Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

    Явно трябва да му идем на гости .

    Коментар


    • #32
      До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

      Хе-хе, то голям интерес по темата гледам заради тези снимки, ама щом така старателно съм ги скрил, едва ли има нещо за показване и то точно във форум ! Скоро споделих намерението си да покажа част от тях с един от колегите си от тогава и той вика:
      - Сакън, че точно се ожених отново ! Жената ще ме убие !
      Обащах да почакам, докато се разведе наново.
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #33
        До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

        Жоро, препрочетох я с кеф.... ей кога беше 2006 година бе....
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #34
          До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

          Предлгам да направиме анкета с желаещите които искат да извадиме кутията от скривалещото на Жоро , та може би да убедиме колегата с огромният интрес към тайните дето крие тази кутия

          Коментар


          • #35
            До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

            Убийствена тема! Браво Жоро! Престъпление е да оставиш темата недоразвита.
            П.П.- На снимките си същия сякаш не са минали ....години.Сигурно ползваш машина на времето или си от рода Маклауд.

            Коментар


            • #36
              До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
              Хе-хе, то голям интерес по темата гледам заради тези снимки, ама щом така старателно съм ги скрил, едва ли има нещо за показване и то точно във форум ! Скоро споделих намерението си да покажа част от тях с един от колегите си от тогава и той вика:
              - Сакън, че точно се ожених отново ! Жената ще ме убие !
              Обащах да почакам, докато се разведе наново.
              Изрежи го колегата си на Фотошопа, да не стане сакатлък, пък пускай
              Пък докато си играеш с фотошопа, тъкмо ще ти дойде музата да разказваш още и всички ще са щастливи.
              ... едва ли имаш чак толкова свободно време, но пък виж какво е навъсено навън ... не е за мотор ... направо си е за уиски и разкази...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #37
                До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                Прекрасен пътепис и чудесни снимки.Благодаря.
                Ако,някога имам възможност,бих посетил Гренландия!
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #38
                  До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                  Най-истинската история, която съм прочела досега.

                  Днес, когато живеем с цифровата фотография, компютрите, интернет и нашите виртуални общества, откриващи ни други хоризонти в начина на общуване и т.н, където и да отидем, каквото и да направим или преживеем винаги там някъде живее съзнанието, че ще имаме възможност да ги споделим по познатия ни тук начин и това съзнание повече или по-малко определя поведението ни...

                  Но тогава сте си били вие, били сте страхотни, живели сте като във филмите и сте се забавлявали заради самото забавление...

                  Много интересно, много забавно, И АЗ ИСКАМ ДА ВИДЯ СНИМКИТЕ ОТ КУТИЯТА!!!!! и има ли снимки, поне една, на тези истински ескимоси, за които разказваш?
                  Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                    Вдигаме, вдигаме темата... вземе та залепне някрая отгоре... Видях Гренландия от самолета само. Още като малък като я видях на картата се питах "живее ли някой там?" Събираме пари за виртуално лепило! Една от най-яките теми в този форум (според мен).

                    Коментар


                    • #40
                      До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                      искам да дам пореден UP на тази страхотна тема, която ни разкри някои от многото таланти на Жоро. страхотен пътепис-особено щом се отнася до рядко посещавано място каквото е Гренландия! адски ме изкефи! с риск да стана досаден какво става "черната" кутия? поздрави! п.с. Жоре свириш ли още?

                      Коментар


                      • #41
                        До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                        Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
                        п.с. Жоре свириш ли още?
                        Свири, ама не на китара, а по тънките струни на нежни дамски сърца. А за тая кутия не знам какво може да го накара да я извади. Айде бе Жоро, сега си по-свободен, нямаш административни задължения, порови се малко. И след толкова време виждаш, към темата има интерес. Днес пак си я препрочетох за 3-ти път.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                          Прекрасно! Благодаря!

                          Прочетох я два пъти, като много се надявах да съм изпуснал нещо малко първия път и да му се насладя при втория прочит .

                          И аз се записвам за разчистването на склада... А на колегата на жена му ще и обесним, че първо нищо от това не е вярно и второ е било много отдавна
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • #43
                            От: До: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                            Страхотна тема..и чакам аз да се отвори таз кутия....
                            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                            Коментар


                            • #44
                              От: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                              Много яко описание на Гренландия и живота там! Особено ми хареса за футбола. И толкова ли са сприхави тези гренландци? То как остават живи хора на този остров ако всички са готови всеки момент да извадят ножовете?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Гренландия - Зелена земя или Земя на гренладци!

                                Хе, още чакаме отварянето на кутията и продължението на разказа... Или пък поне някой друг ако е бил по-скоро на това място, да поразкаже.
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X