Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ!!! Къде е номера на рамата на УАЗ 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз в момента реставрирам един който няма номер на рамата, не е прехварлиан, от военните е и имам фактура на името на стария собственик. Работата е там че ще го регистрирам през Следващите месеци , най вероятно след март. На фактурата пише номера на двигателя (реален) и номера на шасито който немога да намеря освен на табелата на лявата врата, която пасна по-добре за задна. На същата табела пише № на друг двигател. Бившият собственик каза че нямало проблеми и че военните са сменяли мотора. Годианата на табелката е 74, а на фактурата е 92 ! Та той каза че се извайдал някакъв документ от военните за 5лв че номерата не се четат или нещо такова и нямало проблем в КАТ, пишели това от фактурата. Та мисалта ми е че джипа може да е рециклиран някаде 92ра и оак да са го върнали на старшините... Незнам дайте някакво мнения за тези несъответствия
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Nik
      Аз в момента реставрирам един който няма номер на рамата, не е прехварлиан, от военните е и имам фактура на името на стария собственик. Работата е там че ще го регистрирам през Следващите месеци , най вероятно след март. На фактурата пише номера на двигателя (реален) и номера на шасито който немога да намеря освен на табелата на лявата врата, която пасна по-добре за задна. На същата табела пише № на друг двигател. Бившият собственик каза че нямало проблеми и че военните са сменяли мотора. Годианата на табелката е 74, а на фактурата е 92 ! Та той каза че се извайдал някакъв документ от военните за 5лв че номерата не се четат или нещо такова и нямало проблем в КАТ, пишели това от фактурата. Та мисалта ми е че джипа може да е рециклиран някаде 92ра и оак да са го върнали на старшините... Незнам дайте някакво мнения за тези несъответствия
      Ник този номер с ”Не се четат” в кат на някой не минава.Преди нова година с TEACHER прекарвахме една кола на която в договора и митническата декларация пишеше че номера на двигателя не се чете!От там го накараха да ходи да го изчисти и тогава!Нямало какво да пишат!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #18
        Тогава аз сигурно съм щастливец с моето "няма номер" на двигателя...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          От: Помощ!!! Къде е номера на рамата на УАЗ 469

          Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
          Нямаше никъде набит ,а и на табелите не се четеше нищо.Затова издадаха ми всичко с оригиналните номера по стария талон и ми казаха ,че ще се обадят за пренабиване.Няма бягане!В руския сайт пишеше,че някъде имало набивани ,но на определени серии иди разбери кои.Но в никакъв случай не пренабивай или да сменяш табелите .Веднага ще разберат и тогава проблема е голям.Дай някой меил да ти пратя снимки защото все още немога да сеоправя тук.
          Темата е стара ,но до скоро имах проблем с номера на шасито,нямам никаквки табелки по купето и днес открих на моя Уаз 469 1980г ,че номера ми е набит до задния теглич ниско в дясно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0440.jpg
Прегледи:1
Размер:113.1 КБ
ID:5701628
          Случайност някаква, иначе щях да набивам някакви цифри
          Мартин Димитров
          УАЗ

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X