Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около София

    много добре покарахме : ) 160 км....сега пих аспирин, че иначе утре не мога да отлепя. Плана, Верила и до рилските езера, после обратно) много благодаря на сапаревската бригада за страхотния маршрут и поздравления за идеалното темпо. Много се накефих)

    Коментар


    • До: Разходки около София

      Аз също съм много доволен от карането днес,групата беше сериозна.Поздрави!!!
      Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

      Коментар


      • До: Разходки около София

        е дайте де...аз ще монтирам довечера филмчето, че бая съм снимал в земята, ама има малко и добри кадри. : )) тъпо, че си забравих стойката за мотора.

        Коментар


        • До: Разходки около София

          Евала за разходката много яко беше вчераА снимки има колегата GSXR

          Коментар


          • До: Разходки около София

            ще кача снимките малко по късно че брат ми е взел за малко апарата.
            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

            Коментар


            • До: Разходки около София

              Ето снимки от днешното каране в Люлин планина,след като Владо имаше температура от вчерашното му каране реших ме че е по добре да не кара днес.Но обаче аз реших да карам дори и сам и си направих страхотно маршрутче яко екстрийм пътечки и после качването на газификацията.След което реших да направа малко снимки от най-високата точка на Люлин планина и по едно време идва мотор......компания и то каква АДА от форума. Запознах ме се и си покарахме просто компанията с него е супер!
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Разходки около София

                Ето линк към филмчето. 15 мин. 200МБ съжелявам още веднъж за операторската ми работа гледайте от далече, че на човек може да му стане лошо

                http://tranz.it/load.php?id=JYOSfzRcAWt9XlcJ182917

                Коментар


                • До: Разходки около София

                  Браво много яко клипче,но няма ли още

                  Коментар


                  • До: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                    Ето линк към филмчето. 15 мин. 200МБ съжелявам още веднъж за операторската ми работа гледайте от далече, че на човек може да му стане лошо

                    http://tranz.it/load.php?id=JYOSfzRcAWt9XlcJ182917
                    В темата за Чинела имам клип от същата пътечка (шорт-кът)...

                    Абе Чинел, що не разходи Ората и по пътеки, бе...а не само по пътищата!!!
                    Mitsubishi L200 DobbleCab

                    KTM XC 450 RW 2009
                    KTM 350 SX 2011

                    Коментар


                    • До: Разходки около София

                      Е разбира се най-интересните места не са снимани. имаше по рекички нагоре, разни кални изкачвания по верила по разни пътечки с падания, ама валеше ситно и обектива беше замъглен... нищо де, другия път със стойката на мотора и така... иначе съм снимал 1 час, ама повечето е в земята.

                      Коментар


                      • До: Разходки около София

                        Браво Ясене евала за клипаАма тоя с белия мотор кой е та дига прах само

                        Коментар


                        • До: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                          Абе Чинел, що не разходи Ората и по пътеки, бе...а не само по пътищата!!!
                          Последно време само ме "ядеш" за всяко каране и не знам защо...
                          Ти пита ли как и какво е станало пък тогава дръж....
                          Аз бачках по ски влека /видно е от клипа/ и когато успях да се кача на мотора към 15:00 часа, момчетата помолиха да ги изведа до Ярлово по-най бързият начин,
                          че беше станало вече късно.
                          Преди това Иво и Киката се бяха погрижили да покарат добре но за съжаление мъглата не им позволи да се нарадват на хубави гледки.

                          ...............ние още се учим...съдба.
                          Последно редактирано от Chinela; 10-11-08, 09:10.

                          Коментар


                          • До: Разходки около София

                            Ей добрах се до нет Много яки местенца. Спецялни благодарства на ivo KLR за готините местенца.
                            На мен не ми беше ден, толко таркаляне от отдавна не е падало Най готино беше карането в реката доста технично място.
                            Чинела ни изведе по възможно най краткия път до Ярлово. А оная локва дето аз и Ники се метнахме в нея направо ми разби чувствата. Като се прибрах ръкавиците ми бяха хванали лед
                            Хаиде сега да видим какво съм нащракал с апарата на бат Искрен. Чакаме да качва снимки.
                            KAWASAKI Let the good times roll

                            Коментар


                            • До: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                              Ей добрах се до нет Много яки местенца. Спецялни благодарства на ivo KLR за готините местенца.
                              На мен не ми беше ден, толко таркаляне от отдавна не е падало Най готино беше карането в реката доста технично място.
                              Чинела ни изведе по възможно най краткия път до Ярлово. А оная локва дето аз и Ники се метнахме в нея направо ми разби чувствата. Като се прибрах ръкавиците ми бяха хванали лед
                              Хаиде сега да видим какво съм нащракал с апарата на бат Искрен. Чакаме да качва снимки.
                              Хах..... Първо май от скоростта, с която влезе не си забелязал, че беше река, а не локва, но беше хубава, джваках чак до насА ако беше намалил и аз нямаше да влезна със същата тази скорост........Не ти било ден....На мен ми беше(на идване към Ярлово няма толкова хлъзгаво) и направо ме беше шубе да давам газ.....Падането на оня баир....Абе едва към края давах малко повече ръчка като се поотпуснах...А между другото последната река, която минахме малко преди Ковачевци вие май не видяхте - всички я пресякохте малко по-отстрани, а аз си викам абе дай направо......И само усетих как ауспухът бълбука ли бълбука и ГАЗЗЗЗЗЗЗ абе в толкова дълбоко май не бях влизал. Мисълта ми беше "Дай газ, че ще глътне вода....." Но наистина беше много хубаво като цяло....Аз имам една снимка и 1 филмче на теб и Искрен как качвате онова дето Жоро се поизмъчи с "лекия мотор"....Ама нямам кабел да го сваля и с инфраред става МНОГО бавно...Ама дайте снимки, че искам да гледам.... Ааааа и таази река дето викаш беше уникална!!!!!! Адски много ми хареса! Мерси, че ни прекарахте оттам!
                              09 YZ290F Athena BB

                              Коментар


                              • До: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                                Хах..... Първо май от скоростта, с която влезе не си забелязал, че беше река, а не локва, но беше хубава, джваках чак до насА ако беше намалил и аз нямаше да влезна със същата тази скорост........Не ти било ден....На мен ми беше(на идване към Ярлово няма толкова хлъзгаво) и направо ме беше шубе да давам газ.....Падането на оня баир....Абе едва към края давах малко повече ръчка като се поотпуснах...А между другото последната река, която минахме малко преди Ковачевци вие май не видяхте - всички я пресякохте малко по-отстрани, а аз си викам абе дай направо......И само усетих как ауспухът бълбука ли бълбука и ГАЗЗЗЗЗЗЗ абе в толкова дълбоко май не бях влизал. Мисълта ми беше "Дай газ, че ще глътне вода....." Но наистина беше много хубаво като цяло....Аз имам една снимка и 1 филмче на теб и Искрен как качвате онова дето Жоро се поизмъчи с "лекия мотор"....Ама нямам кабел да го сваля и с инфраред става МНОГО бавно...Ама дайте снимки, че искам да гледам.... Ааааа и таази река дето викаш беше уникална!!!!!! Адски много ми хареса! Мерси, че ни прекарахте оттам!
                                бавно,бързо да качиш клипчето.
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X