех. И пружини, и верига, и плоча. После имаше и малък проблем със съединителя, но и той се реши. Машинката в момента е във форма и баща ми се вихри на воля с нея. Дървата за тая зима са нарязани, нацепени и подредени където трябва.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                  Спарки , ще ползвам твоята тема ако нямаш нищо против...
                  Та.. спешно (дървата чакат , горските дебнат ) ми трябва онази част от съединителя която прилича на чаша , а от задната страна са зъбите , които задвижват веригата. Идеята е ако някой има такава повредена , разглобена машина .
                  Модела е 834 AV. Веригата разряза зъбите на две. Ноу яка !
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50701805.jpg
Прегледи:1
Размер:65.9 КБ
ID:5295266
                  Преди време ми я подариха като "блокирала" но се оказа друго....
                  Снимката отгоре е взета от нет-а , за да внесе яснота за модела.
                  Наистина е спешно. Ако някой маже да помогне.
                  Уморените коне не ги убиват , нали ??

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                    Здрасти, аз работя в Аргомаркет и ако имаш предвид водещото колело го има. Струва тридесет и няколко лева, ако го монтират при нас даже и гаранция ще имаш. Телефона на сервиза е 0896702760(търси Емил и му обясни какво ти трябва).

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                      Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                      Здрасти, аз работя в Аргомаркет и ако имаш предвид водещото колело го има. Струва тридесет и няколко лева, ако го монтират при нас даже и гаранция ще имаш. Телефона на сервиза е 0896702760(търси Емил и му обясни какво ти трябва).
                      Здравейте. ще ползвам и аз тази стара тема да питам колегата за такава бобина като на снимката имат ли. Машината е Talon 38 CC, но е копие на MAC 738.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                        Трябва да я донесеш, имаме някакви части за Talon, но трябва да види майстора. Принципно всички такива бобини си приличат.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                          Първоначално публикуван от nobreak Преглед на мнение
                          Здравейте. ще ползвам и аз тази стара тема да питам колегата за такава бобина като на снимката имат ли. Машината е Talon 38 CC, но е копие на MAC 738.
                          То за имане - има, но напиши от къде си.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            То за имане - има, но напиши от къде си.
                            Майсторе, да знаеш, че моето Макче го натириха от сервиза на Хускварна. Даже не си направиха труда да го палнат или отворят. Много стар модел било и нямали никакви части.
                            Сега е в Арго сервиза.

                            Поздрави.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                              Husqvarna не внасят части за стари модели на Мак, гледат ги малко с отвращение. При нас все още се намират разни чаркалаци ама вече не се произвеждат и части за тия машини(пък и не сме вносител вече), все пак има модели на повече от 15 години. От друга страна понякога е тъпо да хвърлиш машината за нещо дребно.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X