Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде продават резервни части за моторни резачки McCulloch?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

    Аз на Аргомаркет им подарих стария си Талон, взех си само дъската и веригата и никакъв дискаунт за новата машина Мак5 еволюшън, която купих. Може още да се търкаля в сервиза, но беше доста отдавна-преди 3-4 години. Още Орешков беше шеф на сервиза.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • #17
      От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Майсторе, да знаеш, че моето Макче го натириха от сервиза на Хускварна. Даже не си направиха труда да го палнат или отворят. Много стар модел било и нямали никакви части.
      Сега е в Арго сервиза.

      Поздрави.
      Напълно е възможно, части се произвеждат най-много 10 години след спиране на модела. Може в Аргомаркет да имат от стари доставки, от преди Хуск да купи Мак.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #18
        От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Напълно е възможно, части се произвеждат най-много 10 години след спиране на модела. Може в Аргомаркет да имат от стари доставки, от преди Хуск да купи Мак.
        Така де, ама симптоматиката е като на запушен жигльор. Както и да е...
        То и аз бих я разглобил, ама са едни шантави бурми...

        Коментар


        • #19
          От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

          Пичове, къде е това Аргомаркет, `щото и аз имам един Мак на "пе-шеснайсе" години, дето мислех, че съм го изхвърлил, но се оказа че тате го е спастрил в мазето?
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

            София, ул. Тракия 2(зад Дарик радио). Майстора се казва Емил(0896702760).

            Коментар


            • #21
              От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Пичове, къде е това Аргомаркет, `щото и аз имам един Мак на "пе-шеснайсе" години, дето мислех, че съм го изхвърлил, но се оказа че тате го е спастрил в мазето?
              На 300м. преди моста "Чавдар" в дясно има задънена улица. В дъното и има стар супер - там са. Това като идваш от центъра.
              02 944 20 18

              п.с. моя Мак е на 22

              Коментар


              • #22
                От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                Husqvarna не внасят части за стари модели на Мак, гледат ги малко с отвращение. При нас все още се намират разни чаркалаци ама вече не се произвеждат и части за тия машини(пък и не сме вносител вече), все пак има модели на повече от 15 години. От друга страна понякога е тъпо да хвърлиш машината за нещо дребно.
                Колега, можеш ли да удариш едно рамо в сервиза? Оставих там на 19.09.11 една резачка Мак 32 00.
                Стоковата разписка е 1237. Два три пъти се обаждам и все аха аха да я погледнат. Последно оня ден ми казаха, че има нещо запушено в карба/ което и аз си го знаех/ и да чакам обаждане.

                Коментар


                • #23
                  От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                  Ако не чака за части вероятно мога да помогна. Ще помоля човека в сервиза да я погледне с предимство и да ти звънне утре. Лошото е че сега в сезона на дървата всички се сещат че машините им не са наред и са го затрупали. Машинката е много стара. Ще го помоля да ти звънне независимо от резултата.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                    dragozow, изпаднало ми е да купя една резачка мак PM374
                    има някакъв проблем, като палне малко след това гаснела...
                    какво мислиш за модела, намират ли се части....а и проблема може ли да се разреши в сервиза ви
                    пиши ми моля те на blue_g@abv.bg
                    Благодаря предварително ;o)
                    2004 JEEP LIBERTY 2.5 CRD

                    Коментар


                    • #25
                      От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                      Аз ти писах и във форума napravisam. Не си заслужава освен ако не работи, части за тая машина няма. Ще намериш само шина и верига, останалото е докато изкара. После ще трябва да я хвърлиш. Тоя модел е много стар, била е хубава и мощна професионална машина. Няма нищо общо с тия по 35-40 кубика. Може да я донесеш да я погледне майстора.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                        привет,
                        нямам съобщение от теб в "направи си сам"....
                        ако искаш ми пиши на blue_g@abv.bg или дай телефон
                        поздрав
                        2004 JEEP LIBERTY 2.5 CRD

                        Коментар


                        • #27
                          От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                          Съобщението седи в непрочетените, има някаква грешка или ти е пълна кутията. Както и да е, 0898798624(Калоян).

                          Коментар


                          • #28
                            Резервни части се продават в гр.Варна -бул.Владислав Варненчик магазин "Арго Маркет" тел. 052605853

                            Ако може ми кажете разстоянието между Бобината и Маховика на Мак 538
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-02-12, 16:53.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                              dragozow, нямам право на ЛС, за това ще питам тук теб или някой, който знае:

                              McCulloch - California 90 - търся сегменти.

                              Ще съм много благодарен ако вече не могат да се намерят такива то да кажеш дали не съвпадат с някой от друг вид машинка.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Къде продава резервни части за моторни резачки McCulloch?

                                Давам ти директно телефона на нашия майстор, 0896702760(Емил). Не съм сигурен какво има. Ако той няма, няма и да намериш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X