Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с колектор на LR диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Червеният силикон трябва да не държи там много, има разни черни за безобразни температури. Аз не съм пробвал(((

    Коментар


    • #17
      Казах вече - 0888240556 - Митко
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        10x Хора, ще се задействам и ще кажа...

        Коментар


        • #19
          бих го направил за всеки клиент не само за мене! Глава на мотор съм шлайфал по цял ден при което ръка неми остава! Някой път е важно да дадеш всичко от себе си за да постигнеш дадената цел, та дори тя да е за друг и да невземеш парите който си заслужил! Един вид реклама за някои, а за мене удоволетворение
          "Майстори" много, но когато правиш нещо само заради парите никога несе получава качество! В случая пича е гледал да отбие номера с гарнитурите и съм сигурен, че даже не е и исчистил хубаво остатъците от старата гарнитура! Фактите са налице, но парите е взел...
          Спукан колектор също се прави! Заварява се без проблем естествено и за това си има начин и не всеки може да го направи, но всеки може да го съсипе!
          Ехх кога ли ще имам едно гаражче да помагам с квото мога и времееееееее...
          4ао
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #20
            А в какъв ред се затяга колектор, някой знае ли?

            Коментар


            • #21
              стягай го като глава! От вътре навън!
              4ао и успех
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #22
                стяга се по схема, намери си я от официалния вносител. то не е само последователността, а има и усилия, обикновено се стяга на няколко етапа с различно усилие
                drive alive

                Коментар


                • #23
                  Ще пусна мейл на мното-пфое но се съмнявам да ми асистират, то аз като нямам и динамо-метричен ключ ще трябва да си намеря . Лошото, е че се оказва не съвпадат дупките на гарнитурата с тези на колектора... А с блока си съвпада точно гарнитурата => колектора не съвтада точно с гарнитурата и блока... И то не съвсем, ами само 1 крило на колектора, на което се напъхва сякаш към другите и с насадена евро система. Предполагам е имало оригинално без и то си е пасвало. Изобщо незнам ...

                  Коментар


                  • #24
                    звучи сложно, защо не потърсиш направо колектор

                    иначе в мото пфое ще ти дадат схемите за затягане, просто трябва да идеш там да си ги поискаш. по маила едвали ще стане
                    drive alive

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Насов
                      Ще пусна мейл на мното-пфое но се съмнявам да ми асистират, то аз като нямам и динамо-метричен ключ ще трябва да си намеря . Лошото, е че се оказва не съвпадат дупките на гарнитурата с тези на колектора... А с блока си съвпада точно гарнитурата => колектора не съвтада точно с гарнитурата и блока... И то не съвсем, ами само 1 крило на колектора, на което се напъхва сякаш към другите и с насадена евро система. Предполагам е имало оригинално без и то си е пасвало. Изобщо незнам ...
                      То затова се е изметнало...
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        Лошото е, че сега нямам пари за нов колектор ((

                        Коментар


                        • #27
                          Търси втора ръка.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #28
                            Имам чурвството, че трябва леко да мръдна изметналия ръкав с евро системата, но не съм сигурен как и дали наистина е възможно или аз само си въобразявам.

                            Коментар


                            • #29
                              Трябва да се види, така по обяснения не мога да си го представя.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар


                              • #30
                                Ами да, трябва да се погледне... Много е странно положението. Чудя се дали в мото-пфое няма да са най-компетентни, но за там и кадето и да е трябват пари, пък аз точно сега съм съвсем на 0 . Аз стигнах до заключението, че правилното затягане може и да помогне, но има и още нещо... Дано не се окаже необходима смяна на колектор. Та така, сега се чъвствам в патова сутъация. Свалянето и качването на колектора е приятна и интересна механическа задача, но уви незнам как да процедирам оттук нататък.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X